Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 602051 пъти)

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Натални карти
« Отговор #4035 -: Май 09, 2019, 02:06:06 pm »
Основно сте импулсивна и оптимистична личност, възвишен и чист ум. Най-добри сте в това да давате пример, да обучавате, да демонстрирате прилагането на определени идеи. Парите са свързани с резки, огромни промени... инициатива, представяне, търговия. Търговски представител... да.

Спред мен най-добра работа за вас би била да сте търговски представител, който продава нещо по-скъпо като например коли и жилища. Самото представяне на продукта, демонстрирате, показвате всички плюсове на това нещо, продавате го и продължавате с новите продукти.

За брак и семейство няма негативни неща, там си е божа работа и въпрос на време.

Много благодаря, истината че, че винаги съм искала да работя с хора, наистина да предстявам, демонстрирам, прави ми впечатление, че децата много ме слушат, не знам дали ставам за учител, това като поотраснах, а като бях по-малка, тийнейджър винаги съм искала да пея, имаме доста музиканти в семейството, за съжаление съм доста срамежлива  :57:
А, за брак наистина понеже сега съм на такива години и тази тема доста ме вълнува  :-*

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4036 -: Май 09, 2019, 03:15:01 pm »
Sun_Shine123, моето мнение е, че У10 дом Риби, Нептун в 6-ти Стрелец, в последния има и съвпад Уран-Сатурн, работата ти ще е свързана със служене. някакво. Било то от здравни грижи до институционални, охранителни, ветеринарни и др. Нептун в 6-ти дом може да даде неясни болести, съмнителни лекари, трудно диагностициране. У Асц ти е Луната в 10дом, Овен. Там е и Северния лунен възел. Тук Луната е мъжка - би трябвало да си шумна, игрива, обичаща да печелиш. У6 дом Юпитер в началото на 11 дом, пак Овен. Общо взето не те ли влече да си военнослужеща, полицай, ММА боец, спортист, лесничей и др.? По Нептун - бизнес със и по вода, петрол - дори обикновена работник на бензинколонка да си, работа в психолого/психиатрично заведение, болница. Уран-Сатурн в съюз - съчетание на идеализма с практичността, новото със старото, либерализма с консерватизма - това на фона на твоя 6-ти дом. Няма как да не окаже влияние в работата ти.  :)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4037 -: Май 09, 2019, 04:05:04 pm »
Това е натална карта на първи братовчед на баща ми.Починал е.Не зная час на раждане,сложих Слънцето на Ац.Бихте ли предположили на каква възраст е смъртта и от какво.Без час.
Благодаря Тагетес и Ребека за предположенията.
Негов приятел си купи нова волга и излизат да се возят.С висока скорост се удрят в стълб и Л изхвърча през прозореца , пада в река(плитка)и си удря главата в камък.Сутринта баща му го намира,реката минава пред къщата им,а инцидентът е на няколко метра от тях.Шофьорът е жив.Това се случи    1 месец преди да навърши 18г.-на 30.06.1980г.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4038 -: Май 09, 2019, 05:18:11 pm »
Значи Марс в Близнаци - някакво кратко пътуване - агресия, ексцесия, инцидент, авария и др.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4039 -: Май 09, 2019, 06:14:53 pm »
Искаш винаги да излезеш "Отгоре"
Не, просто не искам да ме слагат отдолу и потъпкват правото ми на собствено виждане и мнение, това е!

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4040 -: Май 09, 2019, 06:25:22 pm »
wiserneuron, програмата която ползваш онлайн базирана ли е или се смъква и записва? Как се казва и доколко е свободна/платена?
Мерси  :)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4041 -: Май 09, 2019, 06:30:28 pm »
Има попадения Тагетес.Ще изчакам някой друг,ако има предположения и ще пиша.Всъщност замислих се за това,че древните астролози едва ли са знаели часове на раждане,за да правят прогнозите си.
древните са гадаели по хорар за целия живот на човек, а трагичното събитир е по СД Меркурий на Уран, със сигурност има много други показатели, но без точен час няма как да видим

ПП прекалено съм ангажирана, за да следя форума и отговарям на момента, както предполагам и други съфорумци, затова като оставям карта за предположения, изчаквам поне няколко дни, за да се включат повече хора с мнения

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4042 -: Май 10, 2019, 05:41:02 am »
древните са гадаели по хорар за целия живот на човек, а трагичното събитир е по СД Меркурий на Уран, със сигурност има много други показатели, но без точен час няма как да видим

ПП прекалено съм ангажирана, за да следя форума и отговарям на момента, както предполагам и други съфорумци, затова като оставям карта за предположения, изчаквам поне няколко дни, за да се включат повече хора с мнения
Акрукс,бързта кучка слепи ги ражда................тоест,аз.ОК,права си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4043 -: Май 10, 2019, 05:44:58 am »
В момента на инцидента, Admetus и Купидо са преминавали през неговото Слънце (физическото му тяло)


По рождение Сатурн и предишна карма му е в опозиция със Слънцето... възможно е да е трябвало да изплати нещо от предишни животи.

Това е тълкуванието:


Рязка загуба на семейство, разпад, партньорство... - "experiences it immediately"

Когато сумирах неговата поляризация* + поляризацията* на небето в този момент, се комбинират следните енергии:




update:


поляризация* - непрофесионален термин, така наричам метода, който ползвам
Благодаря!Радвам се,че се включи.Не разбирам английски,ще трябва да си превеждам дума по дума.Мислиш ли,че има някаква закономерност ,може ли без час на раждане да се прогнозира смърт според теб?Ако кача карта на друг човек загинал при инцидент/нещастен случай,дали ще можеш да разбереш кога е настъпило събитието чрез този метод?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4044 -: Май 10, 2019, 05:51:08 am »
Значи Марс в Близнаци - някакво кратко пътуване - агресия, ексцесия, инцидент, авария и др.
Да.Марс е управител на скорпион ,или 4 дом от Слънцето-домът на края.А както Акрукс е писала-Меркурий е намесен,като диспозитор на Марс и Плутон и Венера.Всъщност Сатурн е съвпад южен възел и е опозиция на Слънцето.Нептун в скорпион и по дирекции прави квадрат с Уран и дир.Меркурий.Прогресия Марс сменя знак-от близнаци в рак.Юпитер в последен градус на риби по дирекция,квинконс нат.Уран.Луната не се знае къде е точно,но със сигурност и тя е намесена.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4045 -: Май 10, 2019, 06:25:35 am »
Каква е причината за смъртта и прдполагаема възраст,без час на раждане.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #4046 -: Май 10, 2019, 09:47:54 am »
Може да е насилствена и да има замесена жена някаква ,умрял е млад очевадно, ако е бил дете.. моята" астрология от един поглед" мълчи  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #4047 -: Май 10, 2019, 10:55:52 am »
Ако Венера" планетата на ЛюбоФФта" е У8 ,примерно,ще бъде винаги намесена при смърт, може никога за любофф /въпреки че масово бъркат секса с любоф/, та как може без да се знае кой е у4, у8 и прочие да се говори за прогноза за смърт? Обичам смешките ,но не и да сме нелепи, то съвсем превръщаме астрологията в Божествена Трагико/ Комедия .Да се бърка въображаемата астрология с природна лингвистика ,вече е свръх дори и за моята прословута страст към повърхностен поглед  :012:

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #4048 -: Май 10, 2019, 11:51:43 am »
Според мен кверента е умрял от електричество, ток, нещо по Водолей - отрязали са ходилото му, тромбофлебит, емболи по краката, глезените. венозен застой на др.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #4049 -: Май 10, 2019, 02:18:34 pm »
Каква е причината за смъртта и прдполагаема възраст,без час на раждане.
има по-подходяща тема за подобни неща, нека оставим тази за живите да си чоплят наталите
http://astra.la/forum/index.php?topic=1017.msg130912#msg130912

По приложената карта със Слънце за АС,  диспозитори на знака му са Плутон- в полуквадрат с Меркурий и Марс, в съвпад с Уран, а последното го описва като импулсивен, обичал е риска, предразположен към инциденти и нещастни случаи, във въздушен знак- интерес към авиацията, този съвпад изисква повишено внимание при управление на превозни средства
Според мен и тук причината е катастрофа, а предполагаема възраст0 около 40г.