Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601955 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3870 -: Август 18, 2018, 03:53:05 pm »
Прогностика със затрити данни?
Не знам как си го представяте, но е масова практика по форумите.

Или се иска мнение само по картинка, не разбрах?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Натални карти
« Отговор #3871 -: Август 18, 2018, 05:09:44 pm »
Мимс, в чужбинско ли го търсиш?
Аз май вече спрях да търся!Дълги връзки...раздели...и нищо! ??? :'(
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #3872 -: Август 18, 2018, 05:16:23 pm »
Аз май вече спрях да търся!Дълги връзки...раздели...и нищо! ??? :'(
По натал имаш предпоставки за чужбински връзки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3873 -: Август 18, 2018, 05:26:30 pm »
По натал не виждам указания за безбрачие. По-късно може да се случи, зависи от летвата. Смятам, че тук има по-високи очаквания към кандидатите. Освен това двата жребия на брака и жребият на партньорството са ти добре аспектирани, не са поразени чак толкова. Според мен имаш шанс, а кога ще се случи – зависи от прогностиката. Много силна Венера – в собствен знак по двата Зодиака, кулминираща, собствена терма по сидерал, съвпада с жребия на партньорството, много точно аспектира Асцендента. Според мен няма да останеш сама, но бракът може да се забави. Венера и Марс са в лъчите на Слънцето, Венера е западна.
« Последна редакция: Август 18, 2018, 05:48:38 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Натални карти
« Отговор #3874 -: Август 18, 2018, 05:37:02 pm »
А аз по натал имам ли указание за безбрачие? Възможно ли е Сатурн в 8 дом да показва, че ще си отида сам?

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Натални карти
« Отговор #3875 -: Август 18, 2018, 06:18:30 pm »
 :58:
По натал не виждам указания за безбрачие. По-късно може да се случи, зависи от летвата. Смятам, че тук има по-високи очаквания към кандидатите. Освен това двата жребия на брака и жребият на партньорството са ти добре аспектирани, не са поразени чак толкова. Според мен имаш шанс, а кога ще се случи – зависи от прогностиката. Много силна Венера – в собствен знак по двата Зодиака, кулминираща, собствена терма по сидерал, съвпада с жребия на партньорството, много точно аспектира Асцендента. Според мен няма да останеш сама, но бракът може да се забави. Венера и Марс са в лъчите на Слънцето, Венера е западна.
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3876 -: Август 18, 2018, 06:34:02 pm »
Възможно ли е Сатурн в 8 дом да показва, че ще си отида сам?

Цял живот без секс  :012:
Нали някои модерни астролози така го тълкуваха в този дом?  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3877 -: Август 18, 2018, 07:27:53 pm »
Цял живот без секс  :012:
Нали някои модерни астролози така го тълкуваха в този дом?  :lol_hitting:

Не са далече от истината  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3878 -: Август 18, 2018, 08:05:25 pm »
Нещо забавно от колежка  ;D

Цитат
Съвременната астрология разглежда 8 дом като място в картата, което указва на имуществото на съпруга, което не противоречи на традиционното значение на 8 дом, но той по никакъв начин не е свързан със секса и трансформацията, освен ако се има предвид трансформацията на тялото в труп.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3879 -: Август 18, 2018, 08:12:55 pm »
Ще намеря ли някога човека с който да създам семейство?
Ще намеря ли някой,който да ме обича?
През следващата година има затъмнения, които попадат в твоя 5ти дом, възползвай се от предпоставките за любов и дете. С Венера, на трон по знак, в 10д- може да срещнеш нужния човек покрай кариерата.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Натални карти
« Отговор #3880 -: Август 18, 2018, 08:26:46 pm »
През следващата година има затъмнения, които попадат в твоя 5ти дом, възползвай се от предпоставките за любов и дете. С Венера, на трон по знак, в 10д- може да срещнеш нужния човек покрай кариерата.
Akruks,дано!В този женски колектив,едва ли ще е покрай кариерата?Но,знае ли човек-току виж сменила съм и работната среда  :58: :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #3881 -: Август 18, 2018, 08:42:28 pm »
Поредицата затъмнения в моя 5-ти дом нищо не донесоха по любовните теми, както и тези в аспект със Слънцето У5. Когато натала непредполага нещо да се случи, всичко друго е все тая.

На голямата любов последното затъмнение в Лъв е съвпад Венерата му, тя на свой ред е в съвпад с Луната му в последен градус на Рак, оповестяване на сериозна връзка /не знам кога е започнала/, да отбележа, че дълги години беше сам, което му тежеше

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Натални карти
« Отговор #3882 -: Август 18, 2018, 08:53:28 pm »
Едва ли има натал, в който да е указано в живота на човек да няма нито една любов.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Натални карти
« Отговор #3883 -: Август 18, 2018, 09:19:35 pm »
Едва ли има натал, в който да е указано в живота на човек да няма нито една любов.

Дори егоцентриците обичат... егоистично  :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3884 -: Август 20, 2018, 12:40:30 pm »
Поредицата затъмнения в моя 5-ти дом нищо не донесоха по любовните теми, както и тези в аспект със Слънцето У5. Когато натала не предполага нещо да се случи, всичко друго е все тая.
В картата, която гледам, 5-тия ти дом се управлява от Луна, която е в падение и увредена от съвпада си с Плутон в 7д. Слънцето управлява вмъкнат знак в 5д. Все пак затъмненията са с по-продължително действие, СЛВ все още транзитира в твоя 5д, последното затъмнение спуска тригони към Венера и Марс в 1д, а дано изкочи най-после от някоя туфа заекът, време ти е... Догодина, през януари, има ЛЗ на 1гр Лъв, пак ще е в 5-ти дом, пр/дир Слънце все още ще е в съвпад с Венера и Марс, а пр Луна ще е във Водолей след някой месец, като настъпи Юпитер У9 в 11д може и сватба да вдигнеш, за тези неща не се иска кой знае колко време.