Автор Тема: Марс  (Прочетена 269046 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #15 -: Юни 17, 2013, 11:38:55 am »
Марс в овен - много са наперени, докато не видят, че морето не е до колене. Тогава започват да карат по-внимателно, но пък компенсират с АТВ-та, мотори, тежки, сериозни машини и тунинговани скоростни кутии, брони и подобни :)
Изобщо - мъжките играчки за мъжкия марс трябва да са на ниво, може да е жигула, но ще е жълта, с черни хоризонтални ивици и чисто нови фарове :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #16 -: Юни 17, 2013, 11:40:38 am »

Моят Марс е във Везни, т.е. в мужки неподвижен знак... Зад волана казват някои, че съм джигитка. Според мене  просто карам бързо, но разумно...Става дума "със съобразена скорост". Много съм добра на паркирането. Даже мъж ми ми отстъпва да паркирам аз, ако трябва  колата да се набута в някакво тесно местенце.

Защото при паркирането са важни детайлите, пропорциите, а там везни е в силата си
Но ако си джигитка зад волана, дали няма някой по-хард аспект към този кротък марс :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #17 -: Юни 17, 2013, 11:56:30 am »
Значи си от ония мацки, дето всеки път се чудя как на празен паркинг успяват да паркират криво :)))
Шегувам се

Просто явно нямаш търпение, а за ситуациите - всеки попада, без значение от уменията и стажа, не трябва това да те отказва, но е добре да караш по-бавничко, за да може и другите да те пазят :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #18 -: Юни 17, 2013, 12:03:53 pm »
Едва ли са пичеловка - по принцип в мутабелни знаци карат добре (без риби)

Но ми е интересно - дава ли акъл кое как защо

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #19 -: Юни 17, 2013, 12:15:35 pm »
.. дали няма някой по-хард аспект към този кротък марс :)
О да ... Съединение с Кету и аспект от Раху, отсреща... Демонът ме гони! Кой друг!

Като го каза това, се замислих - моят марс е в куинконкс с раху (3* орбис) - и мен така понякога ме подгонват дивите, натисна педла и хич не поглеждам с колко км/ч се движа (а не трябва така)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #20 -: Юни 17, 2013, 12:44:53 pm »
Сатен, изправи ми се косата като четях  :o

Аз карам прилично, обаче с изпреварването още съм нащрек-наистина има всякакви идиоти
Случвало се е много пъти, особено в началото, да тръгна да изпреварвам, да ме дострашее и да се прибера обратно
Случвало ми се е и другото-тирът насреща да почне да мига с дългите, да не би да не го виждам, че е много близо вече

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #21 -: Юни 17, 2013, 01:22:47 pm »
Ема, и аз карам добре на заден, даже редовно гаджето се опитва да ме кара да обръщам на някакви супер тесни места, докато на мен ми е 100 пъти по-лесно да стигна до удобно място на заден

Стана ми интересно-каква кола караш :)
Иначе тежки машини не съм карала-камиони, трактори и подобни

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #22 -: Юни 17, 2013, 01:53:41 pm »
Мерси, Рени :)
Всички ли са с белези?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #23 -: Юни 17, 2013, 01:57:35 pm »
Това ще прецениш ти,нали проверяваме теорията  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #24 -: Юни 17, 2013, 03:02:35 pm »
марс на асц.белези и синини още от детската

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #25 -: Юни 17, 2013, 03:33:08 pm »
Това ще прецениш ти,нали проверяваме теорията  :)

карта 1 и 3 - имат
за карта 2 - не съм сигурна, по-скоро не
карта 4 - може целият да се е потрошавал
« Последна редакция: Юни 17, 2013, 03:36:20 pm от Papy »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #26 -: Юни 17, 2013, 04:10:49 pm »
Защо мислиш, че 2 има белези  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #27 -: Юни 17, 2013, 05:33:19 pm »
Първи и четвърти са с опозиция Марс-Плутон, много очебийно. А пък  и аз имам такава опозиция не е чак

И какво за тази опозиция - спортувала ли си нещо по-сериозно?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #28 -: Юни 17, 2013, 05:42:28 pm »
И понеже транзитният марс е в близнаци - хубаво мерете, преди да отрежете (обидите) някой, малко бързо се движи езикът и преди да сме искали, кавгата вече е готова
Всеки път като ви се прииска да скочите и тоа/таа да го/я направите на сгънато билетче - помислете :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #29 -: Юни 17, 2013, 05:57:30 pm »
А - мерси- аз я нямах твоята карта, макар че съм я виждала, но забравям (старост, кво да прайш)

ами ще си помисля, че контролът е много важен тук, да не се поддаваш на провокации, езикът да не изпреварва разума, енергията ако бъде владяна, може планини да повдигаш

за късмет имаш много точна интуиция или преценка - те са различни неща, но при теб си вървят ръка за ръка, и предполагам, че знаеш кога да се биеш и кога да бягаш

но въпреки всичко трябва да се внимава с конфликтните ситуации

силна- енергийно карта, може да те праща на върха или в най-големи дълбини, в тая връзка моята депресия няма да е като твоята, ако ме разбираш, но пък войнът ще побеждава трудностите, има сили :)