Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734885 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4050 -: Юли 04, 2018, 07:42:38 pm »
А пък аз този филм съм гледала вече  :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4051 -: Юли 05, 2018, 08:15:18 am »
Здравейте,
Въпросът ми е "Ще се разведа ли"?
Като моля да обърнете внимание на фактът, че родителите на мъжът ми ( най-вече майка му) с които живеем, са причина за да задам въпросътси.Тъй като те не ни дават спокойствие и си мислят, че аз го настройвам срещу тях. В момента няма къде да живеем и аз се чудя какво да направя. Просто не можем да си го разделим с "мама-орлица", която е на 2 метра от него и все иска той да и обръща внимание, във времето в което ние се виждаме вечер само на вечеря за по 3 часа и тя все е там да го разпитва как бил..То аз не съм го питала още..
И това е, много ми е нервно и до криза стигнах чак...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Любовни хорари
« Отговор #4052 -: Юли 05, 2018, 08:23:13 am »
При Луна без курс мисля, че положението ще остане същото като до сега.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4053 -: Юли 05, 2018, 09:28:44 am »
Здравейте,
Въпросът ми е "Ще се разведа ли"?
Като моля да обърнете внимание на фактът, че родителите на мъжът ми ( най-вече майка му) с които живеем, са причина за да задам въпросътси.Тъй като те не ни дават спокойствие и си мислят, че аз го настройвам срещу тях. В момента няма къде да живеем и аз се чудя какво да направя. Просто не можем да си го разделим с "мама-орлица", която е на 2 метра от него и все иска той да и обръща внимание, във времето в което ние се виждаме вечер само на вечеря за по 3 часа и тя все е там да го разпитва как бил..То аз не съм го питала още..
И това е, много ми е нервно и до криза стигнах чак...
Не,на мнението на Веселин съм.
Какво стана с котето?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4054 -: Юли 05, 2018, 09:43:51 am »
Не,на мнението на Веселин съм.
Какво стана с котето?
При Луна без курс мисля, че положението ще остане същото като до сега.

Veselin, благодаря ти.
Сафо, ти ми беше казала при лунара, че тези неща ще се случат и с пълна сила от 2.07 стана абсолютно всичко-скарахме се в къщи, котето е в клиника ( с жълтеница и възпалена жлъчка и черен дроб, ), добре е още е там и дадохме доста пари, но важното е че ще се оправи. Днес го изписваме и продължавам аз вкъщи да го гледам и да го лекувам.
Относно това в лунара-беше ми казала, че по интернет ще получа писмо, което ще ме натъжи и така стана : свекърва ми, едвам ми отговори само с "О.К", и това ме вбеси. Сърдита е, защото синът и и е казал, че имаме нужда от спокойствие и да ни оставят малко на мира.
Вчера нещата станаха още по-зле, защото ни беше върнала едни бонбони които аз бях направила за тях-домашни. И с това показва, че не и трябват и не иска да ги яде. А след това мъжът ми се качи при тях и ги попита какъв е проблемът и те казали, че са се обидили и че само с нас са се съобразявали! Айде бе-просто не могат да се примирят с фактът че той вече си има съпруга и че се съобразява с мен, защото така трябва, а не защото те така са казали. Била съм го настройвала срещу тях-защото видиш ли ти, не ни се прави това,което те ни казват да правим. И то все е свързано с работа по къщата и ние не можем да си починем. И още повече, че съм по-добра от майка му и тя ревнува от това, че не може да му ходи подир г**а, и че готвя по-добре от нея и че се грижа за него. Вместо да е щастлива, тя ревнува и и било "тъжно", че не и споделял. Е как да им споделя- те само го упрекват за всичко. Казва им, ние ще ходим на басейн събота - те : не, няма да ходите ,трябва да дойдете на село има събор!" Егати кефа:да ям кебапчета и да пия бира и да се оригвам сред дъртаняни! Вместо да се пльосна на шезлонга и да си чета книга за астрология. Вие как мислите-това манипулация ли е?
Не знам, надявам се скоро да теглим кредит да си построим къща. Имаме едно свободно място, но трябва добре да обмислим всичко за кредита  и за онаследяването.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4055 -: Юли 05, 2018, 12:48:21 pm »
Казва им, ние ще ходим на басейн събота - те : не, няма да ходите ,трябва да дойдете на село има събор!" Егати кефа:да ям кебапчета и да пия бира и да се оригвам сред дъртаняни! Вместо да се пльосна на шезлонга и да си чета книга за астрология. Вие как мислите-това манипулация ли е?
Не мисля, че е манипулация, нормално е на семейни мероприятия да сте цялото семейство- на селски събор хората гледат кой дошъл, кой не дошъл, ще започнат одумки, че снахата и сина ги няма. И като споменах сина- той къде е в цялата схема, ти лежиш на шезлонга с книжка по астрология, а на него, ако му е кеф да си похапне на село и да види с родата и стари приятели? Ти правиш всичко по-добре от свекърва си, но за кого? За да правиш по-щастлив от нея сина ѝ или да си чешеш егото, че си по- по- най!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4056 -: Юли 05, 2018, 02:05:41 pm »
В такъв случай изниква един въпрос: ти със съпруга ли спиш или с майка му?
Желателно е младото семейство да е далеч от тъщи и свекърви, да има самостоятелност и автономност. И намесата на родителите в техния бит да е минимална. Но доста семейства, поради едни или други причини, не могат да си го позволят. На едни не им се дават пари за наем или ипотечни вноски, други не разполагат с такъв бюджет. Понякога и просто така ги устройва. И ако родителското семейство ти осигурява дом и удобства, налага се за някои неща да се съобразяваш с тяхното мнение и порядки.
Да се развеждаш с любимия мъж заради мнението на майка му или на твоята според мен е безсмислено. Има и друг начин да се изгладят противоречията.
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 02:07:48 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4057 -: Юли 05, 2018, 02:32:32 pm »
Не мисля, че е манипулация, нормално е на семейни мероприятия да сте цялото семейство- на селски събор хората гледат кой дошъл, кой не дошъл, ще започнат одумки, че снахата и сина ги няма. И като споменах сина- той къде е в цялата схема, ти лежиш на шезлонга с книжка по астрология, а на него, ако му е кеф да си похапне на село и да види с родата и стари приятели? Ти правиш всичко по-добре от свекърва си, но за кого? За да правиш по-щастлив от нея сина ѝ или да си чешеш егото, че си по- по- най!
akruks , не съм го споменала, защото самият той ми предложи да ходим на басейн. Изобщо там не е неговото село, а на майка му и той не познава никой. Баба му живее там само през лятото, за да гледа градината. Но просто на него му се зададе въпросът онзи ден за този събор и той им каза "не, ние ще ходим на басейн". Не е от хората, които ходят на такива места. Има съвсем различни разбирания за почивка и забавление. Даже сега ходи на стрелба в неделите с други мъже и това му е хоби.
От свекърва си готвя по-добре, защото готвя това което той иска, мисълта ми е че пробваме изцяло нов вид кухня, а той си пада по по-изисканата кухня, а тя знае 10 манджи. Направо са си манджи, със сос за топене. Което той вече не харесва. Всеки човек променя вкусовите си качества и най-вече когато му ги предоставят по такъв начин, че да са удоволствие. Например брускети, спагети, пица, шоколадови домашни бонбони, френските сладки - макарони. Доста различни неща. Егото-по-скоро не, а фактът че в моето семейство винаги са искали да съм най-добрата или по-добрата. И в училище и в отбора по волейбол, да съм по-добра от всички. И от там съм свикнала на всички да им помагам, да им ходя подир г**а, да ги лекувам когато се разболеят, да пусна пералнята с дрехите им, да ги извадя , да ги простра, да им сготвя нещо сладичко и т.н. Но това явно не се приема като помощ, а като състезания от тяхна страна. Просто за мен трябва да има граница-като кажем, не това да означава не. А не да се почне по заобиколен начин да се манипулира синът и да му се вменява, чувство на вина. Беше ми казал, че се бил чувствал длъжен да направи това, което те го помолят, дори и да не го иска, дори и да е изморен и дори и да има да прави нещо с  мен или за нас, защото не искал да стават конфронтации. А когато им каже не-те започват да мрънкат, да се сърдят, да намират начин да го накарат да го направи.

В такъв случай изниква един въпрос: ти със съпруга ли спиш или с майка му?
Желателно е младото семейство да е далеч от тъщи и свекърви, да има самостоятелност и автономност. И намесата на родителите в техния бит да е минимална. Но доста семейства, поради едни или други причини, не могат да си го позволят. На едни не им се дават пари за наем или ипотечни вноски, други не разполагат с такъв бюджет. Понякога и просто така ги устройва. И ако родителското семейство ти осигурява дом и удобства, налага се за някои неща да се съобразяваш с тяхното мнение и порядки.
Да се развеждаш с любимия мъж заради мнението на майка му или на твоята според мен е безсмислено. Има и друг начин да се изгладят противоречията.
Лили, поради тази причина искаме да строим къща, но когато той им го каза вчера, те му отговорили : Как сега ще строите къща, трябва да теглите кредит,кой ще ви гледа децата когато имате, вие ще сте самички (т.е. той ще е самичък без мама) и по цял ден, вместо ние да сме тук, покрай вас и да го дледаме!" И аз попитах "Ха-как ще го гледат от работата ли? Докато са на работа от 7-18ч? И после като се върнат в къщи, да започнат да блъскат и тръшкат вратите, да увеличават на макс телевизора, докато бебето спи ли? Или те само с нас се съобразявали и за това, ако не им приберем колата от улицата в двора, след като мъжът ми се прибере-се започват едни сръдни!
По-принцип етажа на който живеем, беше празен. Само в едната стая беше бабата. И ние си направихме всчико, обзаведохме си го. Те си имат горе всичко, и ние си имаме долу всичко.Само че проблема е,че стълбите са вътрешни и те трябва за да излязат навън, да минат през коридора на първия етаж. И съответно се почва едно влизане, излизане в хола ни, докато ние вечеряме и не сме имали възможност да се видим и да се питаме кой как е, какво е станало през деня. И вместо това неговата майка-орлица, влиза с гръм и трясък , с тропащ крак и държи сметка първо на сина си:какво му е, как е? И защо аз по дяволите не зная какво му има, защото не съм имала възможност да му задам този въпрос, поради фактът че тя ме е изпреварила.
Е, тяхното мнение се налага в този случай, а не се предлага. Прекалено съм се била стараела, всичко да е чисто, подредено, сготвено и уютно и съм преигравала, разбираш ли. А аз го правя така, както на нас ние добре. Да искам да ми е чисто, да искам да ми е сготвено, да не искам да ям пържени гнусни храни или манджи, и да искам спокойствие поне една вечер за 3 часа. Толкова ли много искам? И защо това да е проблем, при условие че те са дали съгласието си ние да живеем на етаж, който не се позлва.
Но не видиш ли- аз съм проблема, че той ми е съпруг и че се опитвам да си говоря с него и да спя с него в едно легло, горкичкия им мил и добър син, да бъде брутално използван от мен.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4058 -: Юли 05, 2018, 02:52:40 pm »
Цитат
Прекалено съм се била стараела, всичко да е чисто, подредено, сготвено и уютно и съм преигравала, разбираш ли.

Уникална свекърва имаш. Други пък са все недоволни, че не се стараеш достатъчно. А ти се стараеш и затова преиграваш, хаха.  :012:

Сега наблюдавам една приятелка. Още е във фаза да си хвали снахата, защото синът тъкмо се ожени. Пресни младоженци. Голям зор беше да си хване сериозно гадже. Но младите живеят отделно, при това в жилище, закупено, обзаведено и изплащано от снахата. И как няма да я хвали, бе!? Но ако се бяха събрали всички под един покрив, не знам каква песен щеше да пее. Сигурно манджите все щяха да бъдат вкиснати или загорели.  ;)
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 02:55:18 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4059 -: Юли 05, 2018, 03:08:17 pm »
Уникална свекърва имаш. Други пък са все недоволни, че не се стараеш достатъчно. А ти се стараеш и затова преиграваш, хаха.  :012:

Сега наблюдавам една приятелка. Още е във фаза да си хвали снахата, защото синът тъкмо се ожени. Пресни младоженци. Голям зор беше да си хване сериозно гадже. Но младите живеят отделно, при това в жилище, закупено, обзаведено и изплащано от снахата. И как няма да я хвали, бе!? Но ако се бяха събрали всички под един покрив, не знам каква песен щеше да пее. Сигурно манджите все щяха да бъдат вкиснати или загорели.  ;)
Е, моля ти се, всеки с приоритетите си. Тя иска да е най-добра във всичко. Ех как не и знам часът на раждане, ако го знаех... Но съм сигурна, че има Луна в Лъв-то такова чудо! Родена е 8.05.1965г в гр.Сливница. Уж, гледах, но май е с Луна в Лъв, а ако не се лъжа може и асцендент Дева-то при нея голямо подреждане, голямо чистене, все е недоволна от нещо и все иска и изисква и пак не е доволна. Да, но моята свекърва пък не знае че аз плащах наема, докато живеехме под наем в апартамента и аз пазарувах всичко и само мъжът ми плащаше сметките. И не знае, че за прословутата ни сватба изтеглих кредит, да и хладилник да си купим и да мога да купя всичко за сватбата, което предварително се купува и да дам капаро.
Но, нали това не го знае и няма и как, защото то това не неин проблем и не е нужно да знае. Но, ако и кажа всички неща, може и да се осъзнае че заради мен имаме и нова кола и обзавеждане в къщата...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4060 -: Юли 05, 2018, 08:22:04 pm »
Въпросът ми е "Ще се разведа ли"?

Не, тази карта не показва развитие по въпроса. Ти много емоционално си го задала, личи си и от хорарната карта. И вероятно просто си имала нужда да "изговориш" насъбралото се напрежение, без твърдо намерение да се предприемат действия в тази насока.

Квадратът между вашите сигнификатори, при това в кадентни домове, говори за напрежение между вас. Но на този етап отношенията не вървят към развод. Слънцето е часови управител, Луната е направила тригон с него. Тук имаме ъглова Луна, тя е сигнификатор на въпроса. И е без курс.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Любовни хорари
« Отговор #4061 -: Юли 05, 2018, 08:31:44 pm »
Не, тази карта не показва развитие по въпроса. Ти много емоционално си го задала, личи си и от хорарната карта. И вероятно просто си имала нужда да "изговориш" насъбралото се напрежение, без твърдо намерение да се предприемат действия в тази насока.

Квадратът между вашите сигнификатори, при това в кадентни домове, говори за напрежение между вас. Но на този етап отношенията не вървят към развод. Слънцето е часови управител, Луната е направила тригон с него. Тук имаме ъглова Луна, тя е сигнификатор на въпроса. И е без курс.
Да, направо много бях емоционална. Истината е че наистина не искам да се развеждаме, а просто да живеем отделно. Днес вече нещата са почти по-добре. Но пък за капак, баба му от селото на събора, му се обади за да ни покани, въпреки че сме казали че няма да ходим. Но това е дело на майка му-разбира се. Тя продължава подмолно да играе игрички и да манипулира. Ще разбере някой ден, когато има внуци и иска да ги вижда, че не е трябвало да се държи така. :19:
Благодаря ти! :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #4062 -: Юли 07, 2018, 12:58:37 pm »
Здравейте, мъжът, назован по име, иска ли да имаме интимни отношения? Как е настроен?

Час на Венера. И Венера се подвизава в дома на квезита. Но не съм сигурна дали това си ти. Ти си представена от Сатурн и Меркурий. При всички положения романтично е настроен. Слаба връзка по есенция. Луната е направила квадрат с твоя и неговия сигнификатор, предстои тригон с Венера. Венера има отношение към въпроса и квезита, но не мога да гарантирам, че това си ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4063 -: Юли 07, 2018, 02:28:58 pm »
Да, направо много бях емоционална. Истината е че наистина не искам да се развеждаме, а просто да живеем отделно. Днес вече нещата са почти по-добре. Но пък за капак, баба му от селото на събора, му се обади за да ни покани, въпреки че сме казали че няма да ходим. Но това е дело на майка му-разбира се. Тя продължава подмолно да играе игрички и да манипулира. Ще разбере някой ден, когато има внуци и иска да ги вижда, че не е трябвало да се държи така.
За теб важи същото- като станеш един ден майка, ще видиш от друг ъгъл нещата, че не е манипулация, а майчина любов и загриженост.
По картата- вижда се, че не искаш да се развеждаш- негов У1 в твоя 5д. - обичаш си го, въпреки емоциите, които те владеят. Обаче, той може да предприеме действия за раздяла след време- Меркурий У1, У9, У10 за него в сходящ квадрат с Юпитер У1, У9 за теб, У4 за него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4064 -: Юли 07, 2018, 02:36:17 pm »
Здравейте, мъжът, назован по име, иска ли да имаме интимни отношения?
Не, няма да имате интимни взаимоотношения.