Автор Тема: Външен вид...астро'фактори ; )  (Прочетена 67107 пъти)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #345 -: Април 15, 2019, 05:53:45 pm »
wiserneuron, вчера се сетих за него, но отдавна мисля за него често, един от котираните и разпознаваеми политици е за мен. Откакто се интересувам от астрология, винаги като се сещах за него, си мислех, бях сигурен, че е типичен Лъв - Асц. Навярно може да греша. Кой кого отнесъл, какво станало - вярвам нито един от съфорумниците не е бил там, да е бил пряк свидетел, така, че тази тема не ни касае. Интересуваме се професионално от външен вид - Асцендент.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #346 -: Април 15, 2019, 06:35:50 pm »
Не съм запозната,написах,че ми е противен,а не че асц.дева са мазни и противни.За фините черти по везни тогава,щом не е дева.Но този не забелязвам трапчинка,или дупка на брадата.
Много добре разбрах какво си написала, но ти не разбра написаното от мен, защото никъде не споменах думата "противни",  а такива могат да бъдат хора с всякакъв изгряващ знак.
Понеже имам близки отношения с мъже с АС Дева, общото е издължени крайници, понякога издребняват в старанието да е всичко точно, в работата са перфекционисти, не пращят от здраве, но полагат грижи за здравето си. 

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #347 -: Април 15, 2019, 06:46:20 pm »
Моят управител на Асц е съвпад с Венера в 6-ти дом. Широк орбис. Слънцето е във Водолей, Венера е в Козирог. Нещо между двете да изглеждам...пък може. Юпитер ми е на Иц, квадрат Слънцето и Асц., значи Лъв със Стрелец, Козирог и Водолей купаж.   :96:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #348 -: Април 15, 2019, 06:51:33 pm »
Ето това имаш предвид, явно, тук е той като млад:
Местан ли е този на снимката?  :-\
АС Овен е според мен, така Сънцето му попада високо горе в 10д, заедно с Юпитер и Сатурн, роден е на 24 дек. 1960г, по ирония на съдбата на Рождество Христово  :) ако е е роден в последния час на деня е с овча Луна, а не с рибешка

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #349 -: Април 15, 2019, 07:03:23 pm »
Случайност ли е, че този човек е претърпял инцидент малко след като сме го коментирали тук "на разклона за Загорско и Джебел около 13:30 часа", чувал съм, че мислите имат енергия и се предават, тоест ако ние във форума 10 човека сме помислили за личността му в този момент, ако сме изпратили негатвини мисли, той е станал разсеян и хоп - катастрофа.

Има загинало бебе, и катастрофата не е от днес, а от преди ден два. Вече го съдят.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #350 -: Април 15, 2019, 07:39:37 pm »
akruks, радвам се, че ти също виждаш Овен.   :08:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #351 -: Април 15, 2019, 08:54:08 pm »
Много добре разбрах какво си написала, но ти не разбра написаното от мен, защото никъде не споменах думата "противни",  а такива могат да бъдат хора с всякакъв изгряващ знак.
Понеже имам близки отношения с мъже с АС Дева, общото е издължени крайници, понякога издребняват в старанието да е всичко точно, в работата са перфекционисти, не пращят от здраве, но полагат грижи за здравето си.
Не съм запозната дали Местан издребнява и полага грижи за здравето си...........фини черти написах.Асц.дева с груби черти ли са?

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #352 -: Април 15, 2019, 10:10:47 pm »
Залагам повече и повече да е Овен. погледнах в ZET и заложих час на раждане 12,35, село Чорбаджийско, координатите и датата му на раждане. Тогава на Мц е Козирог - а той нали е политик! Там е и Сатурн ретрограден, който е май и краен диспозитор на натала му. Управител 6-ти дом Лъв ще е в 9-ти, почти 10-ти.
Има 3 бисекстила и невероятно количество взаимни рецепции. Не съм виждал в скромния си път на аматьор в астрологията толкова изразени взаимни рецепции!   :72:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #353 -: Април 15, 2019, 10:53:14 pm »
Още един приятел имам, който е Асц Дева и много различен от другите също. При него има педантично отношение към тялото: как се храни, тренира. Това и работи, с хранителни добавки. Има оформено и мускулесто тяло, което е постигнал с много труд и постоянство. Слънце в Скорпион.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #354 -: Април 15, 2019, 10:54:56 pm »
Мъжът ми има стелиум в дева,голям чистник.Ако сложа нещо в хладилника с етикета настрани,веднага го обръща. :) и са големи мрънкала............Марс в дева особено
« Последна редакция: Април 15, 2019, 10:56:55 pm от Сафо »

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #355 -: Април 15, 2019, 10:58:59 pm »
Имах един съсед, полу-съсед защото идваше на гости, а живееше другаде, съученик, колежка,шефка, имало е и други незнайни Герои, все Дева слънчеви. Всичките могат да ми бъдат какви ли не - но не и симпатични и приятели! Предпочитам дори Скорпион, поне знаеш какви са му правилата, тук правила няма - Девата е Света вода ненапита и по презумпция права.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #356 -: Април 15, 2019, 11:05:19 pm »
Всеки зодиакален знак има добри и не толкова добри характеристики.Синът ми е слънчева дева,майка ми,баща ми.............трудно е за мен ,малко натоварващо. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #357 -: Април 15, 2019, 11:51:29 pm »
А тези мъже чистят ли или чакат някой друг да им чисти? Понеже, ако те чистят, тогава ще спечелиш все пак.
Кои са тези мъже?Моят чисти,да,значи съм спечелила все пак!Аз също чистя.Той дали е спечелил?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #358 -: Април 16, 2019, 12:28:05 pm »
Не съм запозната дали Местан издребнява и полага грижи за здравето си...........фини черти написах.Асц.дева с груби черти ли са?
Не сме с груби черти, но пък не сме и толкова фини, а и къде видя в Местан фини черти, нали му видяхме снимката като млад- с това чело, рунтава коса, вежди-гайтани, изразителна област на адамовата ябълка, най подхожда да е с АС Овен, тогава и Слънцето му е на МС, което подхожда като за политик и лидер.

http://astroto.com/sarticle.php?id=36
http://astroto.com/sarticle.php?id=37


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12464
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Външен вид...астро'фактори ; )
« Отговор #359 -: Април 16, 2019, 01:58:00 pm »
В чист вид Дева придава финес, изящество във формите, някаква детайлност.Дребно лице, с правилни черти. Това е най-финият знак от земните и тук липсват грубите, тежки форми на този елемент, по-скоро има острота,  крайниците са издължени, особено краката, но фини . Косата при жените често е права, дълга пада тежко или обратно, като перушина. Погледът е като на птица, винаги в нещо са съсредоточени. Тези, които са с АСЦ Дева до 24 * може да носят много и от чертите характерни за знака Лъв.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“