Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622064 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4380 -: Юли 10, 2018, 12:21:38 pm »
Всичко, което се прави от човек подлежи на съмнение, има процент на грешка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4381 -: Юли 10, 2018, 12:26:09 pm »
Една дългосрочна прогноза по-трудно може да се провери, то и в астрологията е така.
Но тъй наречената "кармична" астрология явно е доста атрактивен продукт, някои наши астролози име са изградили така. При все това, че няма как да се провери, докаже или оспори.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4382 -: Юли 10, 2018, 12:37:46 pm »
Една дългосрочна прогноза по-трудно може да се провери, то и в астрологията е така.
Но тъй наречената "кармична" астрология явно е доста атрактивен продукт, някои наши астролози име са изградили така. При все това, че няма как да се провери, докаже или оспори.
В тази връзка, наскоро една позната ме попита вярно ли е, че има кармични забрани (била чела списанието на Алена). Казах ѝ директно, че пишейки така, Алена цели да се прави на по-важна и така да оправдае огромните цени, които взима от клиентите за услугите си.
Доколкото знам, и други боравят с т.нар. "кармични забрани", за да плашат хората и да ги направят зависими от тях, че да се налага по-честичко да прибягват да услугите им.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4383 -: Юли 10, 2018, 12:41:22 pm »
Кармични забрани, венец на безбрачие, печат на нещастие – много са изобретателни за впечатляване на невежи клиенти. Но който се връзва на такива глупости, значи си заслужава пишман специалиста. В момента е пълно с такива шарлатани – и гадатели, и астролози.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4384 -: Юли 10, 2018, 01:00:38 pm »
Всяка овца си заслужава гуруто. Интелигентният и мислещ човек няма да поставя на божествен пиедестал себеподобни, нито да се води сляпо, едно към едно по думите им.
« Последна редакция: Юли 10, 2018, 01:06:50 pm от starinthenightsky »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4385 -: Юли 10, 2018, 01:12:41 pm »
https://www.free-tarot-reading.net
Не знам дали аз си въобразявам или си изтеглих такива карти, че ми отговориха на въпроса, който ме мъчи в последната седмица... :o
Добро тълкуване стана.
Благодаря за сайта.
Сега какво питане ще става... :D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4386 -: Юли 10, 2018, 01:37:28 pm »
В тази връзка, наскоро една позната ме попита вярно ли е, че има кармични забрани (била чела списанието на Алена). Казах ѝ директно, че пишейки така, Алена цели да се прави на по-важна и така да оправдае огромните цени, които взима от клиентите за услугите си.
Доколкото знам, и други боравят с т.нар. "кармични забрани", за да плашат хората и да ги направят зависими от тях, че да се налага по-честичко да прибягват да услугите им.
Весо, тези кармични забрани не са константна величина, доколкото съм разбрала, като съм чела на Алена писаното по този въпрос навремето, това се отнася за годината, а не за цял живот. Алена е добър номеролог, като астролог нямам подобни впечатления, поне не е демонстрирала публично познания повече от това, да прави вестникарски предсказания по зодии, които всеки знае, че са общи приказки. Не помня преди време за кои избори четох нейни прогнози, направени според номера на бюлетината на всяка отделна партия- бяха точни до една, както го беше написала- така се и случи. Високи цени взема за бизнес прогнози, но тя плащаше високи цени за реклама по телевизията, нали отнякъде трябва да си оправдае разходите, пък и такива "бизнесмени" си заслужават да ги дерат, след като са склонни да дават за подобен вид услуги толкова пари, вместо да ги вложат в бизнеса и плащат по-добре на тези, които им работят.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4387 -: Юли 10, 2018, 05:19:47 pm »
За какви кармични забрани става въпрос ? Някой може ли да ми обясни този термин ? Какво се забранява ?

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4388 -: Юли 10, 2018, 11:53:17 pm »
Между другото кармата не е наказание. Имах контакт с едни същности, които ми обясниха че кармата са грешки, които не сме успели да изчистим. И ако душата реши може да се върне пак и да се опита в живот и тяло, които ще й дадат тази възможност. Но според тях Бог не наказва, Бог няма злост към нас или душите ни.
Душата може и да бъде притисната да се върне и да чисти, но в повечето случаи душите сами си взимат решенията дали да се върнат с предишният учебник- Кармата, или да избягат на някъде и да живеят в ниските нива.
« Последна редакция: Юли 10, 2018, 11:56:19 pm от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4389 -: Юли 11, 2018, 10:34:52 am »
Аз тълкувах, нали за тълкуване става въпрос? Може би не съм разбрала. В един друг форум участвах преди и там всеки си теглеше, а другите тълкуваха. И тук така си мислех, че става. Тук значи се тегли за другите, така ли ?
Аз иначе проверявам форума да видя някой теглил ли е, чемда тълкувам. Ето за това никой не ми е отговарял преди  :57:
Ами аз работех като гадателка 4 години и толкова се уморих от гледане, че спрях дори работата си и се преместих в друга държава за да работя съвсем обикновена работа. Пари се изкарват доста, но абсолютно ми писна от това.
Иначе наистина не знаех че тук такава е процедурата. Но ако си теглите, бих тълкувала, както вие тълкувахте мойта хорарна карта.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4390 -: Юли 11, 2018, 10:45:33 am »
Тук значи се тегли за другите, така ли ?

Точно така. Да изтеглиш и на тепсийка с лъскава панделка да ги поднесеш.  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4391 -: Юли 11, 2018, 10:47:55 am »
Но за да обясня защо не тегля карти, за да не се обидите - самият процес на месенето взима енергия от мен. И незнам дали на други се е случвало, но толкова ме уморява, че като хвана картите и започвам да се прозявам. Просто самия процес на месенето ме изтощава и за това вече не тегля , а ако някой иска тълкуване му тълкувам по неговите си карти. Така съм и с приятелите си. Дори на две от приятелките ми им поръчах и платих карти от интернет на техните адреси за да си теглят пък аз да им тълкувам.
Просто тази работата в тия 4 години ми свети маслото. Сега като погледна статистиката съм гледала на около 10 000 човека за тия 4 години само според статистиката на единият от сайтовете за които работех. А аз работех за още няколко сайта ....

Но ако вие си изтеглите , бих тълкувала вашите подредби, както вие тълкувахте моята хорарна карта.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4392 -: Юли 11, 2018, 10:51:27 am »
При всяка работа с хора така се получава, защото повечето са готовани и неблагодарни при това, затова пък искат ли искат още и още.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4393 -: Юли 11, 2018, 10:54:58 am »
Но ако вие си изтеглите , бих тълкувала вашите подредби

Тогава да се пробвам и аз. Да видим дали ще влезеш в синхрон с мен, на повечето тълкуватели не им се получава и тръгват свободни съчинения. Но сега и картите не ми се струват трудни и объркани. :)

Изтеглих три карти, като с първата цепих. Въпросът е какво развитие да очаквам в личен и професионален план до края на лятото. Тройка пентакли, Колесницата, Висшият Жрец.

Благодаря!

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4394 -: Юли 11, 2018, 10:57:21 am »
При всяка работа с хора така се получава, защото повечето са готовани и неблагодарни при това, затова пък искат ли искат още и още.

Веско, прати ми съобщение с твои данни ако искаш. Аз съм вече в Англия и дори детето преместих тук да учи.