Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429769 пъти)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1470 -: Ноември 21, 2019, 01:15:34 pm »
А ходенето на погребение по кой дом е?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1471 -: Ноември 21, 2019, 01:29:18 pm »
Всяка смърт, гробища е по 8 дом ,но според спецификата може да са намесени 4ти, Луна, Сатурн, 3ти ако ходенето е близо .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1472 -: Ноември 21, 2019, 04:06:39 pm »
За погребението на натива е по 12...........гробища по 8 дом.
На Рени за  примера Юпитер квадрат 8ми ,тригон Сатурн(тронови),може насилствено удавяне по юпитер и след това му връзват камък на шията по сатурн и заради тригона няма съпротива от натива. ;D
Каква ще е смъртта,от какво по 8ми,къде ще се мре по 4 ти.При мен к8 стрелец,от огън,оръжие,чужденец,пътешествие в чужбина и става взрив......гърми газова бутилка на кола, пред църква на Великден докато обикалям със свещ в ръка.....много варианти,но шегата на страна,юпитер у7,у8,у11 домове,свързани са,значи смъртта ми по някакъв начин ще бъде причинена от някой друг/други хора,групи.Юпитер е в аспект сх. със Сатурн в 12 дом.Ще ме вкарат в болница ,по точно в морга,по Сатурн са хладилниците.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1473 -: Ноември 21, 2019, 04:51:51 pm »
Не,ще те погребат в широка и скъпа мраморна гробница, тип Тадж Махал-по Юпитер Сатурн. Иначе, ще умреш от лекарска грешка след преяждане с отровена от любовницата на мъжът ти мушмула  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1474 -: Ноември 21, 2019, 05:18:03 pm »
Не,ще те погребат в широка и скъпа мраморна гробница, тип Тадж Махал-по Юпитер Сатурн. Иначе, ще умреш от лекарска грешка след преяждане с отровена от любовницата на мъжът ти мушмула  :012:
:012:
Казала съм на ММ да ме изгори :29:.......урната сигурно ще е каменна/мраморна,може :08:

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1475 -: Ноември 21, 2019, 05:34:36 pm »
Всяка смърт, гробища е по 8 дом ,но според спецификата може да са намесени 4ти, Луна, Сатурн, 3ти ако ходенето е близо .
Всичко е на лице. Починалия е пръв братовчед на съпруга ми.
Извинете ме за голямата снимка.Незнам как да я намаля...
« Последна редакция: Ноември 21, 2019, 05:36:56 pm от Магика »

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1476 -: Ноември 22, 2019, 08:30:03 am »
Днес имам юбилей.
1 г. членство във форума.
Пожелавам на другите потребители да са живи, здрави, щастливи и да увеличават астро знанията си с геометрична прогресия всеки ден  :)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1477 -: Ноември 22, 2019, 08:33:13 pm »
Днес имам юбилей.
1 г. членство във форума.
Пожелавам на другите потребители да са живи, здрави, щастливи и да увеличават астро знанията си с геометрична прогресия всеки ден  :)
Поздравления Тагетес!!!Ти си единственият член(потребител),който така искрено се радва.Бъди жив,  здрав и много щастлив!Още много години да сме съфорумци ,ДАНО! :) :08:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1478 -: Ноември 22, 2019, 08:59:31 pm »
За Многая Лета Тагетис-чо  :012: Може и прогресив ,може и регресив на незнанието -  това е спорна, субективна категория. Във фейсбук групите ,много знаят ,много искат да учат, много са културни и толерантни ,та не ме допуснаха до група на бивши зашеметително напреднали форумни кадри  :012: Та стоя тук у пандело за срам и назидание на новите форумни кадри. Не бъдете като мен  ;D Напредвайте и може да ви вземат в Разговори с Вселената  ;D Там нямат комплекси ,широкоскроени са и знаят много .Учи и ще стигнеш до там, за мен е гроздето зелено, поляната осрана е с лайна, затуй на люлката червена люлея се сама, а под краката ми се клати ягодката дива отсреща недоклатената синя слива  :012: Айде сега и Сафо да ти напише един бял стих за юбилея  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12470
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1479 -: Ноември 25, 2019, 07:58:00 pm »
Резултата:Умирай трудно :012:
Рени,незная,ти като един Сократ -на въпроса с въпрос.Ясно е ,че ще се мре,но да е подготвен човек е по-добре.Бях изчислила около 68 год.възраст,ама може да съм объркала.С транзитен Меркурий в скорпион все тая тема ме вълнува.

 :012:, ами в Юпитериански период съм, затова така по сократскому.
Доста изчисления изисква този казус, както и преценка, според мен, защото в днешно време медицината може и да удължава живот.
Меркурий управлява ли ти 4, 8 или 12 -ти дом, има ли аспект с управителите или попадав тези домове, за да те вънува тази тема ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1480 -: Ноември 26, 2019, 05:32:08 am »
:012:, ами в Юпитериански период съм, затова така по сократскому.
Доста изчисления изисква този казус, както и преценка, според мен, защото в днешно време медицината може и да удължава живот.
Меркурий управлява ли ти 4, 8 или 12 -ти дом, има ли аспект с управителите или попадав тези домове, за да те вънува тази тема ?
Да.......Меркурий е у1,у2,у5 домове и е в квадрат с Юпитер в скорпион,у7,у8,у11 домове,И в квадрат със Сатурн в 12 дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1481 -: Ноември 27, 2019, 10:41:50 am »
Днес имам юбилей.
1 г. членство във форума.
Пожелавам на другите потребители да са живи, здрави, щастливи и да увеличават астро знанията си с геометрична прогресия всеки ден  :)
Честито! Трябва да ти пуснем Прощъпулник :)
Спокойно пребиваване и занапред, и да не те хване звездната болест!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1482 -: Ноември 27, 2019, 06:48:42 pm »

Как се определя "ниско" ниво на планетата?
От какво зависи това?
В руската литература само това пише напр. "на ниско ниво Юпитер дава разточителност.."

Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1483 -: Ноември 27, 2019, 06:53:45 pm »
Ако е високо ниво ще се прояви да речем във философия. Високо-богослов, ниско-бохем  :012: Дева -високо-чистофайник с подреден логичен ум, ниско-мърляч, тарикат, мошеник с престъпен ум  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1484 -: Ноември 27, 2019, 07:00:20 pm »
Може би е зле поставен, слаб и с кофти аспекти.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг