Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021671 пъти)

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Общи хорари
« Отговор #7515 -: Януари 19, 2020, 08:45:30 pm »
Да, първо дете е .
В този случай търсената вещ е представена от Уран и Сатурн - някъде сред нейните лични вещи е обецата, на място където спортува, прекарва свободното си време, хоби, игри и забавления
Благодаря akruks :) Все още не сме я намерили

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7516 -: Януари 25, 2020, 05:23:33 pm »
Здравейте!
Тъй като мисля да се захвана с едно ново начинание, бихте ли ми помоганли :)
Ще бъде ли успешен частния ми кабинет? 17:17ч

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7517 -: Януари 25, 2020, 07:00:47 pm »
Здравейте!
Тъй като мисля да се захвана с едно ново начинание, бихте ли ми помоганли :)
Ще бъде ли успешен частния ми кабинет? 17:17ч
Луната ще направи секстил с Марс у10 дом,което е добре.Слънцето,което е твой управител е заточено по знак и в напрегнат аспект с диспозиторът си Уран.Нерви,нерви........

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7518 -: Януари 25, 2020, 07:03:22 pm »
Здравейте!
Тъй като мисля да се захвана с едно ново начинание, бихте ли ми помоганли :)
Ще бъде ли успешен частния ми кабинет? 17:17ч
Луната ще направи секстил с Марс у10 дом,което е добре.Слънцето,което е твой управител е заточено по знак и в напрегнат аспект с диспозиторът си Уран.Нерви,нерви........
Марс е в хармоничен аспект с Меркурий у3,у11 домове,предполагам ще имаш достатъчно посетители.Успех!

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7519 -: Януари 26, 2020, 09:09:06 am »
Здравейте!
Тъй като мисля да се захвана с едно ново начинание, бихте ли ми помоганли :)
Ще бъде ли успешен частния ми кабинет? 17:17ч
Луната ще направи секстил с Марс у10 дом,което е добре.Слънцето,което е твой управител е заточено по знак и в напрегнат аспект с диспозиторът си Уран.Нерви,нерви........
Марс е в хармоничен аспект с Меркурий у3,у11 домове,предполагам ще имаш достатъчно посетители.Успех!

Благодаря! :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7520 -: Януари 26, 2020, 04:26:55 pm »
Тъй като мисля да се захвана с едно ново начинание, бихте ли ми помоганли :)
Ще бъде ли успешен частния ми кабинет? 17:17ч
Зъболекарски ли? Мисля, че няма да имате много клиенти и печалба, но професионален успех да- ще се издигнете по социалната стълбичка с това начинание.

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7521 -: Януари 26, 2020, 04:50:46 pm »
Тъй като мисля да се захвана с едно ново начинание, бихте ли ми помоганли :)
Ще бъде ли успешен частния ми кабинет? 17:17ч
Зъболекарски ли? Мисля, че няма да имате много клиенти и печалба, но професионален успех да- ще се издигнете по социалната стълбичка с това начинание.

Не зъболекарски, а кабинет за еднокринологични прегледи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7522 -: Януари 26, 2020, 05:07:24 pm »
кабинет за еднокринологични прегледи.

Ендокринология, по Телец , в знака където се намира Уран У7, У8 , с когото Слънцето У1, У2 е в разходящ квадрат.
написаното от мен остава, че няма да има клиенти и печалба, ще е само гола слава- горд собственик на частен кабинет

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7523 -: Януари 26, 2020, 05:09:49 pm »
кабинет за еднокринологични прегледи.

Ендокринология, по Телец , в знака където се намира Уран У7, У8 , с когото Слънцето У1, У2 е в разходящ квадрат.
написаното от мен остава, че няма да има клиенти и печалба, ще е само гола слава- горд собственик на частен кабинет
Благодаря!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7524 -: Февруари 08, 2020, 02:21:25 pm »
Здравейте! Много, много съм се уплашила и до понеделник ще се побъркам. Установи се, че имам гинекологичен проблем ( дали ще има операция или не  още не е решено), но вчера ме изненада докторката и, че вижда нещо странно над яйчника. Не разбрах къде точно и какво е, тя самата каза, че не е сигурна какво може да е ( някакво образувание) и понеделник съм на друг лекар. Но не мога да си намеря място, звучи ми страшно. Пуснах хорар Лечими ли са здравословните ми проблеми?
Моля, кажете поне нещо по картата, каквото се вижда. Може да е нещо и по червата..иначе гинекологичния проблем е ясен. ???

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Общи хорари
« Отговор #7525 -: Февруари 11, 2020, 08:24:48 pm »
Здравейте!
Пускам един хорар ,но съм пристрастна и ми се ще да чуя и друго мнение.
Ще ме потърси ли Х?
Малко преди Луна без курс,но все пак има 2 аспекта -тригон със Сатурн и квадрат с Марс .И тъй като квадрата е последен ,а и Марса е У на 3 ят ми дом -отговорът е не .
У на 1 ми дом е на негов АЦ ,но явно ще  променя отношението си  и ще се отдалеча,Меркурий става ратрограден,а и няма да образува аспект с негов У на 1 дом.У на 3 ни домове също няма да образуват сходящ аспект.Като гледам картата си мисля ,че може и в последствие аз да не пожелая разговор с него.Това последното е не само по картата ,но и по моите доста противоречиви чувства на моменти.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Общи хорари
« Отговор #7526 -: Февруари 16, 2020, 05:29:37 pm »
 Здравейте,
Предстои ми продажба на имот,но съм малко притеснена,заради ретро Меркурий,затова качвам карта с часа на изповядването на сделката. Силно се надявам всичко да е наред.
Моля за мнение.
Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7527 -: Февруари 16, 2020, 07:15:28 pm »
Здравейте,
Предстои ми продажба на имот,но съм малко притеснена,заради ретро Меркурий,затова качвам карта с часа на изповядването на сделката. Силно се надявам всичко да е наред.
Моля за мнение.
Благодаря
Тази тема е за хорари,а часът на изповядване на сделката още не се е случил.Ти сигурна ли си ,че точно в тези минути и секунди ще подпишете?И аз си бях определила час за една сделка и като отидох и се замотахме и зачетохме ,та часа ми отиде по дяволите.По -правилно беше да попиташ нещо определено,на което може да се даде отговор С ДА или НЕ.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Общи хорари
« Отговор #7528 -: Февруари 16, 2020, 08:12:53 pm »


Здравейте,
Предстои ми продажба на имот,но съм малко притеснена,заради ретро Меркурий,затова качвам карта с часа на изповядването на сделката. Силно се надявам всичко да е наред.
Моля за мнение.
Благодаря
Тази тема е за хорари,а часът на изповядване на сделката още не се е случил.Ти сигурна ли си ,че точно в тези минути и секунди ще подпишете?И аз си бях определила час за една сделка и като отидох и се замотахме и зачетохме ,та часа ми отиде по дяволите.По -правилно беше да попиташ нещо определено,на което може да се даде отговор С ДА или НЕ.
О да,вярно е че съм объркала темата,съжалявам😔

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7529 -: Февруари 17, 2020, 03:00:29 pm »
Здравейте!
Пускам един хорар ,но съм пристрастна и ми се ще да чуя и друго мнение.
Ще ме потърси ли Х?
Малко преди Луна без курс,но все пак има 2 аспекта -тригон със Сатурн и квадрат с Марс .И тъй като квадрата е последен ,а и Марса е У на 3 ят ми дом -отговорът е не .
У на 1 ми дом е на негов АЦ ,но явно ще  променя отношението си  и ще се отдалеча,Меркурий става ратрограден,а и няма да образува аспект с негов У на 1 дом.У на 3 ни домове също няма да образуват сходящ аспект.Като гледам картата си мисля ,че може и в последствие аз да не пожелая разговор с него.Това последното е не само по картата ,но и по моите доста противоречиви чувства на моменти.
И аз съм НЕ.