Автор Тема: Регресия - за или против  (Прочетена 5780 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Регресия - за или против
« -: Юни 14, 2013, 10:15:29 pm »
Връщане в минал живот чрез хипноза

Казват, че можем да разберем какъв е смисълът на това прераждане, кога и защо са започнали проблемите ни - здравословни, емоционални, фобии, вредни навици и всичко, което ни измъчва и е дълбоко скрито в нас, както и да ги премахнем

Казват също, че има опасност да останат енергийни дупки, или пък хипнотизираният да стане жертва на астрални хищници поради липсата си на защита, от което да произтекат много здравословни и психологически проблеми

Как мислите? Някой пробвал ли е?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Регресия - за или против
« Отговор #1 -: Юни 14, 2013, 10:43:22 pm »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Регресия - за или против
« Отговор #2 -: Януари 06, 2014, 07:42:27 pm »
Веско ще разкажеш ли?  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Регресия - за или против
« Отговор #3 -: Януари 07, 2014, 02:59:29 pm »
На мен щеми е мнгоо интересно да се подложа на регресия, но сте прави, че сие опасно занимание. За по-лабилните хора и неподготвените хич не е за препоръчване, ::) май-май . Но пък за разрешаване на проблеми, кармични връзки и тн. мисля, че ще помогне доста. Много ми хареса мнението на Кристина от видеото , че човек търси отговор и това всъщност го успокоява. Реално погледнато и астрологията, и номерологията, картите таро и др подобни методи дават отговори, които търсим. Друг е въпроса, че много хора цял живот пък нищо не търсят, съответно и нищо не намират.  :93:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Регресия - за или против
« Отговор #4 -: Януари 07, 2014, 06:42:33 pm »
Регресия определено не бих пробвала, понеже си знам предишните прераждаия горе долу какви и какво съм правила, достатъчно информация имам, друго си е направо страшен филм.  :-X
Откъде, бе, инфото за преди?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Регресия - за или против
« Отговор #5 -: Януари 07, 2014, 06:47:19 pm »
Зе мен е оправдано, когато има голям неприятен здравословен проблем, който ти обещава и този живот да е като последните-несправяне.
Чела съм за болести-например гуша, рак/примерно говоря/ на същото място, където преди са те заколили, изгорили, удушили, наранили....Някакъв стар запис в подсъзнанието ни кара машинално да отразяваме тогавашните модели на травмите ,но в днешно време.
От чисто любопитство-не одобрявам и аз.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Регресия - за или против
« Отговор #6 -: Януари 07, 2014, 08:13:21 pm »
Тъндър, венера в лъв/съвпад марсчо/ е една опера, а луна в козирог-друга бира. Явно чрез различните планетни цикли/прогресии, транзити.../ човек има възможност да интегрира различни, понякога несъвместими неща.
Юпитер като ти налази съвпада скоро, ще видиш какво облекчение-творчество, конкретни идеи, отговори на духовни търсения, абе-експанзия. Че и нови неща ще натвориш. Нали юпитер ти управлява 3 дом?
И аз съм си видяла 2 предишни филма в медитация. Просто ми стана интересно. :)
« Последна редакция: Януари 07, 2014, 08:15:23 pm от enigma »