Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625468 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #45 -: Юни 12, 2013, 05:28:49 pm »
Път широк с много цветя около него и в далечината торнадо ,но огромно ,от тези ,които се случват в Тексас.До мен стои мъж ,който притеснено ми напомня ,че трябва да се спасяваме ,а аз не се страхувам ,а напротив наслаждавам се на гледката ,ама наистина беше много красиво.И изведнъж настъпи някаква суматоха ,появиха се някакви хора и се озовах в ръка с нещо като пакетче ,което неутрализирало торнадото ,което ми прозвуча твърде смешно ,но наистина торнадото започна да се смалява и точно в този момент до мен кацна самолет -в червени нюанси и с някакви надписи .Това сънувах  :)

прилича на някакви силни емоции, които засягат много хора, и вероятно ти ще намериш изход от ситуацията, няма да е особено приятна, ще трябва да кажеш на някой истината в лицето

Или да не я кажа  ::)  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #46 -: Юни 12, 2013, 05:32:00 pm »
ами..торнадо и самолет на едно място...ще я кажеш

П.п. Никой не ми се скара за турнадото
« Последна редакция: Юни 12, 2013, 08:27:50 pm от Papy »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #47 -: Юни 12, 2013, 06:20:43 pm »
Ами ,аз винаги я казвам и "тя" ,истината отнася хората като торнадо или ги праща на дълъг презокеански полет  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #48 -: Юни 12, 2013, 06:59:22 pm »
Път широк с много цветя около него и в далечината торнадо ,но огромно ,от тези ,които се случват в Тексас.До мен стои мъж ,който притеснено ми напомня ,че трябва да се спасяваме ,а аз не се страхувам ,а напротив наслаждавам се на гледката ,ама наистина беше много красиво.И изведнъж настъпи някаква суматоха ,появиха се някакви хора и се озовах в ръка с нещо като пакетче ,което неутрализирало торнадото ,което ми прозвуча твърде смешно ,но наистина торнадото започна да се смалява и точно в този момент до мен кацна самолет -в червени нюанси и с някакви надписи .Това сънувах  :)

 Очакваш положителна промяна (път с цветя), но изпитваш и известен страх от неизвестното- торнадо. Объркване на плановете. Хаотичност. Непредвидени събития. а защо не и реакции на определени хора. Всичко е в твоите ръце. Ти твориш хаоса и реда. :)
 Самолетът е важна информация, а червеният нюанс просто иска да изостри вниманието ти по отношение на нещо. Ако помниш надписите, ще е добре. :)

Този сън е втора част на предния. :)
 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #49 -: Юни 12, 2013, 07:32:42 pm »
Не знам дали е свързано със съня ми ,но преди 10 мин.  мой приятел от чужбина ненадейно,но не е по хубав повод,майка му е получила втори инсулт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #50 -: Юни 12, 2013, 08:28:48 pm »
Не знам дали е свързано със съня ми ,но преди 10 мин.  мой приятел от чужбина ненадейно,но не е по хубав повод,майка му е получила втори инсулт.

Уфф-съжалявам, ти да не си в серия от кофти новини :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сънувах...
« Отговор #51 -: Юни 12, 2013, 09:54:17 pm »
Когато имаш с някой силна връзка ,е нормално да "споделяш" по един или друг начин ,онова което преживява,при мен това се случва в сънищата ми ,явно защото имам много развито въображение.
Относно "серията" при мен е нещо като ежедневие почти и се опитвам да свикна с това и благодаря за съпричастността. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #52 -: Юни 15, 2013, 10:29:01 am »
Вземи витамини, други мерки-да не се разболееш нещо

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #53 -: Юни 15, 2013, 10:44:53 am »
Според съновниците значи новина, вест
Според мен-значи желание за освобождаване от някаква закучена ситуация, тоест-по-зле няма да става, защото вече е зле

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #54 -: Юни 15, 2013, 11:35:55 am »
Цяла нощ кошмари... не помня много с подробности.
В един от сънищата бях в някаква изпорутена къща и гледах през прозореца. Имаше и други хора, но не помня какво се случваше с тях и каква беше ролята им. Гледах през прозореца. На вън имаше гробища и срутени, изоставени къщи. Гробовете бяха запустели и обрасли с изсъхнали бурени. Беше ужасно усещането. Някой ми говореше на неразбираем език. Сънят беше дълъг, имаше си сценарии, но помня само това, другото ми е някак смътно.

Друг сън, още по ужасен. Не мога да го преразкажа, беше много дълъг. Стреляха по мен искаха да ме убият, нямаше къде да избягам, беше нощ, паднах в някаква река...
Някакви такива глупости сънувах, които цяла нощ не спряха, будих се 100 пъти. Трябваше да си запиша сънищата, но ме мързеше,  а сега вече не помня, остана само гадното усещане.

 Стрелбата показва, че ситуацията, в която си, е в етап, в който си изключително зависима от другите. Възможно е да чуеш и неприятни неща за себе си- думи като куршуми. Пропадането в реката- емоционален срив, а и известна хазартност в поведението (може и да си подходила към нещо ва- банк).

 Сънят с гробищата- фрустрации, подтиснатост, изгубени любови/самочувствие.
Руините- емоционална опустошеност.
« Последна редакция: Юни 15, 2013, 12:32:04 pm от Uran »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #55 -: Юни 15, 2013, 11:46:14 am »
Все хубави неща й казахме :)
Сатен-бързо си лягай да сънуваш друг сън

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #56 -: Юни 23, 2013, 10:44:39 am »
Цялото ми лице беше в огромни пъпки, не гнойни, но червени, подути, особено една
Направо не ми се виждаше носа от най-голямата

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #57 -: Юни 23, 2013, 01:35:44 pm »
Цялото ми лице беше в огромни пъпки, не гнойни, но червени, подути, особено една
Направо не ми се виждаше носа от най-голямата

Имаш ли притеснения относно здравословното си състояние?

Имиджови притеснения и съмнения свързани с конкуренция. Ако ти предстоят някакви срещи (делови или други)- известна несигурност относно изхода им.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Сънувах...
« Отговор #58 -: Юни 23, 2013, 03:35:02 pm »
Имаш ли притеснения относно здравословното си състояние?

Имиджови притеснения и съмнения свързани с конкуренция. Ако ти предстоят някакви срещи (делови или други)- известна несигурност относно изхода им.

Ами освен това тъпо и упорито главоболие, нямам здравословни
Имиджови...не знам, възможно е някъде да дреме, то човек като не се наспива, всичко му е смачкано

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Сънувах...
« Отговор #59 -: Юни 23, 2013, 04:22:58 pm »
Уран, плуването или давенето с какво го свързваш, също море или басейн.

Водата свързвам с емоциите, а понякога и с външните обстоятелства. Примерно- успяваш да плуваш в бурно море- справяш се с предизвикателства, които може и да не бъдат изразени в конкретна събитийност, а да са психични/емоционални такива. Потъване/давене-  чувстваш се притиснат, не можеш да се правиш или имаш страх от неуспех.
Да плуваш и достигаш целта или брега, според мен е добър знак за успех.
Някак си, целият сън подсказва в какъв контекст да го разглеждаш- дали водата е мътна или бистра, с вълни (емоции) или спокойна.

Морето (според мен) подсказва по-голяма мащабност и житейски предизивикателства, докато басейн- за нещо конкретно и по-малко. Морето са и емоции, а може би и релакс. Зависи от "настроението" в съня. :)

Виж дали плуваш сама или получаваш, или ти самата окзаваш, помощ. Има разни дребни нюанси.