Автор Тема: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.  (Прочетена 23130 пъти)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #75 -: Март 11, 2018, 05:26:20 pm »
Маймунка, на мен ми беше точно на К6 и прави секстил с Венера и Уран У6, тригон Хирон. Имам и други аспекти, но те не мисля, че се проявиха по някакъв начин. В предпоследните 1-2 дена от СЗ ми се появи ужасна тежест и подуване в горната част на стомаха, бяха ужасни болки, едва мърдах - това е резултат от 2 месеца нон стоп нагъване на промишлени количества сурови фъстъци. Ама кой да знае, че са толкова вредни...... Явно приятните аспекти са помогнали за бързия и благополучен завършек на болките ми.
Иначе при мъжа ми беше пълен кошмар. Едно към едно с твоите оплаквания, в абсолютно точни дни сте имали едни и същи кризи - той също от стара травма. При него СЗ е на К5 и прави квадрат с Юпитер съУ6 и Нуптун У6 и опозиция Меркурий. Никога до сега не го е боляло така, при разваляне на времето го е усещал, но не така силно. Не можеше въздух да си вземе на моменти, да се завърти, почти не се наспиваше..... Дано това не е при всяко разваляне на времето от тук насетне.
« Последна редакция: Март 11, 2018, 05:28:15 pm от irko_birko »

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #76 -: Март 11, 2018, 08:31:11 pm »
Направо ме смля това СЗ в 4 дом, единственият аспект е опозиция натално Слънце,  в рамките на 3 дни починаха баба и дядо. Още не мога да се успокоя и не спирам да мисля за милата ми майчица, която загуби 2 родителя за толкова кратко време.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #77 -: Март 11, 2018, 10:45:00 pm »
Направо ме смля това СЗ в 4 дом, единственият аспект е опозиция натално Слънце,  в рамките на 3 дни починаха баба и дядо. Още не мога да се успокоя и не спирам да мисля за милата ми майчица, която загуби 2 родителя за толкова кратко време.
Съжалявам paganne!Телец,скорпион 3-4* имаш ли нещо?

paganne

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #78 -: Март 11, 2018, 10:51:14 pm »
Благодаря, Сафо!
Плутон ми е 4 гр скорпион в 1 дом (У2) и като питаш се загледах, че ако  картата ми е правлно ректифицирана, СЗ е в квадрат с К8.
А самите градуси на осите (АЦ-Дц и ИЦ-МЦ) съвпадат до градус с наталните ми.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #79 -: Март 12, 2018, 09:11:44 am »
Благодаря, Сафо!
Плутон ми е 4 гр скорпион в 1 дом (У2) и като питаш се загледах, че ако  картата ми е правлно ректифицирана, СЗ е в квадрат с К8.
А самите градуси на осите (АЦ-Дц и ИЦ-МЦ) съвпадат до градус с наталните ми.
Благодаря,paganne!

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #80 -: Март 12, 2018, 12:22:45 pm »
Paganne, моите съболезнования! Загубата ти наистина е голяма, пожелавам ти сили да я преодолееш.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #81 -: Март 12, 2018, 06:17:50 pm »
Маймунка, на мен ми беше точно на К6 и прави секстил с Венера и Уран У6, тригон Хирон. Имам и други аспекти, но те не мисля, че се проявиха по някакъв начин. В предпоследните 1-2 дена от СЗ ми се появи ужасна тежест и подуване в горната част на стомаха, бяха ужасни болки, едва мърдах - това е резултат от 2 месеца нон стоп нагъване на промишлени количества сурови фъстъци. Ама кой да знае, че са толкова вредни...... Явно приятните аспекти са помогнали за бързия и благополучен завършек на болките ми.
Иначе при мъжа ми беше пълен кошмар. Едно към едно с твоите оплаквания, в абсолютно точни дни сте имали едни и същи кризи - той също от стара травма. При него СЗ е на К5 и прави квадрат с Юпитер съУ6 и Нуптун У6 и опозиция Меркурий. Никога до сега не го е боляло така, при разваляне на времето го е усещал, но не така силно. Не можеше въздух да си вземе на моменти, да се завърти, почти не се наспиваше..... Дано това не е при всяко разваляне на времето от тук насетне.

Irko_Birko, с тези оплаквания най-добре да не чака, да отива на лекар. С годините, ако не се вземат мерки сега ще става по-тежко. Има различни компреси, които лекуват, но е важно да се разбере какъв е проблемът. Снимка от рентген и добър невролог. На мен до този момент само Шуслерови соли 7 и 5 ми помогнаха. Като при силна болка ги пия като чай. Препоръчаха ми и едни канадски хапчета, но в момента не се сещам за името, ще допълня тези дни. Пият се 2пъти в годината, курс по 2месеца.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #82 -: Март 12, 2018, 07:51:48 pm »
Направо ме смля това СЗ в 4 дом, единственият аспект е опозиция натално Слънце,  в рамките на 3 дни починаха баба и дядо. Още не мога да се успокоя и не спирам да мисля за милата ми майчица, която загуби 2 родителя за толкова кратко време.

Съболезнования!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #83 -: Март 17, 2018, 07:01:27 pm »
В 9ти дом точен квадрат натален Сатурн управител 8 ми ... затъвнието е близо до МЦ то ми ... притеснява ме квадрата определено ...

В рамките на 2 седмици след лунацията , загубих работата си , която беше по 8 ми дом. Та ето събитието дойде веднага , не съм очаквал толкова бързо.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #84 -: Април 14, 2018, 12:55:09 pm »
Отишъл си е Милош Форман-един от най-стойностните творци в киното ,чиито филми са били мои любими от дете и завинаги. Клише, обаче класата на европейското кино .Това затъмнение е било 1 градус от наталното му Слънце . https://www.astrotheme.com/astrology/Milos_Forman

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #85 -: Април 14, 2018, 08:04:40 pm »
Велик! "Коса" и "Народът срещу Лари Флинт" са моите любими.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #86 -: Април 14, 2018, 08:44:16 pm »
Отишъл си е Милош Форман-един от най-стойностните творци в киното ,чиито филми са били мои любими от дете и завинаги. Клише, обаче класата на европейското кино .Това затъмнение е било 1 градус от наталното му Слънце . https://www.astrotheme.com/astrology/Milos_Forman
  СД Слънце в квадрат Марс
Иначе много хора са родени около датата на затъмнението.
Харесвах всичките му филми, все още ги харесвам. Да почива в мир!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #87 -: Април 14, 2018, 08:50:34 pm »
То е ясно че много барабар със Сафо  :012: са родени около датата ,написах го тук, за да отбележа памета на този велик творец. Отделна тема за некролози ли да направя -стената на плача. Той не е първа младост, нито втора ,така че няма драма, а показатели сигурно много .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #88 -: Април 15, 2018, 10:20:44 am »
То е ясно че много барабар със Сафо  :012: са родени около датата ,написах го тук, за да отбележа памета на този велик творец. Отделна тема за некролози ли да направя -стената на плача. Той не е първа младост, нито втора ,така че няма драма, а показатели сигурно много .
Имам страх от живота,не от смъртта. ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #89 -: Октомври 10, 2018, 11:55:48 pm »
Сигурно за това затъмнение,по-скорошно съм мислела, в опозиция на Слънцето на жената. Иначе пробвах с годините, но така, без да зная със сигурност твърде вероятно е Венера да е спряла ретро върху Плутона и натално може ли Венера има каре  тао с Марс и Нептун, а по настоящем ди.р плутон каре нат Лилит съвпад южен възел и др ама вариативни не чак такива сериозни .Интересно може би има натално йод му Лилит Плутон и връх Марс като Лилит е съвпад Кету а Марс с Раху  :017: Дирекционен Марс точна опозиция натален Плутон, в деня на събитието Венера се обръща ретро върху нат Плутон. Нат Луна също е мого вероятно в по-тесен или широк, но съвпад с Плутон в Скорпион .
« Последна редакция: Октомври 11, 2018, 12:35:57 am от Ребека »