Автор Тема: За Торони  (Прочетена 5638 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
За Торони
« -: Март 18, 2015, 11:03:56 pm »
Ей, толкова съвети имаше, че ми екофти да изчезнат

Само да вметна - твърдо съм  против целенасочени магии, независимо по какъв повод, независимо с каква цел

Торони, ами щом толкова много  си се фиксирала на този мъж,  направи му  магия за привличане.. Съдбата може да се коригира, но да знаеш, че се плаща после...
Иначе докато седиш и съзерцаваш хороскопа, времето тече и ако искаш да имаш до себе си мъж не е лошо да започнеш да се оглеждаш наоколо и да виждаш и други възможности.

Торони , не мога да разбера щом имаш въпрос , защо го триеш след това? Нали идеята на форума е да общуваме. Прави ми впечатление , че и други хора го правят , което не е коректно или самия форум се трие сам , не разбирам?

Драги Greg07,
Трия го собственоръчно, тъй-като пиша лични неща, които не бих искала някой от близките ми да  види например...компютрите са умни машинки, а у дома всички са на "ти" с технологиите  :-\

личните неща са за лични съобщения, прав е Грег, че не е коректно да се трият коментари, за които хората са отделили време и са си направили труда да отговорят

аз го намирам за супер обидно това триене , все пак това е форум за споделяне , а не за някакви лични истории, в стил ,кой ме е.... или , кой искам да ме е... Ако човек иска да сподели нека го направи , но за всички. Иначе мисля ,че ми се струва ,че БГ-мамма, ше е много по-подходящо място за теб.

Торони вероятно се обиди на това, че не и предсказахме сдобряване с мъжа, в когото се е влюбила. Но в крайна сметка, когато поставяш някакъв проблем на публичен форум, трябва да си готов(а) да чуеш какво ще кажат онези, които питаш.. Тук се получават безплатни  астрологични консултации, за каквито  на други места се лющпт яки пари. Това е цената тук, твоят случай да е публичен и да се обсъжда на всеослушание, колкото и да се стараем да пазим дискретност и  професионална етика. Все пак..
Не искаш да е пред всички - тогава триеш въпроса... Ние трием отговорите и до тук.
Торони има нужда не само от астрологични предсказания - каквито  предполагам са и дадени от мнозина от нас. Тя има нужда от психолическа помощ... Друг е въпросът дали го е осъзнала и дали е готова  да я приеме. Аз се опитах в едно изречение да  и намекна.
Мисля, че идеята да се крие, като по този начин предполага, че ще предизвика отново интерес и ще бъде потърсена е налудничава.. Извинявам се за  тежката дума. Тя очаква, взирайки се в хороскопа, че ще настъпи момента и Хоп, рибката ще се  улови... сама.. Но хороскопът, както и астролозите не са  нито гадатели, нито вълшебни предсказтели и не могат да  ти измъкнат от хороскопа този  желан резултат, още повече, ако и  благоприятната тенденция не се вижда на хоризонта.
 Торони не иска да приеме, че сега в този случай отношенията и с въпросния мъж няма да се възстановят  от самосебе си. Добре, тя е опитала веднъж да се сдобри с него, подала е ръка той я отхвърля.. Какво от сега нататък.. Изчакване, дано той се присети за нейния жест и и го върне...Може и да го върне, Торони.. Майка ми например  и тя така  чакаше..но не го дочка... този жест на баща ми.. Омъжи се. А той (баща ми) се сети да  и се обади отново чак 19 години след като се бяха разделили.. Ти ще чакаш ли 19 години? Примерно..
Така, че... има два пътя Единият на действието и другият също на действието.. Третият е на бездействието, което е избрала тя и той не води на никъде.. само към антидепресантите. Първият вариянт - аз и предложих магия за любов.. Действа, прави се, има си кармична цена, разбира се. Има и щастие. Втората възможност има  различни НЛП и магични техники, с които се преустановява контактът на енергийно и етерно ниво (защото тя все още има такъв контакт). Така се освобождава пространство да дойде нещо или по точно някой, може би по-подходящ и по-добър даже.. Иначе се  зацикля в една точка.. и вече казах до къде може да се стигне..
Синастрията на Торони с въпросния избранник е много впечатляваща. Има много общи неща, но тя не дава любовна връзка, дава по-скоро братска връзка, силно приятелство. А щом веднъж са прекрачени границите на приятелството и  се е стигнало, макар и под формата на  желание, до нещо повече .. оттук на сетне нещата се израждат и не могат да останат същите.
Аз желая от сърце на Торони да се справи с този проблем, колкото се може по-бързо, да се отърси от  това призрачно присъствие и да отвори сетивата и душата си  към света, за да може да продължи успешно по-нататък по пътеката на живота си.

Позволявам си да раздавам подобен род оценки и съвети, най-вече защото съм една от възрастните лели в този форум.. Доста неща съм преживяла и видяла.. И за много неща мога да кажа " там накъдето се стръгнали, аз оттам се връщам". Моля за извинение, ако съм накърнила нечие достойнство, чувства или емоционално равновесие..

Поканила  го е жената да се сдобрят, но той отказва. После тотален игнор..Унижила се е тъй  да се рече... И оттук на сетене какво.. Ти как би постъпила? Би опитала още веднъж? Аз бих опитала още два пъти. Но за това се иска  да си малко гьон сурат.. А тя очевидно има чувствителна душа, обидчива е,  честолюбива.. Самият факт, че избяга от темата е показателен.

Недей да отхвърляш магията, като средство Мирабелла... Магиите са можен фактор, с който то край време си служат много хора. И до ден днешен е така.. Ние, че сме възпитавани да сме атеисти, и че магия звучи или поетично или  пошло.. това е друг въпрос... Всъщност магията е нещо, което обективно съществува.  Това е цяла наука, не по малко сложна и могъща от астрологията. Мисля също така, че всеки астролог трябва да разбира малко и от  магия.

Аз на Торони съвети съм и дала лично, защото ме е помолила. На никого не се натрапвам, ако случайно мене  визираш, Старскиинтхънайт. Нито се изживявавам, пази Боже, като Гуру.
Тук само обсъждаме нейния случай, защото тя го постави като молба да и помогнем. И второ, защото всяка от вас може  рано или късно да попадне в нейната ситуация. Един житейски пример не е никога излишен и зада попълните знанията си като астролози....

Извинявам се, ако съм обидила индиректно някого с действията си - нищо лично, както е ясно не съм влагала.
Gauri, благодаря за обширното включване.Осъзнавам съвсем ясно, че имам нужда от психологична помощ да се справя с този проблем.Магия за любов не ми трябва, а за отърване от това чудо :-\

Гаури, аз съм давал луди пари по астролози и честно да ти кaжа понякога не си гледат работата и никак не бях доволен , та за това реших сам да си се занимвам и с помоща на хората тук. Има много професионални атрсолози , които просто не им се занимава и не си доглеждат нещата , слуцвало ми се е много пъти.
Иначе за Торони , не тъгувай истинската любов ще дойде и при теб , може би не е писано с този човек, но някъде там , трябва да си го има твоя сигурен съм. Аз съм го изживявал много пъти твоето страдание и знам за какво говориш.

Благодаря ти Greg07. Знам, че някъде там ще срещна този, който  е за мен. Щом си преживявал подобно нещо, значи ме разбираш, а това е достатъчно за мен. :38:


Така е  - имам да уча още по приятелските теми и взаимоотношенията . А Плутон е максималист, иска всичко! Може да не стане бързо, той умее да чака. А в 5 ти дом направо си е кошмарен - много дълбок, тягостен , властен и безкомпромисен, все вижда нещата някак съдбоносни, изкривени и натрапчиви.Аз съвсем ясно осъзнавам, че съм се филмирала, защото душата може и да съм я позагубила, ама акъла си не съм и съответно разбирам ,че това е просто една моя вътрешна битка, която рано или късно ще отмине и аз ще изляза оттам по-силна от всякога :clap:

Моята Луна (душа)  е много силно атакувана астрологично в момента - по натал Луната е връх на тао-квадр. с Нептун и Сатурн, а сега и тр. Нептун е в опозиция и се оформи голям подвижен кръст - с две думи задушена отвсякъде . А и прогр. ми Луна е в Риби - опозиционен знак на наталната. А и Сатурн след време в Стрелец ще я квадратира, така че- няма мърдане ;D.


еее, много сложно беше, кой ме питаше какво може да направи..
« Последна редакция: Март 18, 2015, 11:13:32 pm от Papy »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: За Торони
« Отговор #1 -: Март 19, 2015, 10:50:24 am »
Спомням си,че Тя написа,че НЕ желае да и се виждат коментарите,защото хората в къщи могат да връщат историята на компютъра,да намерят форума и да прочетат неща,които Тя ну желае да научават. ;)
Познавам жени,които за мъж се пропиха на парцали и не могат да приемат за нормално отказ или изоставяне.Познавам жени,които перманентно се влюбват в следващия-силно и болезнено.Но не познавам друга като мен,която да се е научила да се дистанцира емоционално в сериозна връзка или авантюрите и да не си губи времето :d030:.Но е разбираемо,че.другите имат много свободно.време и.трябва да го загубят.  :d030: Концентрират се върху фикс-идея защото с нея са се програмирали и това искат да изживеят с цялата гама нездрави емоции. ;)

Временен коментар.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За Торони
« Отговор #2 -: Март 19, 2015, 11:01:35 am »
Всеки с акцент сатурн/козирог ще може да се дистанцира здравословно
И не се знае кой живее по-истински
Докато ти се предпазваш, той животът минал

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За Торони
« Отговор #3 -: Март 19, 2015, 11:05:34 am »
Гаури, спам е нещо, което не е на мястото си тематично, а не глупаво или повърхностно
Напротив, аз смятам, че коментарите ти са ценни за торони, пък и за други, и затова са тук-с цел (взаимо)помощ.
Това, че торони има проблем, не означава, че той е свързан с конкретния месечен солар, в този смисъл стар е права, аз не виждам никакво лично отношение, особено пък негативно

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За Торони
« Отговор #4 -: Март 19, 2015, 11:25:48 am »
Гледам, че пак е настанала някаква драма, докато аз съм работила.  :)

Според мен коментарите на Гаури са ценни и полезни. И също подкрепям мнението, че когато някой е споделил нещо публично, би трябвало да е готов да чуе всякакви отговори и гледни точки по неговия въпрос/проблем.

Разбира се, когато някой настоява и моли за повече дискретност, би трябвало да се съобразим с желанието му. Но анонимното споделяне в нета за мен не е никаква дискретност. Напротив, така терзанията ти стават достояние на много, вкл. случайни хора. И често ни съдят и оценяват що за хора сме по това, което сме споделили в нета. И много често по-същественото се премълчава, не става публично достояние. А в нета казваме това, което нямаме възможност да споделим другаде.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: За Торони
« Отговор #5 -: Март 19, 2015, 01:49:54 pm »
Мисля, че е много некрасиво обидно и аз се чувствал персонално много засеганаат от това, че постовете ми са преместени.
Виждам, че двата дни тръшкане на съфорумката Старски их тхъ найт са дали желаните за нея резултати..
Искам да отбележ, че никой нямаше нищо притив това, което аз бях написала, най-малко човекът, към който бяха те адресирани, а именно торони..
В интерес на истината аз първа се противопоставих на това, че не се пише по темата, не знам Стар какво ти е писала, не знам дали има някакви скрити и лични подбуди към теб, лично аз нямам никакви лоши чувства към теб и останалите, които бяха напълнили с коментари страницата за месечен солар- просто темата беше изместена в друга насока, а не по същество... Ще се радвам ако се изкажеш и по моя месечен солар, който е все още актуален и стои скатан в ъгъла, загърбен от опашката съфорумни другарчета, предлагаща щедро носни кърпички на торони

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: За Торони
« Отговор #6 -: Март 19, 2015, 02:42:06 pm »
Искам да благодаря на всички, които проявиха съпричастие и се  изказаха по моя въпрос, дори и на недотам доброжелателните коментари. Здравословно е , когато човек има проблем и не вижда ясно нещата да чуе всякакви безпристрасни мнения, които да го приземят :)
 Но наистина недоумявам как и защо  се стигна до лични разправии, които са напълно излишни и никому ненужни - живота е прекалено динамичен и кратък, за да се ядеме един друг без съществена причина - вярвам, ясно е на всеки, че няма да живееем нито с орлите, нито с костенурките :)

Специални  адмирации към GauriGanDevi, която помолих лично да разгледа моя случай и тя го направи съвършено отзивчиво и акуратно:clap:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За Торони
« Отговор #7 -: Март 19, 2015, 05:01:40 pm »
Надявам се тия недоразумения да са временни, да обвиним затъмнението и да караме нататък, аз не виждам лични разправии
Торони, друг път си избирай къде да сложиш въпрос, това важи и за другите
Както виждате има хора, които са готови да помагат, просто да е на точното място, за да няма обидени от преместването или мрънкащи, че темата им е отклонена