Автор Тема: Скорпионът и сексът  (Прочетена 11668 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #15 -: Февруари 18, 2019, 08:40:42 pm »
Скорпионът е по-агресивен и не обича отказ.

Кога  ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #16 -: Февруари 18, 2019, 08:59:48 pm »
Кога  ? :)

Е, не е сериен убиец или изнасилвач. Друго вложих като смисъл. Когато му се дърпаш, става друг човек. :012: И пак, нищо страшно няма в тях, въпреки че съм срещала и доста агресивни представители на зодията, но много по-рядко.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2019, 09:22:58 pm »
Това е женски, пасивен знак, колко да е агресивен ? :)
Нетърпеливи си когато са сексуално възбудени и имат потребност от емоционална близост с човек, който се интересува от секс, особено тези, които имат Марс и/или Венера в Скорпион. Искат някой да се нуждае от тях и те да се нуждаят от някой. Сексът е някакъвповод, инструмент, канал, да излезе всичко онова, което бушува вътре в тях навън. Но са и в другата крайност до пълен аскетизъм, толкова силно могат да се контролират- могат и да не те пипнат, колкото и да им се иска. Нямат нищо против другия да направи първата крачка, да ги доминира. Това е неподвижен знак, той съхранява енергия, задържа и ако има кой да отпуши клапана-да, иначе са си пас.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #18 -: Февруари 18, 2019, 11:06:59 pm »
Все едно за Водолея да се каже, че носи мъжка и женска енергия, понеже се управлява от Сатурн.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #19 -: Април 10, 2019, 09:50:09 pm »
Водолей е мъжки знак и през нощта, и през деня ?
Сатурн в Козирог е силен в нощна карта, женска,Сатурн във Водолей в дневна, мъжка.
При дневно раждане Сатурн да е над хоризонта, при нощно под хоризонта, важното е да е със Слънцето защото е от неговото семейство.
Да, Водолей би се чувствал по-добре в домовете на взаимоотношенията, заради природата си.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #20 -: Април 12, 2019, 04:55:59 pm »
водолеите попадат в т.нар. kama trikon (3, 7, 11)
съди се дали раждането е нощно (saturn = dark SUN)
има и още неща, нека и други се включат по темата :)

Благодаря, но аз все още трудно се ориентирам коя е north vedic astrology i south vedic. Коя е по-правилна изобщо?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #21 -: Април 13, 2019, 12:01:26 am »

Вие как мислите, по-голямо ли е обвързването на емоционално и енергийно ниво при и със Скорпионите?

Не, имала съм две гаджета преди да се омъжа от този знак, единият с лъвска Луна, другият с водолейска. Nunca mas

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #22 -: Април 13, 2019, 05:36:26 am »
Споделяла съм някъде,че имах съученик,който почина при инцидент/нещастен случай.Преди няколко дни минах покрай гробищата и видях датата му на раждане.Стелиум в скорпион.Беше рус,синеок,с рехава коса,пухкав,приличаше на голямо бебе,с  фин нос,малка уста.Не излъчваше никаква сексуалност,по-скоро обратното.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #23 -: Април 13, 2019, 09:32:22 pm »
Не излъчваше никаква сексуалност,по-скоро обратното.

Венера, Марс в 1-ви дом излъчват сексапил.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #24 -: Май 02, 2019, 06:56:11 am »
Питам се,а и искам да попитам и съфорумците - Има ли зодии впечатляващи се от особата,разбира се,за архетип става дума,Скорпион?
Стигнах до въпроса от Огнените знаци... Те очароват,имат огнен елемент... Блестят,привличат.Водните знаци са точно обратното,няма огън,има вид студенина. Следователно,би трябвало да са противни,с ниска или отрицателна енергия,енергийни вампири... Може ли някой да бъде впечатлен от такъв човек.. Като Скорпиона?
Благодаря на всички отговорили!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #25 -: Май 02, 2019, 11:55:04 am »
Всяка планета и зодиакален знак имат своята положителна и негативна страна в природата си, хората са тези, които излъчват техните принципи и по начина, по който го правят, някои привличат веднага, други отблъскват. Няма такава зависимост, като това, че хората родени със Слънце във водни знаци да са противни, а тези със Слънце в огнени да са чаровни. Там, където е Огънят в картата сме по-склонни да сме открити, забележими, активни в тези сфери, стига същите да не са наранени и обратно, там, където е Водата сме по-склонни към пасивни действия, по-чувствителни, не така видимо изразителни в постъпките си на външен план. Хората се впечатляват от постъпки, поведение, отношение, не се вълнуват, дали си Скорпион или Овен ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #26 -: Май 03, 2019, 08:54:10 am »
Ерррмм...
Хайде... де... Един пример - Овен и Рак... И каквото и както да изразяват... Овенът е друга порода,Ракът е съвсем друга,като тук везната клони към Овена по чаровност,Или.. не знам...  :17:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #27 -: Май 03, 2019, 11:04:35 am »
Слънчев Скорпион с Венера в 1-ви дом ще е впечатлителен, чаровен.
Слънчев Овен със Сатурн в 1-ви дом ще е дръпнат, сдържан.
Слънчев Рак с Меркурий в 1-ви дом ще е словоохотлив, ще флиртува.
Слънчеви Риби с Марс в 1-ви дом ще са устремени, сексапилни.

Основната природа на знака/планетата  не се губят, но нали се комбинират планета+знак+дом, а аспекта ще покаже динамиката на тази комбинация. Това че, някой не те харесва или ти се чувстваш не харесван, не е от това, че си със Слънчев знак Скорпион.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #28 -: Май 03, 2019, 02:46:13 pm »
Да.. Ама става доста сложно,а аз нямам толкова знание. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Скорпионът и сексът
« Отговор #29 -: Май 03, 2019, 03:27:10 pm »
Да.. Ама става доста сложно,а аз нямам толкова знание. :)

Има време да си набавиш знания. Всеки от някъде е започнал и продължава. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“