Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 331676 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорари за работа
« Отговор #2505 -: Април 15, 2024, 04:04:06 pm »
Евонимус,въпросът ти е некоректен ,в смисъл как да отговорим с "да",или "не"?
Трябва да се разтягат ластици,но Слънце в екзалтация,Луна на трон ,ще се справиш,ще се преориентираш..Луната е квадрат със Слънцето.Венера упр.10дом и е в падение.Ще намериш изход,алтернатива
Дай си почивка.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Хорари за работа
« Отговор #2506 -: Април 15, 2024, 04:27:12 pm »
Благодаря, Сафо, под преориентираш и алтернатива имаш в предвид друга професия/поприще или че ще намеря решение на проблема в настоящата?
Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорари за работа
« Отговор #2507 -: Април 15, 2024, 04:35:38 pm »
Краят на тази работа(собствен бизнес)е по 1ви дом,или 4ти от 10 .В този случай Слънцето е упр.на 1ви,би трябвало да се наредят нещата за теб.Силно Слънце,в собствен дом .Едва ли ще приключиш с това.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2508 -: Април 16, 2024, 11:58:39 am »
Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.
Работата я гледам по 6д., с у-л Сатурн в 8д (оттам и усещането ти за край), но Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, така че ще продължиш да работиш. Краят на въпроси по 6д. описва 9д и К9, Слънцето У1 е в съвпад с К9, а Марс У9 в съвпад със Сатурн У6, край на работата няма да има, нещата ще са благоприятни за питащата в крайна сметка.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Хорари за работа
« Отговор #2509 -: Април 16, 2024, 12:46:56 pm »
Краят на тази работа(собствен бизнес)е по 1ви дом,или 4ти от 10 .В този случай Слънцето е упр.на 1ви,би трябвало да се наредят нещата за теб.Силно Слънце,в собствен дом .Едва ли ще приключиш с това.
Ясно, благодаря

Въпросът ми изхождаше от притеснението, но че ще загубя/се чувствам принудена да се откажа от работата си.  Тоест наистина ли е краят за тази работа, или пък е благословия под прикрите, в смисъл пък кой знае, да отвори врати за нещо по-добро.
Работата я гледам по 6д., с у-л Сатурн в 8д (оттам и усещането ти за край), но Луната е извършила хармоничен аспект със Сатурн, така че ще продължиш да работиш. Краят на въпроси по 6д. описва 9д и К9, Слънцето У1 е в съвпад с К9, а Марс У9 в съвпад със Сатурн У6, край на работата няма да има, нещата ще са благоприятни за питащата в крайна сметка.

Интересно защо гледаш по 6ти работата, виждам че се свързва със служители и работници дома, до някъде си мислех, че върви да е с управител Венера, защото като планета отговаря на работата ми. И този отговор ме успокоява. За К9 не разбрах, аз мислех че К е за Куспида и че куспидата на 9ти е по-близо до Марс, от колкото до Слънце, освен ако не съм разбрала правилно. А защо края Марс в съвпад с работата Сатурн го възприемаш, че не е края? Любопитно ми е понеже аз ако го видя бих си помислила, че ето да края е, защото края е извършил разходящ съвпад с работата, имат връзка...
Благодаря Акрукс

Иначе взех решение и преустанових за момента работа. Тоест спирам да работя, за поне 3 4 месеца предполагам, но времето ще покаже дали е временна почивка или не. Имам надежда, че ще се наредят нащата и след време ще почна пак ако всичко е наред

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2510 -: Април 16, 2024, 03:12:40 pm »
Интересно защо гледаш по 6ти работата, виждам че се свързва със служители и работници дома, до някъде си мислех, че върви да е с управител Венера, защото като планета отговаря на работата ми. И този отговор ме успокоява. За К9 не разбрах, аз мислех че К е за Куспида и че куспидата на 9ти е по-близо до Марс, от колкото до Слънце, освен ако не съм разбрала правилно. А защо края Марс в съвпад с работата Сатурн го възприемаш, че не е края? Любопитно ми е понеже аз ако го видя бих си помислила, че ето да края е, защото края е извършил разходящ съвпад с работата, имат връзка...
Благодаря Акрукс
Да, К е куспида, К9 е в Овен и Слънцето У1 е в съвпад, в случая разходящ, продължаваш работата.
Марс У9 също е в разходящ съвпад със Сатурн У6. Щеше да е край при негативен аспект – квадрат или опозиция. И работата е по 6д., по 10д е професията, кариерното израстване, шефа. Ако работиш сама за себе си основната си професия, разбира се, че и 10д отразява въпроса, но ежедневния труд, който полагаш е по Сатурн У6. В Риби, може би се занимаваш с изкуство, но може и билков крем против бръчки да правиш  :) Каквото и да правиш, решението ти да се оттеглиш е продиктувано от ретро Меркурий, може би в натала планетата има отношение към работата ти. Тук има отношение към финансите ти, може да имаш затруднения в тази област на този етап.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Хорари за работа
« Отговор #2511 -: Април 16, 2024, 04:02:39 pm »
Хаха кремове против бръчки не правя 😄 но да, занимавам се с изкуство. Наталния ми Меркурий мисля че в квадрат с Нептуна ми говореше за проявление, изявяване чрез изкуство, в този ред на мисли май има връзка, Венерата ми също има връзка с работата.
Аха сега разбрах за Слънцето и К9 и за края при напрегнатите аспекти, аз си мислех че е наобратно. Затруднения във финансите, виждам защото ми е упр на 2ри в хорара, да със сигурност ще има поради липсата на работа
Благодаря за разяснението

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Хорари за работа
« Отговор #2512 -: Април 19, 2024, 11:05:24 am »
Покрай прекратяването на работата ми имам идеята да продавам картини и принтове в етси или по друг начин онлайн и питах "Ще имам ли успех продавайки картини?"

Късен асцендент. Упр ми е ретро Меркурий, също не звучи мн добре, иначе е в точен съвпад с Венера, която е упр. на 5тия ми дом, който може би се свързва с изкуство и това, че ще ми носи удоволствие предполагам. Луната/въпросът е и Упр. на моя 2ри дом - финансови сделки, печалби, не знам. Последния аспект на Луната е опозиция с упр на 10ти дом Нептун а също преди това има и опозиция с упр. 6ти Марс, и тригон със съвпада Уран и Юпитер, Уран упр на 9ти желания, мечти. Юпитер упр. на 7ми не знам гледаме ли го тук..

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #2513 -: Април 19, 2024, 12:27:20 pm »
Напоследък забелязвам, че като се похваля за нещо, съдбата ме опровергава. Скоро питах за приятелка, сега имам аналогична ситуация. Нещата на работата вървяха много добре, и в един момент рязко се обърнаха. Имам съмнения за външни фактори, които го предизвикаха, които са с цел да бъда компроментирана и мястото да бъде дадено на друг, тъй като текат рокади. Въпросът ми е: Ще продължим ли да работим добре с Х - прекият ми ръководител (или смята да ме освободи)?
ОВ по този хорар: освободиха ме от работа - тихо и бързо. Нов човек не дойде, който да обуча и да му предам нещата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2514 -: Април 19, 2024, 03:15:21 pm »
Напоследък забелязвам, че като се похваля за нещо, съдбата ме опровергава. Скоро питах за приятелка, сега имам аналогична ситуация. Нещата на работата вървяха много добре, и в един момент рязко се обърнаха. Имам съмнения за външни фактори, които го предизвикаха, които са с цел да бъда компроментирана и мястото да бъде дадено на друг, тъй като текат рокади. Въпросът ми е: Ще продължим ли да работим добре с Х - прекият ми ръководител (или смята да ме освободи)?
ОВ по този хорар: освободиха ме от работа - тихо и бързо. Нов човек не дойде, който да обуча и да му предам нещата.
жалко, че не съм дала верен отговор, което доказва, че трябва да продължа да си гледам работата по 6д. , понеже 10д ме подведе; тук 6д (работата) и 2д (парите) са представени от ретро Меркурий, а Луната е извършила квадрат малко преди да зададеш въпроса, мислех си, че те е подминало загубата на работа и пари, но ретро Мерка действа със забавяне, връща назад... Може пък да те върне на работа, кой знае? ::)
PS ЛЗ върху Плутон в 12д и СЗ в 6д. квадрат Сатурн са оказали влияние. Може да си построиш карта за възврат на Марс, какъвто ще имаш скоро.
« Последна редакция: Април 19, 2024, 03:31:20 pm от akruks »

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #2515 -: Април 19, 2024, 04:25:30 pm »
Аз също допускам, че може да размисли, но тъй като това не е частна фирма, позицията може да зависи и от друг. А във възвратната карта на Марс, която веднага направих, както ме посъветва, Марс попада в 12 дом. Но за него ще пиша в темата за Марс.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Хорари за работа
« Отговор #2516 -: Април 19, 2024, 06:06:33 pm »
crazylady,аз също щях да дам положителен отговор на въпроса ти,че ще продължиш да работиш...но ,това "или"ме притесни .Не е коректно да се задават въпроси ,к
оито съдържат
"Или".Ако отговорът е положителен,то на кой от двата въпроса?
Венера,тоест,ти на к12,лош дом и в аспект с Луната .Марс ,той ,не вижда Меркурий(твоята работа).Марс е сх.съвпад със Сатурн,което не е добре,някой го притиска .
Но,щях да кажа Да .

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Хорари за работа
« Отговор #2517 -: Април 19, 2024, 06:39:12 pm »
Приемам забележката,  Сафо. За това "или" го сложих в скоби, като уточнение. Въпросът е в първата част.