Автор Тема: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"  (Прочетена 19817 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #60 -: Декември 10, 2013, 10:19:44 pm »
А на Румен може и Триждивеликия Хермес да му се явява.  ;D

Що пък да не, кой каза кой заслужава и кой - не
На мен оная вечер насън една индийка дойде да ми говори, ама на - и аз толкова слушах
:012: Насън са ми идвали доста астро подаръци, ма не от конкретни образи. Веднъж-дваж си признах, затуй получих клеймо, че видиш ли то цялата работа била само сметки и чертежи... нищо "невидимо" нямало тук.   
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #61 -: Декември 10, 2013, 10:28:47 pm »
:012: Насън са ми идвали доста астро подаръци, ма не от конкретни образи. Веднъж-дваж си признах, затуй получих клеймо, че видиш ли то цялата работа била само сметки и чертежи... нищо "невидимо" нямало тук.   

индийката дойде да ми предсказва, при това (знам, че сега много ще ме биете), аз съм от тия, дето смятат, че не може един народ да е толкова мъдър и знаещ, пък да тъне в помия и не ги тача много
и други неща направи тая жена, ама да не изпадам в подробности :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #62 -: Декември 10, 2013, 10:39:55 pm »
Ааа, виж ти - на мен още не са ми гадали така. Явно нямам заслуги.  ;D

Няма нищо по-измамно и магнетично  от аромата на рози ,който се носи от аспекта Марс/Нептун и успеха на същият сред академичните среди под егидата на Юпитер /Сатурн,развълнувани от лични подбуди без да се усетят ,водени от страстите на Луна/Марс/Плутон ,поднесени по класическият начин от Венера ,за да останат в света като богове -Слънце в Стрелец. ;)

Де го тоя Марс/Нептун, Рени? Куинконс?
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #63 -: Декември 11, 2013, 12:01:11 am »
Точно там е ,Sunrain-любим.Изпипан.Споделен.Не -задоволен.Ту идва ,ту си тръгва ,ту ти се обажда ,ту не -ако можеш улови го  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #64 -: Декември 11, 2013, 12:11:56 am »
Rahu ,виж кои "Вечни звезди "  ,'чукна " ,а пък те къде се пукнаха ...

Навярно Антарес му е намигнал, когато е решил да пусне темата.  :012:

Нашето слънце бледнее пред Антарес... (та дори и Арес  :d030:



Харесва ми Антарес ,щом е голям и изкусителен портокал. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #65 -: Декември 11, 2013, 01:41:36 am »
Точно там е ,Sunrain-любим.Изпипан.Споделен.Не -задоволен.Ту идва ,ту си тръгва ,ту ти се обажда ,ту не -ако можеш улови го  ;)

Туй добре, ама то настоящо влияние. Защо го свързваш с академични среди и в контекста на някои обсъждани личности - те първо общо нямат с такива, направо ще се хвърлят, ако чуят.  :012:  А и ситуацията не е "днешна", само "повдигната" сега.

Днес Меркурий е в точен тригон с Уран, затова ни обзе прометеев ентусиазъм, да нарушим обета.  :-X

Ето защо днес теглих майна на всичко и се засилих право в астро средището ни. Не можах да устоя на адското влечение, а то съм си имала оправдание. :043: 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #66 -: Декември 11, 2013, 01:57:56 am »
Раху, обичаш да се показваш. Първодомно ли е, лъвско ли е. И каква устичка извади. Като звездичка.  ;D

По темата, тези звезди са пропуснали да се отразят в картата ми. Само една Бунгула имам в съвпад с Мц, каквото и да означава, още не съм му видяла проявлението на това. Или нямам очи да го видя.  ;D

На мой седми дом Алдебаран му е кацнал точно на Венерата, у7/12 в 8 дом. Като го гледам как е прокопсал в любовен план... Щом се е докарал до положение да го тровя с Плутона си.  Положението му не е добро.  :93: Тя и бившата му жена една изписана, със свещ ни е търсил явно.  :85:

Тук голяма част сме за клиника. И на мен в сънищата ми се случват интересни неща. Явявал ми се е Плутон, голяма лекция ми изнесе и ми показа много интересна операция и ампутация. А много скоро и Уран ми изнесе лекция, но не беше така впечатлителна като тази на Плутон.  :dance:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #67 -: Декември 11, 2013, 04:45:07 am »
Точно там е ,Sunrain-любим.Изпипан.Споделен.Не -задоволен.Ту идва ,ту си тръгва ,ту ти се обажда ,ту не -ако можеш улови го  ;)

Туй добре, ама то настоящо влияние. Защо го свързваш с академични среди и в контекста на някои обсъждани личности - те първо общо нямат с такива, направо ще се хвърлят, ако чуят.  :012:  А и ситуацията не е "днешна", само "повдигната" сега.

Днес Меркурий е в точен тригон с Уран, затова ни обзе прометеев ентусиазъм, да нарушим обета.  :-X

Ето защо днес теглих майна на всичко и се засилих право в астро средището ни. Не можах да устоя на адското влечение, а то съм си имала оправдание. :043:

Нептун  е свързан и с миналото ,и с бъдещето ,Марс винаги с настоящето ,свързани заедно рушат усещането за същите ,как-обясних вече с аспекта-това за времето.
Без въображение ,няма академична мисъл /наука,без искра ,няма проява на същата,без мечтатели ,няма последователи ,без пристрастеност ,няма мистични умения ,създаващи продукти от академични среди-това пак за времето,ситуациите  и попадащи /изхвърлящи се като личности . ;)
« Последна редакция: Декември 11, 2013, 04:46:46 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #68 -: Декември 11, 2013, 01:13:59 pm »
Няма предварителни критерии за подбор... който се запише и остане за следващите нива. Обикновено след първия семинар заминават всички онези, които или не проявяват достатъчно задълбочен интерес, или не успяват да вдянат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #69 -: Декември 11, 2013, 01:19:53 pm »
Няма предварителни критерии за подбор... който се запише и остане за следващите нива. Обикновено след първия семинар заминават всички онези, които или не проявяват достатъчно задълбочен интерес, или не успяват да вдянат.

Естествен подбор. По-сигурно от това, здраве му кажи. То случайно никой не може да се озове там (както и на други места).
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #70 -: Декември 11, 2013, 01:56:21 pm »
Няма гаранция – всеки говори точно толкова, колкото е преценил, че може.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #71 -: Декември 11, 2013, 02:01:55 pm »
По пътя на тази логика каква е гаранцията с така поставения филтър за естествен подбор, който предполага лоялност и сигурност поради задълбочен интерес и посещение на точно този курс, че всички от посещаващите курса ще са лоялни ?  :19:

Да не ти пука за гаранцията тогава.  :012: То има кой да бди над това.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #72 -: Февруари 28, 2014, 02:32:00 am »
Редакцийка!  :d030:
« Последна редакция: Март 01, 2014, 09:42:24 pm от Smarta »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #73 -: Февруари 28, 2014, 08:04:46 am »
Smarta,радвай се ,че нещо не ти дава мира и си задаваш въпроси,а това че искаш да бъдат "чути" емоциите ти е въпрос на същност,защо под тази форма и в периода-връщаме се в първата част на изречението,нещо не ти дава мира и си задаваш въпроси.

Щом не те задоволява съществуващата информация по казуса,започвай да се конфронтираш със същия ,чрез наблюдения,опит (както всъщност се е случило при теб) и така ще започнеш да получаваш отговори ,които търсиш. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Ahemu Seku "Вечните ЗВЕЗДИ"
« Отговор #74 -: Февруари 28, 2014, 09:15:20 am »
Рени,  :-*.