Автор Тема: За другите неща  (Прочетена 126391 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
За другите неща
« -: Септември 23, 2017, 06:05:36 pm »
Тема за всякакви размисли и страсти, на 100-на страница изчезва внезапно, така че-нищо важно :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За другите неща
« Отговор #1 -: Септември 23, 2017, 06:16:05 pm »
И ме посъветвайте как да се оправя с това чудо, аз съм прекалено кротка за нея (в темата за общи приказки) - тук, моля

пълен игнор щом страниш от директен сблъсък
обидно ще е някак да  гледаш през нея
не знам защо е конфликта и до колко е сериозен и дълбок,синастрията как ви е

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: За другите неща
« Отговор #2 -: Септември 23, 2017, 06:24:55 pm »
За мен Водолеят е опасна спирка... Тук има и Асц Козирог + Луна на Асц... Това е нещо доста страховито... Твърдо... Студено,нещо като,тоест точно - желязна ръка(Козирог - Земя) с кадифена ръкавица(Водолей - Въздух... - Уран + Сатурн...). Марс и Юпитер в аналитичната Дева... В дома на Скорпион... Боже... Това е... доста голямо ЕГО... Аз,аз,аз... Перфекционизъм,амбиция,работохолизъм,материализъм... Интелект... Интерсно... нещо е това...
« Последна редакция: Септември 23, 2017, 06:26:41 pm от Ali_Lun »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #3 -: Септември 23, 2017, 06:27:07 pm »
Синастрия-за малко
« Последна редакция: Септември 23, 2017, 11:51:23 pm от Papy »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #4 -: Септември 23, 2017, 06:32:04 pm »
пълен игнор щом страниш от директен сблъсък
обидно ще е някак да  гледаш през нея
не знам защо е конфликта и до колко е сериозен и дълбок,синастрията как ви е

Ами..аз бях хваната по бели гащи, като приема някой за приятел и хич не отразявам разни малки нещица, обаче изведнъж-фронтална многодневна атака пред обща компания, което хем ме изуми, хем разочарова, хем не знаех как да реагирам, хем пък ако нещо бъркам-развалям дълго приятелство. Ма то...колко да бъркам, не беше повод и два, даже не се усетих в началото какво става, пък после нямах отговор за поведението и затова още по- не знаех на война ли сме, в игра ли сме, преча й на свалката ли...още не знам

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За другите неща
« Отговор #5 -: Септември 23, 2017, 06:50:50 pm »
свалка с кого,твоята ливадка ли  иска да прекоси

уф това нейната опозе сатурн-венера ляга на твоя асц-дсц.,
венерата й,у5 на твоя дсц.,партньор,бъди нащрек с нея
« Последна редакция: Септември 23, 2017, 06:53:51 pm от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #6 -: Септември 23, 2017, 06:52:03 pm »
свалка с кого,твоята ливадка ли  иска да прекоси

Ми да :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За другите неща
« Отговор #7 -: Септември 23, 2017, 06:54:49 pm »
съперници,лошо,включва се и карето  й венера-луна

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За другите неща
« Отговор #8 -: Септември 23, 2017, 06:58:27 pm »
не се събирайте семейно,отръпнете се и наблюдавайте напъните й за сближаване ,колкото  са  по-често,по-дълбоко са нещата
ограничен достъп до ливадката ти или директно заявяване-да не посяга на чужда принадлежност
интереса взаимен ли е или едностранен от нея

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #9 -: Септември 23, 2017, 07:04:56 pm »
съперници,лошо,включва се и карето  й венера-луна

Абе...може да е заради спорта и от его, не заради ливадката

Ливадката си е ок, нямам притеснения, и двамата бяхме изненадани

Съветът ти е хубав, но не ми е похарактера, аз от войни и боища не бягам, трудното в случая, че уж приятел, ако беше страничен човек, нямаше и да се замисля кое как

Не ми се беше случвало такова, дори по принцип я харесвам въпреки логореята и "аз, аз", забавна двойка са, не скучаем

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За другите неща
« Отговор #10 -: Септември 23, 2017, 07:07:24 pm »
тя У5 Венера с диспозитор Марс У11 съвпад Юпитер У12 -способна е да пожелае приятел за интимен партньор ,извънбрачна връзка,юпитер е ретро има собствен морал,различен от обществено приемливия

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За другите неща
« Отговор #11 -: Септември 23, 2017, 07:15:21 pm »
опит от живота,две приятелски семейства,неразделни от години,заедно ходят навсякъде
мъжът от едното семейство   с жената от другото,колеги в един бранш
стават интимни,в тежък момент за неговата жена -губи второто дете в напреднала бременост
разбиха се две семейства
хващат ги с мейли,вместо служебни,любовни

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #12 -: Септември 23, 2017, 07:26:58 pm »
Гадна история

Щом е склонна, баба знае и 200

Де да знам, такива са времената, че приятелството е безценно направо, щеше ми се да не е истина

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: За другите неща
« Отговор #13 -: Септември 23, 2017, 09:58:31 pm »
Картата я пуснах, защито се чудех от спортна злоба ли ми скача, или заради чуждо мъжелюбство :)

Стана ми интересна нейната карта, но изчаках малко да се изясни ситуацията, да видим какъв е проблемът.

Е, ако мотивът е чуждо мъжелюбство, поведението е обяснимо. Поне не ти скача приятелка за спорта, за да те злепостави пред обща компания. Даже повече твоя, отколкото нейна. Просто за да те постави в конфузна ситуация и да погледа малко сеир, каква ще е твоята реакция. Вероятно в знак на благодарност за лоялността и човешкото отношение, хаха.

Що се отнася до картата на въпросната особа, навярно и аз бих абдикирала. Не знам ти с каква нагласа си. Ако не ви нагазва прекалено в личното пространство, стой и гледай сеир. Щом и половинката се забавлява и не отразява нейните напъни.

С човек като тази няма смисъл да се спори и да се водят полемики. Тя си знае нейното и може доста арогантно да си отстоява мнението. Да бъде остра и нетактична. Деликатността не ѝ е присъща черта – нито е характерна за изгряващата накшатра, нито за накшатрата на Луната, нито за Меркурий/Кету в опозиция с Марс и Юпитер, подсилени от Раху. И спорове повежда за спорта, за нея това е своего рода спечелена битка.

Но по някои типично женски теми е доста уязвима. Отчетено по сидерал, имаме силна есенциално и акцидентално Венера, но в опозиция с ретро Сатурн, нощна карта при това. Ако се гледа с прецесия, Сатурн има и десен квадрат към Луната. Женското ѝ его ми изглежда твърде уязвимо. И каква е компенсацията – голямата всезнаеща уста, която не се затваря? На прима виста не бих казала, че е подмолна в действията си – Марс, Юпитер и Раху в сидералния Лъв, 9 дом. Но може да бъде доста упорита и да действа целенасочено. Изпуска много пара, не я бива обаче да прави стратегийки и да действа тихомълком – там търсете Марс и Сатурн в комбинация с Меркурий, не Марс и Юпитер. И домовете ще са други. Да, има елемент на тщеславие при нея, но и наранена гордост също. Може и да се пробва да упражнява женския си чар, но тук харизма няма, има его, болни амбиции и вътрешна неувереност относно това каква жена е, как изглежда в очите на противоположния пол.

Сега пак погледнах картата оттатък. Сякаш не ми прилича на кой знае каква кръшкачка. По-скоро, струва ми се, за спорта го прави, поради вътрешна неувереност, някакъв дискомфорт. Тя си знае каква е цената на привидния успех и материален комфорт. Но тя е от жените, които мерят житейския си успех с това как са облечени, къде са отишли на почивка, с какъв ресурс разполагат, каква кола кара тя или благоверният. И как изглеждат в огледалото, в пряк и преносен смисъл. Луна и Венера в ъглови домове, но афликтирани от кофти Сатурн.

« Последна редакция: Септември 23, 2017, 10:08:23 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За другите неща
« Отговор #14 -: Септември 23, 2017, 11:09:08 pm »
Стратегии не може да прави, по всичко личи-в спорт, в игри, в каквото и да е. За материалното-не мога да преценя, по-скоро-не, не е от сорта жени, които показват новата рокля и обясняват колко струва, изобщо в материален план няма особено с какво да се похвали/оплаче, не ходят по скъпи хотели, но все пак могат да си позволят някоя почивка с децата в чужбина.
Компанията определено беше само нейна, те бяха общите на всички ни приятели, но интересното е, че всички други ми реагират позитивно, независимо от нейните опити, може би защото всичко беше уж на майтап, уж през смях. Едното по-възрастно семейство, особено жената, си демонстрираше симпатиите към мен, може и да се е усетила, че не е майтап.
Точно арогантността и наглостта ме втрещиха, демонстративно отношение, но в избрани ситуации. От друга страна е възможно да е имала дълги скрити симпатии, а сегашните транзити да са й подложили крак, за моя изненада.
Относно часът на раждане не съм на 100%, знам събития от живота, но не съм проверявала картата и не помня датите.
Рядко се изненадвам от поведението на хората, но тази жена определено успя, негативно.

Естествено, нещата няма да останат неясни, може да еслед месеци, години, но ще разбера
Пък ако ви е интересно-и вие :)

Дали й горят ушите, като цял форум я нищи..
Опитвам се да съм максимално обективна в описанията-тя е типичния спортист-веселяк, в който не би предположил никакви свалки, задкулисия и подобни. Докато в един момент не усетиш, че кани гаджето ти на блус, пак на майтап, после го кани на друго, на трето...Дори ме попита дали сега той като е в това настроение е по-добре да го заговори или да изчака. Напомни ми на 7-8 клас когато си давахме съвети с приятелки как да свалим някое гадже, голям майтап. Е, беше подпийнала (1 голямо), преди това слушахме дълга история как напила 2-ма мъже, тя изпила почти цялата бутилка. Интересен човек, преди не се вглеждах, всеки си има трески