Автор Тема: Цикъл Марс-Юпитер  (Прочетена 26151 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #75 -: Януари 20, 2018, 01:50:50 pm »
Тотално безсъние, откакто се случи тоя цикъл на Асцендента ми.
Интересното е, че не спя и не се чувствам изтощена. Сънят продължава от сутрин до обед. После през ранния следобед ми е леко замаяно. И същевременно има прилив на ментална енергия нощем, не мога да спра да мисля, за какво ли не.
И без този цикъл бях в същото състояние почти през цялата 2017, след като почина майка през февруари, а през май братовчедката, царство им небесно!
Като смених обстановката миналия месец, когато заминах при внука и се събрахме цялото семейство за Коледа, в 10ч вечерта ми се затваряха очите и до сутринта спах непробудно. Сега се прибрах в старата обстановка и пак минах на стария режим- бодърстване до сутринта, все едно като мисля положението ще се оправи- ще се оправи с действия, а не с мислите за това кой крив, кой прав, защо така прави и защо съм прецакана, ами защото такъв е животът- пиеш една студена вода и продължаваш напред, пък тарикатите ще ги застигне миналото някой ден, няма да им се размине.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #76 -: Януари 20, 2018, 02:02:06 pm »
Снощи пак не мигнах до 4 сутринта. После си доспивам до обед.
Така е – с мислене кой е крив, кой е прав, ама как, ама защо на мен нищо няма да променим.
Единствено след ремонта на стаята се бях успокоила и в началото спях като бебе, но после проблемът се възобнови. Тук не се чувствам комфортно, независимо в какви битови условия и от какви предмети съм заобиколена. Не е за мен това място и не е свързано с хубави спомени. Потискаща и ограничаваща среда, без перспектива за каквото и да било.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #77 -: Януари 20, 2018, 02:44:46 pm »
Хората не могат да спят  по две причини: или защото трябва да са будни, или защото вече са се наспали.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #78 -: Януари 20, 2018, 03:32:21 pm »
И това е вярно – нямам физическа активност, само ментална. И животът ми напоследък е като вечен зимен сън. Вероятно тази летаргия ми идва вече в повече, влияе върху психосоматиката и трудно намирам покой, не мога да спя нормално.

С Юпитер на АС яхнах метлата тия дни и се държа превантивно остро с тарикати, които се представят за евентуални възложители. "Мижи да те лажем" е масово срещан манталитет при такива. Днес на един директно му казах за фалшиви пробни преводи и фалшиви запитвания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #79 -: Януари 24, 2018, 05:17:53 pm »
На двама мои близки мъже цикълът е съвпад с Венерите им.На единият в 6дом,на другият в 12дом. ???
И квадратира водолейското слънце на свекърва ми.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #80 -: Ноември 19, 2018, 04:26:13 pm »
Както Рени е написала в една друга тема, днес е първа четвърт на цикъл Марс/Юпитер и при всеки, който има задействани точки от съвпада мисля трябва да има проява. При мъжа ми цикълът стартира съвпад с натална венера и освен всички теми по планетата задействани са и домовете,които управлява в натала.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #81 -: Ноември 19, 2018, 05:52:23 pm »
При родителите ми е в точен съвпад с Меркуриите им, а ако се отпесне още някой градус и с други мръсни скорпионски планетки  :012: Нищо по-необичайно няма днес или вчера, но и не мога да кажа точно кои домове им управляват .Иначе имаха небивало активна година, направо си спряха тока от работа, защото се захванаха с ремонтна дейност и надстрояване на вилата, караха се като цигани с викове и прочие и бачкаха .Друго не мога да кажа ,но това им обсеби буквално мислите и ежедневието .Лилиту ако чете -построиха нов външен тоалет но вече интегриран пристроен към вилата  ;D Скорпионско а старият селски кенеф беше външен с дупка естествено -триъгълна някак масонска  :D
« Последна редакция: Ноември 19, 2018, 05:56:15 pm от Ребека »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #82 -: Ноември 19, 2018, 08:22:21 pm »
Нашият селски нужник е с кръгла дупка,вероятно култ към Слънцето,древнотракийски.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #83 -: Ноември 20, 2018, 01:40:02 pm »
При мен стартира точно върху К3  :) Управляваните домове от тези планети са 3,4,7 и 8. Освен това е и разходящ съвпад с Меркурия ми У1,У10. Тъй като от известно време съм започнала със самообучение в няколко посоки, силно се надявам да проявя постоянство и да постигна това което съм решила - Марс е по действията, а Юпитер разширява  :) Дай Боже!

Нещо като обратна връзка, докъде стигна с инициативата си ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #84 -: Ноември 20, 2018, 01:43:32 pm »
при мен в 3д. на 4гр от наталния ми съвпад на Марс/Нептун
на градус точен квадрат с нат. Сатурн У5 в 5д, предполагам ще се боря за включването на мои творби в издаването на нов брой лит. списание/алманах, макар че не ми се бори, по-скоро може да се преборя със себе си, за да се навия да участвам
А споменатият цикъл е в квадрат с нодалната ос, като юлв е в/у моя Сатурн

Акрукс, има ли случване по тази твоя инициатива като обратна връзка ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #85 -: Ноември 20, 2018, 02:37:02 pm »
Акрукс, има ли случване по тази твоя инициатива като обратна връзка ?
Рени, включена бях в брой 1-ви на списание 'мечта за книга" с подзаглавие "Романтика", много хубаво издание, получих един екземпляр в началото на март. освен това бях включена в поредния годишен алманах на творческото сдружение, в което членувам, получих две грамоти за хайку и танка, за отличена творба и за второ място в периода, когато съм писала коментара

Иначе Новолунието сега в Скопирон беше върху съвпада ми Марс/Нептун в 3д, което (не знам) може да е активирало този цикъл по някакъв начин, нали писах в друга тема, че подпалиха механата/лятна кухня под гаража , отделно приземния етаж са разбили, още не съм видяла пораженията, а при мен Юпитер управлява 4ти и 7-ми дом, Марс 3-ти и 8-ми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #86 -: Ноември 20, 2018, 03:22:50 pm »
Рени, включена бях в брой 1-ви на списание 'мечта за книга" с подзаглавие "Романтика", много хубаво издание, получих един екземпляр в началото на март. освен това бях включена в поредния годишен алманах на творческото сдружение, в което членувам, получих две грамоти за хайку и танка, за отличена творба и за второ място в периода, когато съм писала коментара



Акрукс, благодаря за споделеното и поздравления!  :08:
При теб имаха връзка Марс Скорпион и Юпитер Овен 8-ми дом, и двете планети носят в себе си някаква сила. Може би затова  техния цикъл ще е важен за теб винаги, ако си наблюдава във времето как се проявява. Може да провериш, дали мундания тригон Марс Овен-Юпитер Стрелец догодина засяга нат. Юпитер, Луна или планетите ти във Везни ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #87 -: Ноември 20, 2018, 03:41:24 pm »
Акрукс, благодаря за споделеното и поздравления!  :08:
При теб имаха връзка Марс Скорпион и Юпитер Овен 8-ми дом, и двете планети носят в себе си някаква сила. Може би затова  техния цикъл ще е важен за теб винаги, ако си наблюдава във времето как се проявява. Може да провериш, дали мундания тригон Марс Овен-Юпитер Стрелец догодина засяга нат. Юпитер, Луна или планетите ти във Везни ? :)
  Споменатият тригон има най-точен аспект секстил със Сатурн , на градус от тригон с Юиптера ми, на два градуса от секстила с Венера

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #88 -: Ноември 20, 2018, 04:04:30 pm »
Рени, включена бях в брой 1-ви на списание 'мечта за книга" с подзаглавие "Романтика", много хубаво издание, получих един екземпляр в началото на март. освен това бях включена в поредния годишен алманах на творческото сдружение, в което членувам, получих две грамоти за хайку и танка, за отличена творба и за второ място в периода, когато съм писала коментара
Поздравления, Акрукс!  :clap: :clap: :clap:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Марс-Юпитер
« Отговор #89 -: Май 03, 2019, 07:16:08 am »
За който следи цикълЪт Марс/Юпитер.......на 06.05. 2019г.кулминация в 23*близнаци-стрелец.
При мен по оста 1-7 домове,Марс съвпад нат.Луна 2*орбис.
« Последна редакция: Май 03, 2019, 01:17:20 pm от Сафо »