Автор Тема: Марс  (Прочетена 272064 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1635 -: Август 27, 2018, 07:22:47 pm »
По стационарен Марс в точен тригон към наталния Юпитер преди малко научих нещо, което за пореден път накърни вроденото ми чувство за справедливост. Починала е добрата  бабичка, която хранеше пред блока 20-30 котки и отделяше от пенсията си, за да им купува пилешки трътки и фенери. През последните месеци не я виждам и забелязвам, че никой не храни котките. Имах такова интуитивно чувство, днес се потвърди. А злобният дъртак от същия вход, който преди две години с бастуна си осакати едно красиво коте пред блока (сега е трикрако и не може само да си набавя храна, с отсечен преден ляв крак), е жив и здрав. Не боледува, не е на легло, още се движи.  Бабичката временно е отишла на по-хубаво и спокойно място, яд ме е обаче за проклетия мръсен старец. Но може би още не е дошъл моментът и неговите крака да изсъхнат.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Марс
« Отговор #1636 -: Август 27, 2018, 07:38:37 pm »
Наистина възмездието не настъпва още в този живот, защото на практика то не обслужва нашето наранено сърце и справедливост, а един по-стар от сегашният ни живот написан еволюционен ред. Често го гледам,как свинете продължават да тънат в охолството на мръсната си душица и продължават да творят погроми. Те имат мощен съюзник на тази земя, който обаче се ебава с тях не по-малко от благочестивите, защото когато настъпи падението на нечистивите само стой и гледай -премазват ги многократно с цел еволюция на свинската им душица. Някой път се забавя възмездието, но като че ли се ускориха времената и почна да се плаща още в същата свинска инкарнация  :012:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1637 -: Август 28, 2018, 08:45:12 am »
Днес чета уникална прогноза.  :57:
"Марс тръгва в директен ход и осъществява нашите мечти". И какво общо има един стационарен малефик с мечтите и радостите?
Следва папагалски откъс от прословутата Ръшман. "29 гр. Телец и Скорпион са градуси на фалита. Ако в наталната карта имате нещо в тези градуси, Марс ще подейства като пусков механизъм". 
Абе тия наши астролози изобщо творят ли нещо, създават ли, имат ли собствена изследователска практика? Или само възпроизвеждат какво са чели при Ръшман, Глоба, по безбройни рускоезични сайтове?  :lol_hitting:

И според мен тези градуси на фалита са изсмукани от пръстите, освен това в конкретното тълкувание не разбирам защо марс да е пусков механизъм като е в секстил и тригон към въпросните градуси на фалита?!?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Марс
« Отговор #1638 -: Август 28, 2018, 03:39:51 pm »
И според мен тези градуси на фалита са изсмукани от пръстите, освен това в конкретното тълкувание не разбирам защо марс да е пусков механизъм като е в секстил и тригон към въпросните градуси на фалита?!?
Марс е пусков механизъм,действие,управител на 1 и 8 домове и ако има силни 2/8 домове,човек може да се събуди милионер,ако са слаби и не добре аспектирани има голяма вероятност за фалит, въпреки леките аспекти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1639 -: Август 28, 2018, 07:23:42 pm »
Марс е пусков механизъм,действие,управител на 1 и 8 домове и ако има силни 2/8 домове,човек може да се събуди милионер,ако са слаби и не добре аспектирани има голяма вероятност за фалит, въпреки леките аспекти.
имам Марс У8 в Скорпион, а в 8д ми е Юпитер У4, помежду си на 150гр. Венера У2 във Везни.
Да се събудя милионер, ама преди малко ме събуди инкасаторката за топла вода, че бях задрямала по ни едно време, наред с отчитането ми връчи уведомително писмо, в което пише, че водомерът не е изряден, защото не бил проверяван повече от 10г и дрън дрън, ако не взема мерки до 90 дни и ще ми начислпяват топла вода на общо основание, разбирай колкото показва общия водомер на входа... Малко е да се каже, че съм бясна в момента и съм яхнала метлата (преносно и буквално), след като си намерих копие на протокола от последното замерване през септ. 2012г. , подписано с двама техни представители. На уведомителното писмо дори не са написали номера на водомера, само на входа и апартамента. Питах после комшиите пред блока, никой друг не е получил такова писмо, а на целия вход ни монтира тази фирма новите уреди и водомери на 1 окт 2002, след 10г са ги замерили- края на септ 2012. Оттогава не са минали 10г и защо само на мене ми дадоха такова писмо, щото съм милионер ли?  Погледнах сега транзитите- Луната в Риби в последен градус, съвпада със звездата Шеат- за нея пише, че ако при транзит попада на мунданен Асц или МС, може да предизвика катастрофа. Построих карта за моето населено място и Луната с тази звезда попада във 2д.

Попада на АС на Индонезия - Джакарта в момента  :o

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Марс
« Отговор #1640 -: Август 28, 2018, 11:48:54 pm »
Извън джумбишите искрено се надявам Марс да тръгне с бърза скорост директен, а не да има забавяне, като повечето планети ,защото наистина се измъчих последните наколко месеца. Толкова спънки, неуспех, трудности и провали без грам успех не съм имала . Всичко правех по 5 10 пъти вечно се прецакваше и пак и пак. Като Сизиф бях, дано да се раздвижи нещо, защото не е истина всяко упорство да бъде следвано от крах, проба- грешка до пълно емоционално изтощение.Емоционален банкрут. Разбира се комбинацията и от другите ретро педали, но при тях по-се случва. Ще се забави ли Марс докато се върне във Водолей или скороста му вече ще е обичайно бърза Имам чувството, че не съм била жива тези месеци, като беше ретрограден, спряло време, тиня, мъгла, безпътие, безсилие, безсъние, безцвят ,безстрастие, безсмислие..

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Марс
« Отговор #1641 -: Август 28, 2018, 11:54:29 pm »
Ооо не, бавен ще бъде, ужас ,че той още две седмици не може да излезе от козирог да мине 2 градуса .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: Марс
« Отговор #1642 -: Август 29, 2018, 06:54:03 am »
имам Марс У8 в Скорпион, а в 8д ми е Юпитер У4, помежду си на 150гр. Венера У2 във Везни.
Да се събудя милионер
, ама преди малко ме събуди инкасаторката за топла вода, че бях задрямала по ни едно време, наред с отчитането ми връчи уведомително писмо, в което пише, че водомерът не е изряден, защото не бил проверяван повече от 10г и дрън дрън, ако не взема мерки до 90 дни и ще ми начислпяват топла вода на общо основание, разбирай колкото показва общия водомер на входа... Малко е да се каже, че съм бясна в момента и съм яхнала метлата (преносно и буквално), след като си намерих копие на протокола от последното замерване през септ. 2012г. , подписано с двама техни представители. На уведомителното писмо дори не са написали номера на водомера, само на входа и апартамента. Питах после комшиите пред блока, никой друг не е получил такова писмо, а на целия вход ни монтира тази фирма новите уреди и водомери на 1 окт 2002, след 10г са ги замерили- края на септ 2012. Оттогава не са минали 10г и защо само на мене ми дадоха такова писмо, щото съм милионер ли?  Погледнах сега транзитите- Луната в Риби в последен градус, съвпада със звездата Шеат- за нея пише, че ако при транзит попада на мунданен Асц или МС, може да предизвика катастрофа. Построих карта за моето населено място и Луната с тази звезда попада във 2д.

Попада на АС на Индонезия - Джакарта в момента  :o
Градусът на к2 има ли аспект към нещо?Венера аспектирана ли е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1643 -: Август 29, 2018, 09:54:13 am »
Градусът на к2 има ли аспект към нещо?Венера аспектирана ли е?
Венера е наквадратена в момента от тр ретро Плутон
Погледнах си текущия Лунар, който изтича след половин час- в него имам Слънце на К2 и ретро Меркурий У3, У12 в лун. 2д. квадрат с лун. Юпитер и с натални Марс и Нептун
В новия Лунар, който започва след малко съм с Венера У1 в 1д и Юпитер У3 във 2д.  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1644 -: Август 29, 2018, 04:19:39 pm »
Извън джумбишите искрено се надявам Марс да тръгне с бърза скорост директен, а не да има забавяне, като повечето планети ,защото наистина се измъчих последните наколко месеца. Толкова спънки, неуспех, трудности и провали без грам успех не съм имала . Всичко правех по 5 10 пъти вечно се прецакваше и пак и пак. Като Сизиф бях, дано да се раздвижи нещо, защото не е истина всяко упорство да бъде следвано от крах, проба- грешка до пълно емоционално изтощение.Емоционален банкрут. Разбира се комбинацията и от другите ретро педали, но при тях по-се случва. Ще се забави ли Марс докато се върне във Водолей или скороста му вече ще е обичайно бърза Имам чувството, че не съм била жива тези месеци, като беше ретрограден, спряло време, тиня, мъгла, безпътие, безсилие, безсъние, безцвят ,безстрастие, безсмислие..

Същото усещане, точно сякаш съм умряла и нищо не върви както трябва. Ще почакаш няма да е от най-бързите, не помня кога излизаше от сенките, октомври или там някъде. А трябва и Сатурн да се махне от квадрата с Меркурий. Луната ти в кой градус беше, че не помня. Аз се надявам ретроградието на Венера да компенсира страданията. Тя ще ти достигне ли Луната или е по-напред?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Марс
« Отговор #1645 -: Август 29, 2018, 06:00:29 pm »
оф тая пък Венера въобще не съм я мислила, камоли да се надявам на нея .На 13 32 Скорпион е Луната. Не знам що снощи се надявах още днес да усетя Марс, сигурно от умора, вече вярвам в чудеса. Днес, както и вчера не ми върви, припряна съм и претупвам, всичко се разваля от бързане, пробвам пак и пак и съм недоволна, посредствени резултати, никакъв финансов прогрес, само продължавам да харча за експерименти .Чувствам се много изморена ,не мога да стоя без да правя нещо а вече нямам и сили да продължа

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1646 -: Септември 08, 2018, 09:18:26 pm »
Невървежът трябва да е като индикаторна лампичка, която уведомява да не влагаш, инвестираш усилия в някаква насока. Защото колкото те срещат по-голямо съпротивление, несъгласуваност, толкова е по-вероятно че ще се окажат напразни, безпредметни. Няма да се увенчаят с успех. И енергията ще е хвърлена на вятъра. Усилията, постоянството се увенчават с успех само в случаите, когато всичко зависи от личната воля. Когато това не е така, не трябва да се гони цел на всяка цена.
« Последна редакция: Септември 08, 2018, 09:26:12 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Марс
« Отговор #1647 -: Септември 08, 2018, 10:48:49 pm »
Ако човек се огъне при първата съпротива и клекне при втората пречка, а се откаже при третото препятствие ,преди още да е тръгнал, по-добре да не ходи никъде, той където и да тръгне все нещо ще го спре. Невървежа е урок за самоусъвършенстване,  само преодолявайки го продължаваме и имаме шанс. Лесният успех не винаги има здрава основа и не винаги има в основата си благодетел от Висш вид. Силистинското пророчество не е панацея, хленченето не е изход, смърта е сигурна .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1648 -: Септември 09, 2018, 12:44:20 am »
Ако искаш да усетиш Марс и да ти върви по него използвай периодите, когато има мунданни съвпади или такива към точка от картата ти, когато Марс е източен, в лек аспект със Сатурн и Меркурий, в аспект с Новолуние.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1649 -: Септември 09, 2018, 07:41:46 am »
Този извод е в резултат на многогодишен опит, нееднократно потвърден, но аз съм с абонамент за квадратури по линия на седми дом. Много добре знам какво е много енергия безполезно хвърлена на вятъра. Човек трябва да знае и кога да спре, а не да "мъчи" до безкрай целта, която иска да постигне, защото когато не всичко зависи от него, е възможно да се окаже, че си е разсипал енергията за този дето духа.
Препоръчително е да се прави нещо, което в процентно съотношение преобладаващо не изморява, изтощава, не ти е тегаво, което не генерира недоволство, а в него има лекота, радост, удоволствие. Другото си е авто енергиен вампиризъм, пирова победа.
« Последна редакция: Септември 09, 2018, 08:08:13 am от starinthenightsky »