Автор Тема: Марс  (Прочетена 268812 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1650 -: Септември 09, 2018, 08:53:19 am »
Усилията, постоянството се увенчават с успех само в случаите, когато всичко зависи от личната воля.

успех без късмет  :-\,само лична воля не е достатъчна,трябва и тайминг, да уцелиш момента
на точното място ,в точното време,да срещнеш точните хора и Вселената да подкрепи твоята лична воля
синхроничност :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Марс
« Отговор #1651 -: Септември 09, 2018, 10:06:13 am »
успех без късмет  :-\,само лична воля не е достатъчна,трябва и тайминг, да уцелиш момента
на точното място ,в точното време,да срещнеш точните хора и Вселената да подкрепи твоята лична воля
синхроничност :)

А по-важното е как се стига нивото дето няма да имаш нужда от синхроничност - където правиш (създаваш) това, което искаш...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1652 -: Септември 09, 2018, 10:54:34 am »
Няма как на човек, който има слабо поставен Юпитер да му говориш за късмет, чудеса, благоприятно разположение на звездите и да му наливаш излишен позитивизъм.  Да се спори или да се дават съвети на човек с ъглов Юпитер(важи и за Марс) е мисията невъзможна.
Квадратури без наличие на десни тригони нещата (ни) трудно се материализират, се случват.  Съвпади/.стелиуми без опозиция трудно разбират, опознават нещата. Без секстили трудно човек привлича, (се) среща с възможностите.
При действаща квадратура Марс- Уран почти през цялото лято и към момента, налице е потребност от силна възбуда да се правят неща на всяка цена и то по-скоро необичайни,  провокирани от импулса, а не достатъчно обмислени, липсваше тригон от Слънце (поне до 22.08.)или Юпитер за да се случат. На практика се получава нещо такова- има тръпка, възбуда да се рискува, експериментира, а де факто все нещо е против нашите действия. Но за всички онези, които по натал имат под някаква форма връзка Марс- Уран това не е бил пасивен,  нито безрезултатен и скучен период, ако прогресивната и дирекционната карта, периода са го потвърдили.
А колко от вас са в синхрон вчера и днес с намаляващата квадратура между Венера- Марс от цикъла им- помогнахте ли някой, простихте ли на друг  или  това звездно влияние  само възбуди отново темата за синхроничност или не привличане на благополучие ? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Марс
« Отговор #1653 -: Септември 09, 2018, 10:57:31 am »
Ако Сатурн е свързан с фактора време, усилия -мисля добре съм го усещала, да сега винаги съм спирала на време. Не обичам енегия на вятъра ,много си ценя енергията ,щото нямам мноого такава, но няма да скоча от кораб преди да осъзная пълната липса на перспектива и капка живот. На някои това са житейските уроци- да е трудно ,неуспешо ,всеки според преднаталният житейски план, иначе всички щяхме да сме хепи и хипер ама не сме  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1654 -: Септември 09, 2018, 11:18:52 am »
Не обичам енегия на вятъра ,много си ценя енергията ,щото нямам мноого такава

Първото е по фиксирания кръст, второто по Риби, 12-ти. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #1655 -: Септември 10, 2018, 12:46:23 am »
А по-важното е как се стига нивото дето няма да имаш нужда от синхроничност - където правиш (създаваш) това, което искаш...

Не е трудно, но не е безплатно, даже си е направо скъпичко
В тази връзка късмет е да постигнеш с по-малка цена

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Марс
« Отговор #1656 -: Септември 16, 2018, 09:44:44 pm »
Мона Лиза,Марс кой дом управлява?Може да има промяна в статуса след като и венера е там.Омъжена ли си?
Събития по 10 дом,родителска ос,дом,възможно е ремонти на електроуреди също да предстоят,при първи братовчеди,свекър,свекърва,лели,домашни любимци,заради квадрата към 6 дом.
Мен ме ужили пчела и се наложи да посетя поликлиника,на точната опозиция с Венера.Ти имаше ли събитие тогава-22.06. ?
Вчера отново ме ужили пчела докато бяхме на плаж.В същото населено място като предишния път.Сутринта ходих до тамошната поликлиника,но този път ми изписаха само хапчета,подуването е много по-малко.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1657 -: Септември 16, 2018, 11:06:03 pm »
Сега се активира квадратурата Марс-Уран.
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Марс
« Отговор #1658 -: Септември 16, 2018, 11:12:20 pm »
Вчера отново ме ужили пчела докато бяхме на плаж.В същото населено място като предишния път.Сутринта ходих до тамошната поликлиника,но този път ми изписаха само хапчета,подуването е много по-малко.

Ти да не ползваш парфюм на плажа?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Марс
« Отговор #1659 -: Септември 17, 2018, 09:35:17 am »
Ти да не ползваш парфюм на плажа?
Вмирисала съм се на солена вода и водорасли. :012:Марс сходящ съвпад с нат.Меркурий у1 дом.Марс ми е у12 и 6(интерс.)домове.Венера у6 и 12интерсеп.Транзитна Венера от 6 дом опозе нат.Сатурн ,съвпад Юпитер у7,у8 дом,квадрат нат.Меркурий.Сложно го написах..........задейства ми таоквадрата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1660 -: Декември 30, 2018, 11:27:09 am »
Марс е анаретен тези  дни, може да се опитаме да запазим спокойствие и да не влизаме в несъществуващи конфликти и спорове. Понеже е 29 градус на Риби не е нужно да се чувстваме виновни в начина, по който заявяваме себе си, в действията си. Може да се освободим от желанието или намерението на всяка цена да сме добри, в помощ на другите или да защитаваме нечия кауза или становище, даже и да не кореспондира с нашето. Може да се усеща и спад на енергията и ако Марс е сигнификатор на здравето ни да ни донесе някой вирус.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Марс
« Отговор #1661 -: Декември 30, 2018, 11:52:02 am »
|Анаретният Марс тези дни- утре ще направи съвпад с анаретна Венера в нулев градус Овен на Иван Ласкин .Преди няколко дни лунацията е квадратирала нулевия градус на Венерата му .Явно е важна в картата му ,но без час на раждане  :017: Малко е високичък заАС Везни ,но пък е  хубав с трапчинки и, ако Юпитер е у1- Стрелец за проблеми с черен дроб ,а Венера у6 примерно .Как да е ,не виждам кои знае какви тежки положения нито по транзити, нито по прогресии и дирекции в картата му. Дано се справи .Имаш ли някаква идея Марс как ще се прояви тези дни Слагам карта без час Тази Луна обаче може да е натално анаретна в телец съвпад Марс поради изявените гастроугодничества и гневлив нрав не пораци овча Луна а поради съвпада с Марс и количеството хапвано животинско-месо В този критичен сега участък ще попадат затъмненията на квадратиращата нодална ос скоро имало ли е затъмнение към тези точки  -не помня за Уран -да не коментирам -емоциите там са ескалирали разболяващо ,дано пък даде някакво ненадейно решение .
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 12:03:38 pm от Ребека »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1662 -: Декември 30, 2018, 12:16:03 pm »
Ребека, ако приемем, че Венера е общ сигнификатор на бъбреците, а огнения елемент е свързан с всички жлези, в това число черния дроб и свързания с него жлъчен мехур, Марс отговаря за надбъбречните жлези, мускулната система и мъжките полови органи, сега когато Марс влезе в Овен в критичен градус, може да донесе криза в изброените, понеже Венера не му е добре поставена и след това с Юпитер като у Слънце да влеят енергия в тялото. Той е в период Слънце/Марс до рождения си ден, а Марс винаги носи инциденти, неговия не е добре поставен, но в рецепция с Венера. Зависи дали т.нар."химическа лаборатория на тялото "-черния дроб е все още функционираща адекватно ?  Тр.Юпитер ще му направи квадрат към Слънце- би трябвало да го "събуди" за  бъдеще.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1663 -: Декември 30, 2018, 12:19:32 pm »
Марс е анаретен тези  дни, може да се опитаме да запазим спокойствие и да не влизаме в несъществуващи конфликти и спорове. Понеже е 29 градус на Риби не е нужно да се чувстваме виновни в начина, по който заявяваме себе си, в действията си. Може да се освободим от желанието или намерението на всяка цена да сме добри, в помощ на другите или да защитаваме нечия кауза или становище, даже и да не кореспондира с нашето. Може да се усеща и спад на енергията и ако Марс е сигнификатор на здравето ни да ни донесе някой вирус.

Рени, това, че е анаретен градусът на Марс и е в Риби - това ли определя, че конфликтите са несъществуващи и нерелани? Т.е. че ние сме ги преекспонирали, на нас така ни се струват, а реалността е друга?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1664 -: Декември 30, 2018, 12:38:29 pm »
Лина, по-скоро е така. Марс в Риби е притиснат и винаги търси да компенсира с нещо "по-мъжествено", но и провокира с действията си другите, защото самия той е несигурен, липсва му посока. Това е и времето, когато се захващаме с много неща и конкретно с нито едно, натално човек е затворник на собствените си илюзии и криворазбрана "в помощ на другите"; вечните жертви. Анаретния градус винаги описва някаква отчаяна ситуация, в Риби става дубъл. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“