Автор Тема: Марс  (Прочетена 268894 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Марс
« Отговор #1665 -: Декември 30, 2018, 12:50:15 pm »
Благодаря за отговора Рени, ще видим ,дано се оправи, говори се за трансплантация ,само Юпитер у1 да не го облекчи /освободи на другаде .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1666 -: Декември 30, 2018, 01:18:32 pm »
Ребека, той влезе в болница под влиянието на опозицията Венера- Уран. Предполагам, че хората около него са наясно вече с резултата от това му състояние. Луната е намаляваща, в Скорпион(31.01.) с упр. в анаретен градус, но няма да направи точен тригон с Марс, докато е в Риби. Ако наталната му Луна е в крайните градуси на Овен, ретро Уран ще е ангажирал и ще показва, какво не може да се овладее, какво не е достатъчно, какво реално не може да се промени, но понеже е готов да застане стационарен, може би ще забави "края", ще се обърне посоката в последния момент. Дано.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1667 -: Декември 30, 2018, 02:40:05 pm »
|Анаретният Марс тези дни- утре ще направи съвпад с анаретна Венера в нулев градус Овен на Иван Ласкин .Преди няколко дни лунацията е квадратирала нулевия градус на Венерата му .Явно е важна в картата му ,но без час на раждане  :017: Малко е високичък заАС Везни ,но пък е  хубав с трапчинки и, ако Юпитер е у1- Стрелец за проблеми с черен дроб ,а Венера у6 примерно .Как да е ,не виждам кои знае какви тежки положения нито по транзити, нито по прогресии и дирекции в картата му. Дано се справи .Имаш ли някаква идея Марс как ще се прояви тези дни Слагам карта без час Тази Луна обаче може да е натално анаретна в телец съвпад Марс поради изявените гастроугодничества и гневлив нрав не пораци овча Луна а поради съвпада с Марс и количеството хапвано животинско-месо В този критичен сега участък ще попадат затъмненията на квадратиращата нодална ос скоро имало ли е затъмнение към тези точки  -не помня за Уран -да не коментирам -емоциите там са ескалирали разболяващо ,дано пък даде някакво ненадейно решение .
Той ми е набор,с гадната опозиция Юпитер/Сатурн.Имал е възврат на Юпитер.Ако поставим Слънце на АЦ.,Венера е управител на 8 дом.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Марс
« Отговор #1668 -: Декември 30, 2018, 02:52:56 pm »
Рени/ първата Рени/   :012: защо пък състоянието му да е под влиянието на Венера/ Уран? Натални? И в какъв смисъл-ментален, емоционален или физически събитиен .Защото, ако е за психо ментално възприятие на света с последващи отлагания на събитийно ниво, би трябвало да гледаме Нептун/ Скорпион каре Меркурий/ Риби ,Луна съвпад Марс и опозицията Юпитер/ Сатурн, която посочи Рени 2  ;),

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1669 -: Декември 30, 2018, 08:35:41 pm »
Ребека, нямаме час на раждане, по-добре да разгледаме мунданните конфигурации. Венера е естествен сигнификатор на 2-ри дом, физическите ресурси на човек, Марс беше квадрат с Юпитер. И Венера, и Марс имат отношение към неговото заболяване. Давам предположения.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1670 -: Декември 30, 2018, 09:09:59 pm »
А Юпитер, отговарящ за черния дроб? Около деня на приемането му в болница застава в квадратура с нодалната ос. Месец по-рано е бил в квадратура с Меркурий и Ласкин е бил в гастроентерологията.
Марс застава над Венера, но Венера и Марс са във взаимна рецепция и този съвпад може и да не е толкова лош. А може би показва ситуацията за Александра. Дала съм един час, при който Венера е упр.5/10.
С този час дирекционен Юпитер застава на АСЦ.
ПП. Венера анаретна в Риби.
« Последна редакция: Декември 31, 2018, 10:11:58 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1671 -: Декември 31, 2018, 05:43:43 am »
Делфин,ако асц е стрелец,Юпитер в 12 дом ,силен по дом,но не предполага ли по-затворен живот,той е актьор ,публична личност,мисля нещо в 10,или 7 дом има .Израснал е без баща,4/10 домове ,техни управители опозиция?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1672 -: Декември 31, 2018, 10:04:36 am »
Да, точно така, Сафо, Юпитер е в 10 дом, в опозиция на Марс в 4-ти, заедно със Сатурн и Луната. Нептун отива на К12 в тригон с Венера в 3 дом и пасва на превъплъщенията му в роли. Венера се измества анаретна в Нептуновия знак, екзалтира, и при този тригон с Нептун лесно се понасят в други светове - на чуждия образ, на алкохола.

Той е в период Слънце/Марс, а Слънцето му е наранено от Плутон, Марс е в съвпад със Сатурн.

Ето примерната карта.
« Последна редакция: Декември 31, 2018, 10:13:23 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Марс
« Отговор #1673 -: Декември 31, 2018, 10:30:33 am »
Делфин не мгоа да разбера по тази карта АС Козирог ли идва щото не ми прилича никак на Козирог на Стрелец -да доста е висок

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1674 -: Декември 31, 2018, 10:36:49 am »
Гледай червената стрелка, това е АСЦ - Стрелец :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Марс
« Отговор #1675 -: Януари 06, 2019, 11:45:08 am »
За съжаление, може би Юпитер го освободи по първи, а не съхрани по 12 ти ?Жалко.. на мен ми е мъчно и го приемам малко лично по няколко причини ,освен чe сме родени на един ден. Мисля ,че може би Юпитер застана на к1, днешното затъмнение и сбирщина по остта 2-8 дом ,нодалната ос е върху вертекс- антивертекс, евентуално нещо подобно може да е Луна и Слънце у8 и съУ8 су к8 сега в лунация Марс у4 застава на к4 сега по транзит.Така и Луната -у8 си дойде на мястото- квадратирана от тр Плутон-у12 и настоящето затъмнение .За съжаление малко се нареди картината така ..Мъчно ми е за жена му ..после мисля, че ще погледна и нея, там голяма карма е имало за чистене от преди момичето явно от преден живот с нищо незаслужена от настоящето .
« Последна редакция: Януари 06, 2019, 02:15:16 pm от Ребека »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1676 -: Януари 06, 2019, 02:46:53 pm »


Бог да го прости!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #1677 -: Януари 06, 2019, 05:54:26 pm »
Да му е светъл пътя! :(

Бях забелязала, преди няколко години, в интервюта, че вече не е тук. Мисля, че е стискал зъби заради любимите си хора, но животът, като такъв, не го интересуваше/не му бе интересен вече.
Той има в картата си Йод, който е бил активиран в последните месеци - смъртта е процес.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1678 -: Януари 06, 2019, 06:27:20 pm »
Винаги, когато се случва нещастие или си отиват млади хора, ми е безкрайно тъжно и жалко....

Светлина за душата му!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1679 -: Януари 06, 2019, 07:59:41 pm »
прави ми впечатления ,ако часът е приблизително точен
тр.плутон козирог  каре луна овен ,сигнификатор на майката,съпругата

13.07.2018- СЗ в Рак опозе Плутон е активирало този асп.- септември почива баща му
6.01-2019 ,днес,СЗ Козирог съвпад Плутон е активирало карето тр.плутон/луна- отива си той
досега тр.юпитер за четвърти път е заставал в каре към Нодалната-Меркурий,действието е като юпитер съвпад юлв
чудех се защо сега е проработил така и си мисля,че тр.Нептун върху СЛВ е разликата от предишните три обиколи
знаково тр.юпитер квадратира нат.опозе с планети в риби-дева,тр.уран активира опозе сатурн-марс/юпитер
слънце -марс ако е нощно раждане,марс е зле  поставен-изгнание,съвпад с малефик за нощна карта сатурн