Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 735024 пъти)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4485 -: Април 14, 2019, 03:00:58 pm »
*Не съм професионален астролог

Ако имате връзка, тя ще е на база философски разговори и разбирания за света, идеи, религия, ценности и идеали, този вид комуникация ще е съпътстван със загуба и прахосване, финансови трудности и пари придобити по нечестен път.

Като цяло ми се струва, че не е от най-добрия вид връзки.
Благодаря, Wiserneuron  :-*

A с това момче може ли се получи нещо?

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4486 -: Април 14, 2019, 03:25:12 pm »
Вероятно си права,аз чета само една книга.Все пак имаш голяма познаваемост,поздравления.
Ако имаш карта ,хорарна ,на нещо в късен/критичен градус и разбира се знаеш отговора,дай да поразсъждаваме в какво точно се изразява този градус,как работи ,и защо е наречен така.Ще ми бъде интересно.
Примерно сигнификатор на изгубен предмет е в последния градус на знака-означава,че скоро ще смени позицията си или че се намира до прозорец,врата. Ако асцендент се намира последните 3 градуса означава,че няма да има развитие по въпроса,а ако е съвсем в края  29 гр. може да означав а и,че скоро ще се промени ситуацията,и се гледа как у1 стои в следващия знак.По това се съди за развоя на казуса. Разбира се,не се дава отговор само по едно от гореизброените положения. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4487 -: Април 14, 2019, 04:49:06 pm »
Примерно сигнификатор на изгубен предмет е в последния градус на знака-означава,че скоро ще смени позицията си или че се намира до прозорец,врата. Ако асцендент се намира последните 3 градуса означава,че няма да има развитие по въпроса,а ако е съвсем в края  29 гр. може да означав а и,че скоро ще се промени ситуацията,и се гледа как у1 стои в следващия знак.По това се съди за развоя на казуса. Разбира се,не се дава отговор само по едно от гореизброените положения. :)
Да,ясно,но кое е критичното в случая. :)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4488 -: Април 14, 2019, 07:34:23 pm »
Да,ясно,но кое е критичното в случая. :)
в смисъл,че ситуацията е на ръба, предстои промяна,така го разбирам

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #4489 -: Април 20, 2019, 12:18:00 pm »
Венера У1 за него е в сходящ секстил с плутон У1 за теб, Луната у3 за него е в сходящ секстил с негов У1, в сходящ тригон с твоя У3 и с твоя У1- затова  написах, че ще се срещнете, той ще те потърси.  Ако отчиташ Марс за твой У1, той не е в квадрат с Венера, която е по-бързата планета- Марс като влезе в Близнаци, Венера беше достатъчно напред в Риби, за да се срещнат в квадрат.

Един път и аз да дам обратна връзка - срещнахме се!
Благодаря на отговорилите.
Акрукс, много точно прогнозиране. Браво.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4490 -: Април 20, 2019, 12:44:36 pm »
Един път и аз да дам обратна връзка - срещнахме се!
Благодаря на отговорилите.
Акрукс, много точно прогнозиране. Браво.
Благодаря!  :08:

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #4491 -: Април 20, 2019, 04:02:59 pm »
Здравейте, имам въпрос дали П. ме харесва, дали има симпатии към мен?  :engel016:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4492 -: Април 20, 2019, 05:41:28 pm »
Здравейте, имам въпрос дали П. ме харесва, дали има симпатии към мен?  :engel016:
Има симпатии.Да.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4493 -: Април 20, 2019, 08:19:26 pm »
Сафо, можеш ли да кажеш дали това момче има сериозен интерес към мен:
Това не е хорарна карта.Тук не се знае кое е момчето ,вътршен,външен кръг?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4494 -: Април 20, 2019, 08:23:43 pm »
Как да създам хорарна карта. Ако ще помогне за анализът, веднага ще направя :)
Хорарна карта се прави с дата,месец,година и час на раждане на въпроса,въвеждат се координатите на населеното място в което се намираш в момента.Например аз питам сега:"Ще закупя ли земя до един месец?"Сега е 20.04.2019г. часът е 20:23 гр.София.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4495 -: Април 20, 2019, 08:32:41 pm »
Това не е хорарна карта.Тук не се знае кое е момчето ,вътршен,външен кръг?
Момчето е във вътрешния кръг, синя линия.
Иначе направих и хорарна карта :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4496 -: Април 21, 2019, 03:17:46 am »
Момчето е във вътрешния кръг, синя линия.
Иначе направих и хорарна карта :)
по горната карта,неговата Луна е съвпад с твоя възел,твоят Сатурн е опозиция на неговата Венера и въпреки нехармоничните знаци на светилата ,вероятно момчето има интерес към теб.
По хорарната карт ,не зная доколко е вярна,защото ти си задала този въпрос много по-рано.
Той е представен от Венера ,която е направила ингрес в овен.Скоро е сменил приоритети те си,в този знак Венера харесва Марс,тоест теб.Луната е в скорпион ,в твоя 1 ви дом тригон Нептун в 5ят ти дом,вероятно ти мечтаеш за любов,деца.Може би имаш някакви тревоги относно бременност,зачеване.Луната е сходящ аспект със Сатурн ,така че според мен отговорът на въпросът ти е Да.Не е добра идея да се обръщаш към някой специално,защото е хубаво и друг да се включи с отговор.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4497 -: Април 21, 2019, 06:36:22 am »
по горната карта,неговата Луна е съвпад с твоя възел,твоят Сатурн е опозиция на неговата Венера и въпреки нехармоничните знаци на светилата ,вероятно момчето има интерес към теб.
По хорарната карт ,не зная доколко е вярна,защото ти си задала този въпрос много по-рано.
Той е представен от Венера ,която е направила ингрес в овен.Скоро е сменил приоритети те си,в този знак Венера харесва Марс,тоест теб.Луната е в скорпион ,в твоя 1 ви дом тригон Нептун в 5ят ти дом,вероятно ти мечтаеш за любов,деца.Може би имаш някакви тревоги относно бременност,зачеване.Луната е сходящ аспект със Сатурн ,така че според мен отговорът на въпросът ти е Да.Не е добра идея да се обръщаш към някой специално,защото е хубаво и друг да се включи с отговор.

Много благодаря, Сафо!
Наистина мечтая за любов, от много години не ми се е случвало да е споделена и затова, ако усетя интерес започват колебанията ми дали не се заблуждавам.
Много бих се радвала и други да се включат в тълкуването на картата. Синастрията е точна, защото съм посочила точен час час на раждане и на двамата :)

П.С. Къде мога да задам въпрос дали сме подходящи двамата за сериозна връзка?
« Последна редакция: Април 21, 2019, 06:40:30 am от Alena »

Leyla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Любовни хорари
« Отговор #4498 -: Април 25, 2019, 01:27:41 pm »
Здравейте,

това е хорар от миналата седмица на моя приятелка, тя си е задала въпроса дали едно момче (име) я харсва като жена.
Аз след толкова киснене в сайта имам някакви основни знания и и отговорих, но все пак ще се радвам на повече интерпретации.
Това, което видях е, че У1 за нея в съвпад с У8 негов - имат главно интимна връзка, която не афишират (негов У1 в 12 дом). Негов У5, макар и в падение е хармоничен аспект с неин У5 и негов У1. Негов У1 също в хармоничен аспект с неин У5.
Все хубави аспекти, поне това, което аз разбирам. Не съм сигурна, но май предстои тригон за Управителите им.
Моля някой да ме поправи, ако имам грешка и да допълни нещо ново.
Мерси предварително.
« Последна редакция: Април 25, 2019, 06:23:43 pm от Leyla »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4499 -: Април 25, 2019, 04:55:59 pm »
Здравейте,

това е хорар от миналата седмица на моя приятелка, тя си е задала въпроса дали едно момче (име) я харсва като жена.
Аз след толкова киснене в сайта имам някакви основни знания и и отговорих, но все пак ще се радвам на повече интерпретации.
Това, което видях е, че У1 за нея в съвпад с У8 неин и У8 негов - имат главно интимна връзка, която не афишират (негов У1 в 12 дом). Негов У5, макар и в падение е хармоничен аспект с неин У5 и негов У1. Негов У1 също в хармоничен аспект с неин У5.
Все хубави аспекти, поне това, което аз разбирам. Не съм сигурна, но май предстои тригон за Управителите им.
Моля някой да ме поправи, ако имам грешка и да допълни нещо ново.
Мерси предварително.
Въпросът е дали я харесва като жена:Той е представен от Нептун в риби и Юпитер в стрелец,тя е представена от Меркурий в овен.Нито Юпитер,нито Нептун харесват Меркурий в тези знаци.Това,че у5 им домове са в секстил показва техните любовно-сексуални отношения.Нейният упр.Меркурий не е в съвпад с упр.на 8ят и дом,който е Марс и е в близнаци.Тя е по заинтересована от него,което е показано от Меркурий в 7 дом.