Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734771 пъти)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4500 -: Април 25, 2019, 07:25:19 pm »
Здравейте,
Да
това е хорар от миналата седмица на моя приятелка, тя си е задала въпроса дали едно момче (име) я харсва като жена.
Аз след толкова киснене в сайта имам някакви основни знания и и отговорих, но все пак ще се радвам на повече интерпретации.
Това, което видях е, че У1 за нея в съвпад с У8 негов - имат главно интимна връзка, която не афишират (негов У1 в 12 дом). Негов У5, макар и в падение е хармоничен аспект с неин У5 и негов У1. Негов У1 също в хармоничен аспект с неин У5.
Все хубави аспекти, поне това, което аз разбирам. Не съм сигурна, но май предстои тригон за Управителите им.
Моля някой да ме поправи, ако имам грешка и да допълни нещо ново.
Мерси предварително.
по-скоро не и изобщо не е заинтересован да задълбочи нещата. Удобно му е както са. Тя май е прекалено увлечена,но не мисля,че той би понесъл отговорност за една връзка с развитие.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4501 -: Април 29, 2019, 04:28:13 pm »
Здравейте,

това е хорар от миналата седмица на моя приятелка, тя си е задала въпроса дали едно момче (име) я харсва като жена.
Аз след толкова киснене в сайта имам някакви основни знания и и отговорих, но все пак ще се радвам на повече интерпретации.
Това, което видях е, че У1 за нея в съвпад с У8 негов - имат главно интимна връзка, която не афишират (негов У1 в 12 дом). Негов У5, макар и в падение е хармоничен аспект с неин У5 и негов У1. Негов У1 също в хармоничен аспект с неин У5.
Все хубави аспекти, поне това, което аз разбирам. Не съм сигурна, но май предстои тригон за Управителите им.
Моля някой да ме поправи, ако имам грешка и да допълни нещо ново.
Мерси предварително.
Тя щом пита, дали я харесва, значи не е имала интимност с него, само му е хвърлила око и се интересува, дали е взаимно. Тепърва предстои той да я хареса, но пък тя ще охладнее, ще установи, че не е на висота за нейните емоционални потребности и може би ще спре да общува с него.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4502 -: Април 29, 2019, 07:54:05 pm »
Здравей, Акрукс.
Имат единствено интимни отношения, разбрали са се да не се стига до чувства и очаквания един от друг. Но тя като че ли иска повече и затова пита дали той я харесва като жена, отвъд интимността.
Не е отразено това в картата, че са интимни, а извън хорара, щом прави секс с нея, значи я харесва като жена.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Любовни хорари
« Отговор #4503 -: Април 29, 2019, 08:19:04 pm »
Може да е харесва заради тялото и толкоС. По-вероятно тя пита дали му харесват женските и номера, кокетството, общителността и, колко е забавна, привлекателна, интересна, загадъчна...уюта, красотата,топлината, която привнася с присъствието си   :29:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Tara

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #4504 -: Май 08, 2019, 04:55:42 pm »
Здравейте,  бихте ли погледнали следната карта, въпроса е на моя приятелка , дали приятеля и има отношения с друга жена

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4505 -: Май 08, 2019, 10:07:02 pm »
Здравейте,  бихте ли погледнали следната карта, въпроса е на моя приятелка , дали приятеля и има отношения с друга жена
Да,вероятно общува през интернет,телефон.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4506 -: Май 09, 2019, 01:10:13 am »
Здравейте,  бихте ли погледнали следната карта, въпроса е на моя приятелка , дали приятеля и има отношения с друга жена
Не, няма друга жена.
При подобни въпроси се гледат отминали аспекти, а тук Луната е в нулев градус, Меркурий У5, у8 е в сходящ аспект с Уран у1 в негов 3д, така че в момента на задаване на въпроса няма друга.

Tara

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #4507 -: Май 09, 2019, 01:37:31 pm »
Аз пък мислех, че точно този съвпад на Меркурий с уран, неговия асц дава друга жена или поне комуникация с такава, не знаех как да интерпретирам обаче късния асцендент и ранната луна, Благодаря за мненията ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4508 -: Май 09, 2019, 05:13:30 pm »
Аз пък мислех, че точно този съвпад на Меркурий с уран, неговия асц дава друга жена или поне комуникация с такава
този съвпад още не е се е осъществил, когато е зададен въпроса, както писах- Меркурий е в сходящ съвпад с Уран

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Любовни хорари
« Отговор #4509 -: Май 09, 2019, 11:20:13 pm »
Здравейте! Дали бихте погледнали този хорар? Дали човекът, когото харесвам, ме харесва като жена? Предварително благодаря! :engel016:

yasna

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 15
Re: Любовни хорари
« Отговор #4510 -: Май 10, 2019, 02:24:06 pm »
Моля, бихте ли ми помогнали с малко насока ... На път ли е да приключи връзката ми с ХХ? Уж няма такива индикации, ами някакво такова тягостно усещане имам. Сякаш ми готви неприятна изненада.
Благодаря ви

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4511 -: Май 10, 2019, 10:07:56 pm »
Моля, бихте ли ми помогнали с малко насока ... На път ли е да приключи връзката ми с ХХ? Уж няма такива индикации, ами някакво такова тягостно усещане имам. Сякаш ми готви неприятна изненада.
Благодаря ви
Аз не виждам да има приключване на връзката,но емоционалното ти състояние ще претърпи промяна,вероятно по-драматично ще започнеш да приемаш нещата.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4512 -: Май 25, 2019, 07:50:48 pm »
Здравейте,
От известно време имам голяма близост с мъж за когото започнах да се питам само приятелство ли ни свързва с.... назован по име?
Благодаря предварително  :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4513 -: Май 26, 2019, 07:20:57 am »
Здравейте,
От известно време имам голяма близост с мъж за когото започнах да се питам само приятелство ли ни свързва с.... назован по име?
Благодаря предварително  :58:
Може да има и още нещо,като интимност..........Като видя Венера у1,у5,у12 в 12 дом и настръхвам.Скрита лимонка ли е ,или лимони отглежда само :012:

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #4514 -: Май 26, 2019, 10:09:34 am »
Може да има и още нещо,като интимност..........Като видя Венера у1,у5,у12 в 12 дом и настръхвам.Скрита лимонка ли е ,или лимони отглежда само :012:


Благодаря за отговора,Сафо!
Дълбока вода е, а има и приятелка....
 :58: