Автор Тема: Пълнолуние 28 юни 2018г.  (Прочетена 5448 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Пълнолуние 28 юни 2018г.
« -: Юни 13, 2018, 08:22:00 pm »
Пълнолуние в Козирог - Луната е в заточение и в съвпад с троновия си дизпозитор Сатурн в 6 дом. Усещането да е стисната за гърлото се допълва и от това, че Меркурий е "на асцендента", но от към 12 дом - в последите градуси на Рак - воден, емоционален, обременен от транзита си в този знак. Асцендентът е на първия градус в Лъв. Очаквам да искаме да се изявим, но емоциите ще са сподавени от заточена Луна в съвпад със Сатурн и воден/лунен Меркурий в 12 дом.
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #1 -: Юни 13, 2018, 08:26:14 pm »
При мен лунацията е в 10 дом в секстил с нат.Уран. Същият е квадратиран от тр. нодална ос и Марс :( Тр.Венера в съвпад с нат.Луна и в квадрат с нат.Венера. Тр. Уран в квадрат с нат.Сатурн. Все едно и същи участници  от натални и мунданни позиции :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #2 -: Юни 13, 2018, 08:41:53 pm »
Лунацията е в 8ят ми дом секстил юпитер у7,у8 дом и ...11д.,винаги го забравям,марс е на МЦ квадрат юпитер.
« Последна редакция: Юни 13, 2018, 09:47:36 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #3 -: Юни 13, 2018, 10:27:34 pm »
Това пълнолуние е важно с кулминацията на цикъла Слънце-Сатурн и стационарно-ретроградния период на Марс- очаквания резултат ще е с неизвестно качество и може да се наложи  неизбежна промяна при вземане на решения. Осъществяването на започнатото може да се забави с до две седмици от датата на пълнолунието. И Марс, и Сатурн са пряко свързани с взаимоотношенията с другите по отношение на семейство и общество, както и лични такива, така че акцента или проявата ще са насочени натам или в тези области да се наблюдава т.нар. "късо съединение".Всичко, което сме насъбрали като реални намерения в периода от стационарен Сатурн до опозицията му със Слънце, може да останат нереализуеми, поне не и докато не се синхронизираме с новото забавено темпо на Марс. Силно възбудими ще сме около това Пълнолуние поради фазата на Марс и импулса може да ни подведе, затова е добре да ускорим делата си в посочените домове преди 22.06.  Спирането на Марс може да отложи осъществяването на проектите ни, както и да осуети перспективата  върху това какво е остаряло и неефективно, за да го премахнем( Слънце опозиция Сатурн) през следващите 2 месеца. Може да се наложи при това пълнолуние да се обърнем към емоционалната си природа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #4 -: Юни 15, 2018, 04:11:41 am »
Ух, при мен в 4д и квадрат с овчата ми Луна, но в тригон с Уран У6- може да укротя топката след квадрата към Уран от предното Пълнолуние на IC , което още ми държи влага  :cheer:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #5 -: Юни 15, 2018, 03:53:15 pm »
На АЦ/ДЦ, ще ми е доста наситен с общуване и нови запознанства период.
И начало на отпуска, времето, в което мога да обърна пълно внимание на себе си и хората, на които държа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #6 -: Юни 26, 2018, 06:08:58 pm »
В 8д, точно върху Уран (у10), в тригон с Луна (у3) и в опозиция с Юпитер (у7).
Всичко около и вътре в мен се променя. Не се притеснявам, готова съм.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #7 -: Юли 04, 2018, 03:54:52 pm »
При мен е в 4 дом съвпад с Нептун У7, Луна У11. До момента имахме един екстремен ден в къщи - още със събуждането си бях в подтиснато и гадно настроение и веднага разпалих и на мъжа ми нервите, а за финал вечерта котката ни донесе живо мишле в къщи и го пусна да си играе - няма да казвам какво местене на мебели и предмети беше докато го хванем, и горе- долу основно почистване направихме след това  :012: Къщата беше все едно крадци са тарашили. А 11 дом мисля, че е засегнат по повод здравето на животните - и на двете кучета се появиха проблеми, които не са за подценяване. Дано нещата да се оправят и да няма повече ексцесии, че полудях вече.

П.П.// Забравих да спомена, че случайно докато зяпах композита ни с мъжа ми, се оказа, че въпросната лунация е точно на ИЦ, квадрат АЦ/ДЦ, Меркурий У9,12, секстил СЛВ, секстил Венера У1,8. Дано нещо хубаво донесе Венера от съвместни проекти.
« Последна редакция: Юли 04, 2018, 04:30:21 pm от irko_birko »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #8 -: Юли 12, 2018, 07:09:15 pm »
В седми дом, квадрат натални Венера упр. 5/12 и Марс упр. 6/11 в Овен. Направих възпаление на ухото , доста ме боля докато мине :( Наложи се да сменим лекарствата след 6 дена лечение се оказа че антибиотика не е подходящ и го смениха с друг.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Пълнолуние 28 юни 2018г.
« Отговор #9 -: Юли 19, 2018, 12:47:42 pm »
Целия период си остана в същия дух - доста изнервящо и подтискащо, с много медицински ангажименти по животните - единия котак се оказа с инфекция на лапата и се занимавам и с него.

Появи се много добра възможност за мъжа ми в работата, но май офертата, която даде се видя висока на потенциалния клиент и нещата не се развиха.