Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 207060 пъти)

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1335 -: Ноември 26, 2019, 11:45:42 am »
eliy, досега беше най-близо, като спомена журналист, но не е точно това.
ПП. Умира в старческа възраст, официално от левкемия.

Може би е писател - дева на МЦ, меркурий в 10 дом, луна в съвпад с Нетун -силно въображение, но АС Скорпион не знам как се връзва например сега се сещам за криминални романи, готика или нещо по плутон.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1336 -: Ноември 26, 2019, 12:28:49 pm »
eliy, честито!  :clap:

https://www.razberi.info/литература/2911-биография-на-греъм-грийн-1904-1991
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1337 -: Ноември 26, 2019, 10:54:57 pm »
Убит ли е?Има скорпион на к8 и Плутон в 4 дом,като жената с горилите.Три живота в един.Странна карта,странна личност.

Не знам, не успях да намеря инфо. Умира на 83 г.

Взех си неговата книга - "Транзитология", но не съм започнала да я чета все още.

За мен е много интересен човек. Бил е личен астролог на Хитлер, Сталин, Горбачов, Елцин, Ева Браун, Юрий Гагарин, предсказал е смъртта на Кенеди и Мерилин Монро.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1338 -: Ноември 27, 2019, 12:20:26 am »
Жената е лекар рентгенолог, но в свободното си време рисува и занапред смята да се ангажира по-сериозно с творческите си умения.

Много интересно, може ли допълнителна информация относно северен възел+сатурн?

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1339 -: Ноември 30, 2019, 12:42:04 am »
Събота, неделя и време за новата загадка в рубриката:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1340 -: Ноември 30, 2019, 08:03:57 am »
Мъж/жена? Залагам на венера и всичките ѝ дейности, че още не съм си изпила кафето за повече конкретика :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1341 -: Ноември 30, 2019, 10:47:24 am »
Много интересно, може ли допълнителна информация относно северен възел+сатурн?

Папи, все още не може да се установи на едно място. Работи много на Север, живееше до скоро в Южна Европа, засега е в България. В това, което работи е топ, стигнала е едно много високо ниво. Много кризи в живота. Тук възела е и със Слънце, Венера- мъжете в нейния живот са тези, които й дават посока. Интересен, вълнуващ живот. Преди година сама си откри туморно образование. Живяла е в Лапландия с мъж, който е доста по-възрастен от нея, отшелник. Доколкото си спомням от нея, е била подгласничка на Мис България, но трябва да птам коя година. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1342 -: Ноември 30, 2019, 11:11:53 am »
Мъж е.
Едно ме е страх - и преди си мислех за него, да не съм го пуснал предишен път и сега да гледаме повторение, но като си знам френското предпочитание и президентския афинитет, дано не.
ПП. Според мен важен е Меркурий - комуникира с широките маси, Венера - социален, Сатурн - кариера, държава, Плутон - власт, Уран - екстревагантност.
« Последна редакция: Ноември 30, 2019, 11:14:52 am от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1343 -: Ноември 30, 2019, 11:25:14 am »
Събота, неделя и време за новата загадка в рубриката:
Това е мой набор с Плутон на АС като мене  :012:
При мен Нептун в 3д се изразява поетично, макар че като ученичка пеех, свирих и танцувах, но при мен Сатурн e в 5д.
Тук има много огън, ако не бяха огнени Юпи, Слънце и Марс в 8д щеше да помисля, че е касапин, но с телешки Меркурий У1, 10 на К9 и с тази телешка Венера У2 в 9д най-вероятно борави с чужди пари, банки, чужди инвестиции, където има риск;
 Венера връх на Тао с Уран и Сатурн- трудно му е в ежедневната работа, лавира между дълга, закона и тайните служби; в съвпад с Алциона- паричния поток ще секне по някое време за този човек, няма да е вечно и драмата му ще има връзка с жена, която е над него
Луна У11 в Стрелец в 4д- колектива, мястото му на пребиваване има връзка с чужбина, да не е някой от европейската или световна банка  :)

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1344 -: Ноември 30, 2019, 02:06:16 pm »
Политик е. Нещо между Каракачанов и В(б)олен Сидеров.   :)
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1345 -: Декември 01, 2019, 07:12:41 pm »
Папи, все още не може да се установи на едно място. Работи много на Север, живееше до скоро в Южна Европа, засега е в България. В това, което работи е топ, стигнала е едно много високо ниво. Много кризи в живота. Тук възела е и със Слънце, Венера- мъжете в нейния живот са тези, които й дават посока. Интересен, вълнуващ живот. Преди година сама си откри туморно образование. Живяла е в Лапландия с мъж, който е доста по-възрастен от нея, отшелник. Доколкото си спомням от нея, е била подгласничка на Мис България, но трябва да птам коя година. :)

Благодаря, Рени, трябва да я разгледам по-подробно картата

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1346 -: Декември 02, 2019, 11:10:13 am »
Не ви се отгатваше много, стана понеделник ,пладне:
Найджъл Фараж беше политика.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1347 -: Декември 03, 2019, 02:20:11 am »
Не ви се отгатваше много, стана понеделник ,пладне:
Найджъл Фараж беше политика.
е ти даде отговора веднага след моя коментар, което обезсмисли включването на други съфорумци
по име не ми е известен, сега четох за него, че бил идеологът на Брекзит, а иначе е в Европарламента, което си е групова работа в чужбина/с чужденци, както писах- все нещо съм познала  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1348 -: Декември 05, 2019, 06:16:48 am »
 :)
Картата на Гагарин.Кое/какво предполага световната му известност?
« Последна редакция: Декември 05, 2019, 06:20:03 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1349 -: Декември 05, 2019, 06:37:49 am »
:)
Картата на Гагарин.Кое/какво предполага световната му известност?
Гагарин съм запомнила, че е с АС във Водолей, а за известни личности има отделна тема, тази е да ги разпознаваме по натал, без данни
Хм, странно, в астробанк също с АС в Скорпион, а преди 10г като обсъждахме външен вид и АС съм го запомнила с асцендент Водолей
https://www.astro.com/astro-databank/Gagarin,_Yuri  Уран в Овен - Летец изпитател, така и загива, когато изпитва нов самолет. За известността - Нептун на МС го прави филмова звезда, по-скоро телевизионна, даваха излитането му в космоса, а после посрещането, интервюта, снимки
« Последна редакция: Декември 05, 2019, 06:52:40 am от akruks »