Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833800 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #15 -: Август 29, 2013, 09:28:54 pm »
Избирай -да се "срещнеш " или "разделиш" с Луна /Плутон (визирам темите по тези планети ,къде са поставени,но и хора по някакъв начин ,отразяващи аспекта ).
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #16 -: Август 29, 2013, 09:36:17 pm »
В 7-ми дом, Плутон У8 и Луна У4,5 са в съвпад, нат. Северен възел е в 1-ви, управител му е Венера У2,7.Тр. Сатурн ще се е запътил към нат. Южен възел, където е и пр. Луна.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #17 -: Август 29, 2013, 09:37:39 pm »
Избирай -да се "срещнеш " или "разделиш" с Луна /Плутон (визирам темите по тези планети ,къде са поставени,но и хора по някакъв начин ,отразяващи аспекта ).

Ако питаш мен искам да се разделям с темите и да не ме закачат повече, че тормозът ми беше достатъчен по тях  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #18 -: Август 29, 2013, 10:15:37 pm »
По натал имаш ли аспекти към нодалната ос ,какви и също към управителите,но явно темата ще е близки взаимоотношения,силен акцент върху психичните домове ,заедно с Плутон ,Сатурн и Луна ...нещо ще си "отиде/прекъсне ' завинаги.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #19 -: Август 30, 2013, 12:05:19 am »
Възлите идват най-често като хора, наистина има връзка с темите предимно по дома на съвпада
При седми-партньори от всякакъв вид, доизчистване на стари неща-ако не се появи нов човек

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #20 -: Октомври 03, 2013, 12:59:14 pm »
Опитвам се да си разчета обективно настоящите транзити,прогресия,дирекция към наталната си карта ,но съм твърде пристрастна ,затова ако имате желание да се включите с мнения ,ще ви бъда благодарна за вниманието.Това ,което ми направи впечатление е акцента върху Меркурий в периода и по транзит, и по прогресия ,и по дирекция ,а в моята карта той е важна планета :
Меркурий в Риби ,заточение ;У ДСЦ и МЦ ,поставен в 3-ти дом ,квадрат Марс в ,полуквадрат Венера.
В периода транзити:
Хирон съвпад Меркурий
Плутон секстил Меркурий ( същия диспозитор на Плутон)
Сатурн тригон Меркурий

Прогресия
В 7-ми дом ,Близнаци
Пр.Меркурий тригон Уран
след 3 месеца пр.Луна опозиция пр.Меркурий

Дирекции
СД Меркурий съвпад Венера
СД Венера квадрат Меркурий
СД Меркурий съвпад Сатурн разходящ

Солар
Възврат на Меркурий ,поставен в 7-ми соларен дом и 3-ти натален ,сол.Луна в Близнаци  :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Събития и транзити
« Отговор #21 -: Октомври 03, 2013, 02:02:02 pm »
на мен ми прилича на акцент по партньорските теми, комуникации от всякакъв вид, може стабилизиране на бизнес отношения, кратко пътуване или медийна изява

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Събития и транзити
« Отговор #22 -: Октомври 03, 2013, 03:22:58 pm »
доколкото схванах те чака  любов. Но бих те посъветвала да изчакаш докато се разпадне  квадрата сидерална венера и съвпада със сатурн.  в противен случай може да имаш голяма, но  невъзможна любов ( в случай, че не се е лсучило сега). Все пак си мисля,ч е има забавяне  и предстои.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #23 -: Октомври 03, 2013, 04:31:25 pm »
Благодаря  за вниманието  ,има такива проявления в периода ,от споделеното от вас по картата ми. :clap:

Papy,медийна изява ?!?...кой аспект те наведе на тази мисъл  ::)

Kaya,как се изчаква за да ми е "възможна " любовта ( има нюанси на такава) или приемам казуса "не ми е писано" ?!?  :17:

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Събития и транзити
« Отговор #24 -: Октомври 03, 2013, 06:30:59 pm »
  :d030: хихих, че емотиконка. рени, аз говоря наизуст за сатурн, у на 7  и венера, но по принцип венера квадрат към себе си като естествен сигнификатор на  любов има възможност да даде  любов, която да не може да се превърне в нещо трудно за "харесване" з атеб. Трябва карта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #25 -: Октомври 03, 2013, 07:43:41 pm »
Ето картинката ми  :character0029: :cheer:...Много готини емотиконки  :great:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #26 -: Октомври 03, 2013, 09:14:00 pm »
Рени, болен човек за когото да си се грижела наскоро или ти самата да си била у дома или в болница?
Питам заради прогресивна Луна в съвпад с Нептун.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #27 -: Октомври 03, 2013, 09:25:24 pm »
Uran,засега няма такива индикации да се грижа вкъщи за болен човек ,нито аз съм посещавала болница .Иначе аз съм перманентно болна ,но нямам време да боледувам ,особено у дома .:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kaya

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 170
Re: Събития и транзити
« Отговор #28 -: Октомври 04, 2013, 12:04:17 pm »

1) смело  и  яко напред  към любовта  :08: :08: сега като стане  венера ретро  го "приклеюваш" едно хубаво да си поговорите и да признае сериозността;
2) рени ректифициран ли ти е хороскопа?? питам защото   у на 7 е влязал  преди  няколко градуса в 7 и  по дирекция  имаш планети от 10, които отиват на  к12- което  би трябвало да води събития  по работа и здраве ( имаш и друга индикация за промяна  на доходи  не по  обикновената си работа)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #29 -: Октомври 04, 2013, 02:21:20 pm »
Kaya,много палава прогноза  ;)...но Венера няма да става ретро ,нито по транзит,нито по прогресия . ::)
И да ,това ми е часът на раждане.Благодаря ти за вниманието. :cheer:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“