Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021766 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Общи хорари
« Отговор #6480 -: Март 24, 2018, 03:09:15 pm »
Не само по въпроса на хорара. А хорарът разгледан от гледната точка на карта отразяваща момента като цяло.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6481 -: Март 24, 2018, 03:29:51 pm »
Днес получих един неочакван и един очакван подарък, не знам дали се брои за уранова случка.  :)

С виртуалните приятели си разменяме подаръци, с "истинските" от реала рядко.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #6482 -: Март 25, 2018, 12:48:01 am »
Коя карта е по- правилната - когато сме помислили за въпроса(знаем часа) или когато построяваме картата? Има разлика от 17часа.
Според мен картата с часа, когато си мислех да построя такава, но нямах възможност е по- вярната, на дали е така?

И още един въпрос за кражба, измама 12 дом ли гледаме? А ако е загуба от бързина и разсеяност, какво подсказва за това?  :( :banghead:
 
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6483 -: Март 25, 2018, 12:42:03 pm »
И още един въпрос за кражба, измама 12 дом ли гледаме? А ако е загуба от бързина и разсеяност, какво подсказва за това?  :( :banghead:

Крадците ги гледат по 7 дом, доколкото знам. Но може да има връзка и с 12ти, ако е свързано с разсеяност, ако някъде си забутала или забравила вещта. При кражба трябва да има малефично влияние върху сигнификатора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #6484 -: Март 25, 2018, 05:17:08 pm »
Благодаря, Лили!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #6485 -: Март 25, 2018, 05:23:52 pm »
Коя карта е по- правилната - когато сме помислили за въпроса(знаем часа) или когато построяваме картата? Има разлика от 17часа.
Според мен картата с часа, когато си мислех да построя такава, но нямах възможност е по- вярната, на дали е така?

Нямала съм такива случаи. Ако искаш, пусни и двете – да видим коя от тях изглежда по-радикална.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Общи хорари
« Отговор #6486 -: Март 25, 2018, 06:02:31 pm »
Мисля че, когато успееш да построиш картата, тогава е актуална.
Чисто логически, ако имаш въпрос и отиваш при астролог, или му телефонираш, но той е зает, не чува телефона,
не можеш да зададеш въпроса-не е приет. Когато се свържеш с астролога и обясниш ситуацията, тогава е приет въпроса.
За това казват, че не е добре и сам астролога да си задава въпрос, по-добре е да потърси колега и той да му приеме,
ако е възможно въпроса. После може да си го разглежда и сам. :)Така е било в древността, хората са ходели при астролога,
минавало е време докато зададат въпроса, и съответно астролога е разглеждал картата когато е чул въпроса, а не когато човека е тръгнал към астролога. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #6487 -: Март 25, 2018, 06:14:11 pm »
Коя карта е по- правилната - когато сме помислили за въпроса(знаем часа) или когато построяваме картата? Има разлика от 17часа.
Според мен картата с часа, когато си мислех да построя такава, но нямах възможност е по- вярната, на дали е така?

И още един въпрос за кражба, измама 12 дом ли гледаме? А ако е загуба от бързина и разсеяност, какво подсказва за това?  :( :banghead:
За кражба:Ако у1,у2,или Луната са в негативни ,или разпадащи се аспекти с у7,с к7,или с който и да е малефик в 7дом,предметът е бил откраднат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6488 -: Март 25, 2018, 07:18:51 pm »
Коя карта е по- правилната - когато сме помислили за въпроса(знаем часа) или когато построяваме картата? Има разлика от 17часа.
Според мен картата с часа, когато си мислех да построя такава, но нямах възможност е по- вярната, на дали е така?
Да, така е- картата за момента когато е роден въпросът  е правилната.
Кражба при негативен  аспект с К7, 7д.,с участие на  Нептун, загубено при Нептун в 4д или имащ връзка с него

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6489 -: Март 27, 2018, 02:23:26 pm »
Здравейте, въпроса ми е зададен още на 23 - ти, но още нямам яснота и стои на дневен ред, надявам се хорарната астрология да разрешава така.
 Организирам събитие /представяне на книга + коктейл/ с медийно известна личност , много е важно да не се проваля с организацията. Вече събирам заявки за участие, но е слабо и започнах да се притеснявам да не се провали мероприятието. Въпроса ми е  : Ще се продадат ли кувертите? Благодаря, много, дано някои има време за моя въпрос.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Общи хорари
« Отговор #6490 -: Март 27, 2018, 08:15:57 pm »
Благодаря ви!

Извинете ме за забавянето!

Кражбата или загубата е дребна, но обвиних въпросната позната. Поради тази причина ме интересува, дали не съм сгрешила, но претърсих мястото и не намерих нищо.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #6491 -: Март 27, 2018, 09:44:10 pm »
Здравейте, въпроса ми е зададен още на 23 - ти, но още нямам яснота и стои на дневен ред, надявам се хорарната астрология да разрешава така.
 Организирам събитие /представяне на книга + коктейл/ с медийно известна личност , много е важно да не се проваля с организацията. Вече събирам заявки за участие, но е слабо и започнах да се притеснявам да не се провали мероприятието. Въпроса ми е  : Ще се продадат ли кувертите? Благодаря, много, дано някои има време за моя въпрос.
Няма да се продадат всички,въпреки сходящият аспект на Луната с Венера.Защо организирате такива събития по ретро Меркурий?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6492 -: Март 27, 2018, 10:49:12 pm »
Благодаря ви!

Извинете ме за забавянето!

Кражбата или загубата е дребна, но обвиних въпросната позната. Поради тази причина ме интересува, дали не съм сгрешила, но претърсих мястото и не намерих нищо.
по първата карта Луната е без курс, но и двете не показват кражба и насочват към това, че си забравила нещото някъде на рафт, бюро, етажерка, компютър, възможно при съседи,  сестра, школа, училище

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #6493 -: Март 27, 2018, 11:17:00 pm »
Организирам събитие /представяне на книга + коктейл/ с медийно известна личност , много е важно да не се проваля с организацията. Вече събирам заявки за участие, но е слабо и започнах да се притеснявам да не се провали мероприятието. Въпроса ми е  : Ще се продадат ли кувертите? Благодаря, много, дано някои има време за моя въпрос.
Няма да се провали мероприятието, както и ти, като организатор, въпреки затрудненията, които  срещаш, а финансово той е вече на загуба, но не го прави за пари, а лично удовлетворение. Поезия  ли е, щото с поезия пари не се печелят, дори изявените се радват, ако си върнат вложеното.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Общи хорари
« Отговор #6494 -: Март 28, 2018, 09:48:57 am »
Akruks, Сафо, благодаря Ви, за отделеното време ще дам обратна връзка след 10-ти - събитието е тогава. Става въпрос за книга за кулинария. А колкото до ретро Меркурий - организацията стартира преди ретрото, дано това е в моя полза. Аkruks много си права - предлага книгата с по 2 лв. по-евтино от реалната цена.
Благодаря