Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114858 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #60 -: Юли 20, 2015, 01:49:52 pm »
Изгубих важен документ на майка ми. Въпросът ми е къде съм го оставила?
На видно място е и скоро ще бъде открит.  :017:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #61 -: Юли 23, 2015, 09:44:48 am »
Изгубих важен документ на майка ми. Въпросът ми е къде съм го оставила?
Давам обратна връзка
Документа е намерен.Акрукс се оказа права - върнала съм го на майка ми,а тя си го е оставила до шевната машина на видно място. :)
Благодаря на всички

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #62 -: Юли 23, 2015, 11:45:28 am »
Намира се в нейните вещи, в близост до предмет от метал, свързан с домакинството, ще го намериш.

тя си го е оставила до шевната машина на видно място. :)



 :clap:
Еееее, акрукс, направо го нарисува този път. :13:
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #63 -: Юли 23, 2015, 11:49:12 am »

 :clap:
Еееее, акрукс, направо го нарисува този път. :13:

Нали :) - и аз така си помислих, когато го прочетох сутринта :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #64 -: Юли 23, 2015, 01:08:26 pm »
Еееее, акрукс, направо го нарисува този път.
Щеше да е съвсем точно, ако го бях избродирала  :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #65 -: Юли 23, 2015, 08:33:55 pm »
Стрелец, може ли евентуално да опишеш стаята, където майка ти шие?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #66 -: Юли 24, 2015, 12:46:47 am »
 :clap:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #67 -: Юли 26, 2015, 06:41:29 pm »
Знам, че темата е за изгубени вещи, не за хора, но реших да пусна отново картата, която направих, когато брат ми изчезна миналата година. Много ви моля, кажете ми честно какво мислите по картата! Тогава попитах къде е брат ми и дали е жив. Ще се радвам на колкото се може повече мнения.
Странно ми е също защо Луната У10 прави секстил с моя сигнификатор, при положение, че месец след тази случка напуснах работа заради това, че когато изчезна, не ми позволиха да го търся, а ме накараха да работя по 11 часа на ден. От тогава даже нищо добро не съм видял, а се чувствам много депресиран.
Също така, как бихте тълкували неговия с-р точно на негов К8?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #68 -: Юли 26, 2015, 07:21:40 pm »
Само да уточня, че това е първата карта, която направих в деня, когато изчезна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #69 -: Юли 26, 2015, 10:18:34 pm »
Знам, че темата е за изгубени вещи, не за хора, но реших да пусна отново картата, която направих, когато брат ми изчезна миналата година. Много ви моля, кажете ми честно какво мислите по картата! Тогава попитах къде е брат ми и дали е жив. Ще се радвам на колкото се може повече мнения.
Странно ми е също защо Луната У10 прави секстил с моя сигнификатор, при положение, че месец след тази случка напуснах работа заради това, че когато изчезна, не ми позволиха да го търся, а ме накараха да работя по 11 часа на ден. От тогава даже нищо добро не съм видял, а се чувствам много депресиран.
Също така, как бихте тълкували неговия с-р точно на негов К8?
MC определя жизнената цел, а тогава не ти е било основна цел да градиш кариера. Венера У1 е в секстил с Нептун У6, но разходящ, няма аспект с Меркурий У9 и с К9, като производен 4-ти от 6-ти, но Нептун е в отминал квадрат с Меркурий У9 и като се обърне в сходящ квадрат с К9.
Юпитер У1 за брат ти в негов 8д, съвпад с К8, в разходящ тригон с Луната У8 и във взаимна рецепция с нея, Юпитер У1 е извършил квадрат с Уран У3 в 4д и опозиция с Плутон У12 в негов 1д. Юпитер У1 в разходящ квадрат с АСЦ на картата, който е 40ти от негов 8-ми. Последен аспект на Луната е негативен - квадрат с Меркурий, няма да си доволен от крайния резултат.
Може да не е жив, но като няма труп, как да се каже със сигурност- води се безследно изчезнал.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #70 -: Юли 26, 2015, 10:30:42 pm »
Благодаря много, akruks!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #71 -: Юли 27, 2015, 12:55:41 am »
Реших да пусна картата и във форума на astro.com и там една жена писа доста неща, обаче не всичко можах да разбера. Ето линка: http://forum.astro.com/cgi/forum.cgi?lang=e&num=1437924762/0#8
Вие как разбирате написаното?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #72 -: Юли 27, 2015, 02:05:29 pm »
Реших да пусна картата и във форума на astro.com и там една жена писа доста неща, обаче не всичко можах да разбера. Ето линка: http://forum.astro.com/cgi/forum.cgi?lang=e&num=1437924762/0#8
Вие как разбирате написаното?
А на теб кое от написаното там не ти е ясно? Според тяхното виждане, брат ти е жив. Искали са точното време когато някой е видял за последно брат ти, за да се построи събитийна карта и се види накъде е поел и какво се е случило с него.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #73 -: Юли 27, 2015, 02:08:37 pm »
Вече разбрах повечето неща. За точен час не успях да им кажа, понеже и аз не знам с точност, но казах приблизителен - дано все пак да е показал верни неща.
Ти преди по една карта ми беше казала, че е може би някъде много близо до мен, но не го виждам, и още от тогава се чудя къде ли може да е това.  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #74 -: Юли 27, 2015, 02:20:07 pm »
Веско, според мен доста компетентно и обстойно са ти отговорили. И доколкото разбирам, са на мнение, че брат ти е жив, но е на място, където трудно може да бъде открит. А вероятно и не желае да бъде открит.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui