Автор Тема: Спортни хорари  (Прочетена 65987 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #60 -: Юли 09, 2014, 12:52:23 am »
7 на 1 завърши мача. Ура, вкараха гол. :D

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Спортни хорари
« Отговор #61 -: Юли 09, 2014, 01:12:08 am »
не е само късмет, Плутон на АСЦ е голяма сила и мощ, а при тях е във взаимна рецепция със Сатурн У1

Късмет си е да вкараш два ранни гола, все пак бразилците рухнаха именно след втория гол.

Само не мога да разбера като хорар ли я гледате тази карта или събитийна карта, подобно на елекцията само с апликиращи аспекти на сигнификаторите и Луната,дали е растяща или намаляваща, знак и управител, денят и часът под какво управление са ?
Но звучи логично рецепцията Сатурн/Плутон да на накланя везните много, имайки се впредвид че Луната не е в изгодна позиция като отделих малко повече време да разгледам картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #62 -: Юли 09, 2014, 01:18:19 am »
Само не мога да разбера като хорар ли я гледате тази карта или събитийна карта, подобно на елекцията само с апликиращи аспекти на сигнификаторите и Луната,дали е растяща или намаляваща, знак и управител, денят и часът под какво управление са ?
Но звучи логично рецепцията Сатурн/Плутон да на накланя везните много, имайки се впредвид че Луната не е в изгодна позиция като отделих малко повече време да разгледам картата.
като събитийна карта ги гледам, но аз събитийните си ги гледам в общи линии като хорарите  :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Спортни хорари
« Отговор #63 -: Юли 09, 2014, 02:14:05 pm »
тук методът с домакин и гост не важи, явно заради самото символично домакинство.

Ааа, важи си, важи, но и по цветовете си излиза. Не са винаги чак така буквални. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #64 -: Юли 09, 2014, 05:37:48 pm »
Тази карта е досущ като на Бразилия - Германия  :o
Е, не е съвсем същата. Луната и Парс-а са в други знаци най-малкото. Аз само не можах да разбера как тълкуваме предната карта? Кой къде е? Защо е победата за еди си кой?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #65 -: Юли 09, 2014, 05:45:53 pm »
Е, не е съвсем същата. Луната и Парс-а са в други знаци най-малкото. Аз само не можах да разбера как тълкуваме предната карта? Кой къде е? Защо е победата за еди си кой?
Акрукс се обоснова защо дава преднина на Германците. Тях ги гледаше по първи дом, а бразилците по 7-и. :)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Спортни хорари
« Отговор #66 -: Юли 09, 2014, 05:47:47 pm »
Акрукс се обоснова защо дава преднина на Германците. Тях ги гледаше по първи дом, а бразилците по 7-и. :)
Мерси, ще се зачета  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #67 -: Юли 09, 2014, 06:14:13 pm »
Не е, но вероятно и за този мач с изгряващ Плутон няма да е скучно още от самото начало.
Предният полуфинал беше със скорпионска Луна кажи речи без курс, ако не броим аспекта с Юпитер, на който все пак тя е диспозитор.
Сега Луната е във взаимна рецепция с Юпитер и противниковия отбор вероятно няма да е в ролята на спаринг партньор, боксова круша.
Аз подобна боксова круша не бях гледал за цялото световно първенство ...  :57:

Този път изглежда всички сме единодушно за лалетата! Само да смеят да ни оборят!  :021: :012:
Дали пък няма да вкарат гол и после да разчитат на дефанзивна игра.  :017: Нищо не разбирам от футбол, но Сатурн в 5 дом и У5 в 4  д. до този извод ми заведоха.  :012:
« Последна редакция: Юли 09, 2014, 06:18:41 pm от AzaZaeL »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #68 -: Юли 09, 2014, 07:01:24 pm »
Този път изглежда всички сме единодушно за лалетата! Само да смеят да ни оборят!  :021:
Не всичкии- аз съм за Аржентина!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #69 -: Юли 09, 2014, 07:56:51 pm »
По картата за предстоящия мач тази вечер- Луната е в съвпад с Антарес, а Плутон, който е на АСц е в съвпад с Пелагус, която има природа на Юпитер и Меркурий, дава победа над враговете.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #70 -: Юли 09, 2014, 09:02:52 pm »
Не всичкии- аз съм за Аржентина!

Ще сбъркаааааааааааааааааааааш!  :P :P :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Спортни хорари
« Отговор #71 -: Юли 09, 2014, 09:06:27 pm »
Ще сбъркаааааааааааааааааааааш!  :P :P :012:
Ее, нали не съм заложила пари  :012: :012: :012:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Спортни хорари
« Отговор #72 -: Юли 09, 2014, 09:17:38 pm »
Холандия - оранжево, Аржентина - бяло/синьо.
Кой как подреждате ?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Спортни хорари
« Отговор #73 -: Юли 09, 2014, 09:28:43 pm »
Аржентина сигурно ще са с резервния екип. :) Този, който Акрукс показа. :) Лалетата ги слагам на ДЦ, а арж. на асц.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Спортни хорари
« Отговор #74 -: Юли 09, 2014, 09:47:37 pm »
Аржентина сигурно ще са с резервния екип. :) Този, който Акрукс показа. :) Лалетата ги слагам на ДЦ, а арж. на асц.

Защо ? Доколкото знам резервния екип се ползва, когато първия има цветове. идентични на тези на домакина.

« Последна редакция: Юли 09, 2014, 09:50:47 pm от Santi »