Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636153 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4350 -: Юни 29, 2018, 10:06:35 pm »
Преди години нали и за мен и за брат ми бяха писали какви ли не глупости из нета, когато брат ми изчезна, даже човекът сам се беше издал, че е от астро форумите. Тогава бях ангажирал човек, който ми тегли Таро за няколко заподозрени и излезе, че ги е писала Марая.
Както и да е. Подобни неща отдавна не ме учудват. Убедил съм се, че има много прости и гадни хора, чиито живот явно е много празен и затова се врат в чуждия. Сигурен съм, че още има и такива, които се радват на нещастието ми и че брат ми вече 4-та година го няма (вероятно се радват и за болестта на баща ми) и сигурно би им се искало и аз да се погубя някъде.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4351 -: Юни 29, 2018, 10:33:55 pm »
Искам да получа циганско вдъхновение от теб ... моля пиши много астроджипси анализи, на тема как да влезнем в гробищата ... не мога да не отрека , че изпитвам силно влечение към гробовете, които са засадени с костите на починалите грешници ...на тези грешници аз редовни им мия зъбите и досущ като Сатрун им пазя костите да не ми един акрукс да дойде и да им вземе златните пломби ... имам мечта .. тази мечта е скрита и тайна .. тя е от подземието на наказанието ...искам да падна в гроба на наказанието, където ще изпитвам мъки вовеки веков , но най-вече искам да бъда в дълбините на твоето ...мазе...в това мазе аз ще те заключа и ще използвам щипки ..тези щипци не са случайни ..те са апотеоза на зърнената закуска нескуик, която ще ти давам докато ти закачвам щипки на зърната , а ти папкаш сладко от кръглите шоколадови топченца с овална форма ... тази форма е на сладостта ..искам в мазето да изпитваме сладост акрукс ... тя е за нас и в нас ... аз ще бъда твоята папи, ти моят хокрукс акрукс..аз знам , че искаш внимание...то ще бъде гарнирано с филийте намазани с маргарин от множеството изядени филий на твоите деца в задният двор ... искам да сме отзад акрукс ... аз ще те намажа с маргарин а ти ще ми даваш 50 ст., за всеки един заден отвор .. искам да сме в задният двор на гробището и да паднем заедно ...В ЗАДНИЯТ ДВОР КАЗАХ!!! Това е от друг автор Акрукс онзи те заплашва и кълне а това звучи като мъж или лесбийка която иска да се сношавате  :017: Защо мислиш че са от един автор

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4352 -: Юни 29, 2018, 10:41:14 pm »
Рядко се отбивам тук, ама днес съм уцелила момента. :012:

Не знаех, че участваш в рекламно видео, Акрукс. Честито! И още такива изяви ти пожелавам!

Тия писания, които не искам и да дочитам до края, са писани от някой, който хич не е наред с главата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4353 -: Юни 29, 2018, 10:42:11 pm »
Това е от друг автор Акрукс онзи те заплашва и кълне а това звучи като мъж или лесбийка която иска да се сношавате  :017: Защо мислиш че са от един автор
Защото са изпратени от един и същ имейл, като цитираното писмо е в отговор на мой отговор, който пък съдържа предното му писмо с клетвите. Кореспонденцията беше с имейли, няма как от неговата поща да пише друг, ако трябва да сме точни- от нейната поща  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4354 -: Юни 29, 2018, 10:45:39 pm »
Рядко се отбивам тук, ама днес съм уцелила момента. :012:

Не знаех, че участваш в рекламно видео, Акрукс. Честито! И още такива изяви ти пожелавам!
Благодаря! Има го на страницата им във Фейсбук, ютуб и официалният им сайт, включващ онлайн търговия.
А ти къде се изгуби, чаках те тук по време на февруарското затъмнение до последно, преди да пусна темата за него. Как си след него, нещо ново?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4355 -: Юни 29, 2018, 10:48:04 pm »
То пък една кариера на астролог у нас, повечето са такива мишки.  :D

Да не би да е някой от астро конкуренцията ?  :D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4356 -: Юни 29, 2018, 10:53:47 pm »
Да не би да е някой от астро конкуренцията ?  :D
Вероятно да :) :) :) Ти нали навремето изрева от някакви гнусни коментари, преди да заключиш статиите си, хората не спят  :017:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4357 -: Юни 29, 2018, 10:55:10 pm »
Благодаря! Има го на страницата им във Фейсбук, ютуб и официалният им сайт, включващ онлайн търговия.
А ти къде се изгуби, чаках те тук по време на февруарското затъмнение до последно, преди да пусна темата за него. Как си след него, нещо ново?

Аз съвсем се загубих. Не чета по астрология напоследък, не се развивам, даже давам назад и затова изчезнах, за да не се излагам у форума. Благодаря ти, че си ме чакала. Не мисля, че има нещо съществено за отбелязване по февруарското затъмнение - няма знаково събитие например. Слънцето ми е у7 и е в 1-ви дом - може би затъмнението даде импулс да преразгледам отношенията си с определени хора и да ги поразваля сега, докато Марс ми транзитира на АС. Аз чакам пълнолунието в края на юли, което ще бъде на АС-то ми. Може би тогава ще бъде кулминацията на проявлението на февруарското новолуние (ако ще има такова изобщо). Така си мисля, понеже, както писах, Слънцето ми е тясно свързано с оста 1/7 дом. Ще видим.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4358 -: Юни 29, 2018, 11:01:30 pm »
Да не би да е някой от астро конкуренцията ?  :D

То пък една конкуренция, палячовци.  :d030:

Седнах да почета с бяло вино и пуканки.
« Последна редакция: Юни 29, 2018, 11:03:45 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4359 -: Юни 29, 2018, 11:08:20 pm »
Аз чакам пълнолунието в края на юли, което ще бъде на АС-то ми. Може би тогава ще бъде кулминацията на проявлението на февруарското новолуние (ако ще има такова изобщо). Така си мисля, понеже, както писах, Слънцето ми е тясно свързано с оста 1/7 дом. Ще видим.
То ще е Лунно затъмнение, на 4гр Водолей, съвпада с Мерка У1, У5 в 9д на голямата ми дъщеря, ще приключва някакви университетски задачи, Марс ще я сръчка, че тя има навика до последно да се мотае, а накрая за два дни ( и нощи) да завършва работите.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4360 -: Юни 29, 2018, 11:10:49 pm »
Акрукс, щом може момичето за 2-3 дни и нощи да си завърши нещата - защо не. Това си е талант. Успех й пожелавам. Ще се справи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4361 -: Юни 29, 2018, 11:11:54 pm »
Седнах да почета с бяло вино и пуканки.
Завиждам ти, че имаш вино подръка и зъби да ядеш пуканки  :043:

Аз съм на компот от био-круши, наздраве!  :ecomcity:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4362 -: Юни 29, 2018, 11:16:38 pm »
Акрукс, щом може момичето за 2-3 дни и нощи да си завърши нещата - защо не. Това си е талант. Успех й пожелавам. Ще се справи.
О- да, талант е да припада в университета на два пъти, както и да се разтече боята на едно платно, което приключи в последния момент преди първата ѝ самостоятелна изложба.
Аз само предполагам какво проявление би имало затъмнението, а дали ще е така- ще видим, може пък да отпътува при сестра си на гости, както беше по план, който наскоро пропадна- сестра ѝ си оттегли поканата, не знам по каква причина, не им се бъркам в сестринските отношения.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4363 -: Юни 29, 2018, 11:18:41 pm »
За пуканки се пошегувах, нямам. Само на течно гориво съм.  :party0036:

Сатурн може да е злобил, но поне зъбите е пощадил. С преводаческа "кариера" пари за зъби не се изкарват. Една стара познайница срещнах наскоро – с холивудска металокерамична усмивка ми се похвали и импланти. През целия си живот почти не е работила. Тогава осъзнах, че на моя Сатурн някъде не му излиза салдото. Пари за зъби се изкарват с друг тип дейности.  :lol_hitting:

Добрата фея също е с изкуствено чене, но има магическа пръчица  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=ELSqh5Jo3N4

« Последна редакция: Юни 29, 2018, 11:21:31 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4364 -: Юни 29, 2018, 11:19:13 pm »
Ооо Акрукс ,ходих да гледам видиеото сега-големи букли завъртя и бели зъбки, какво все ревеш за нови и тези са хубави. Аз бих добавила - и пази от въшки! Боята де, щото като се боядисвах редовно, баш русото ме спаси от нашествието на големите индиийски въшки дето не умираха.Мутанти, които братчедката с децата носеха слад йога в индийски ашраами  ;D Сега се завръщам към фабрични настройки и съм потенциална мишен за въшките  :012: