Автор Тема: Възврат на Юпитер  (Прочетена 28456 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #30 -: Март 01, 2014, 09:51:32 pm »
Не.
За справка -виж натала . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #31 -: Март 01, 2014, 10:09:22 pm »
И аз не вярвам Юпитер да е причината, въпреки че след последният му възврат и аз напълнях, но причината си беше от чисто земно естество - наложи се да пия половин година хормони. Факт е, че хормоните качват бавно и славно и им трябва поне 6-7 години да се изчистят от организма ако изобщо се изчистят.

За справка: натално Юпитер ми е на АС и цял живот бях кльоща - торба кокали до преди случката по-горе  :012:. Сега съм просто ниска  :57:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #32 -: Март 01, 2014, 10:16:32 pm »
Е, Луната в натала, знам го това. Но сега какъв дебелеещ аспект да имам към нея? И аз започнах да пия хормони преди половин година, но нямаше да се сетя за това. :( Оф! Странно е, че дебелея и на тежест, но на дрехи не.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #33 -: Март 01, 2014, 10:25:50 pm »
Аааа Смарта, не се притеснявай. Последиците от хормоните ги чакай след година-две. Още се чудя как не ударих стотака  :D :D :D. От известно време насам взех да слабея - много бавно и почти неусетно. Не че съм се хванала с диети де, просто явно хормоните са взели да се чистят по малко, пък и минаха вече 5-6 години оттогава.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #34 -: Март 01, 2014, 10:27:39 pm »
Смарта, важни са обиколките, а не килограмите.  ;) Даже щом качваш килограми а не на дрехи, реално може да предсталвява и подобрение в здравословно състояние - повече мускулна маса вместо мазниннка - защото мазнинката е лека и обемна, мускулите тежат и не правят такъв обем попринцип.  :)

Тъндъре, не залъгвай момичето  :012:. В началото и аз не дебелеех на дрехи. Дори за да съм точна още се събирам в едното си зимно яке от кльощавите си години  :29:...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #35 -: Март 01, 2014, 10:44:10 pm »
Thunder,Водолеите не са снажни и слабички,неподвижен знак са все пак . ;)

Юпитер под различни форми с Луна/Венера и АСЦ ,дава тенденции към напълняване и тук се противопоставя не Сатурн ,а Марс-само той умее да гори светкавично "свинското задушено".
Е,сега периода е идеален Марс се обръща ретро във Везни -с един куршум два заека. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #36 -: Март 01, 2014, 11:05:15 pm »
Thunder,не ме разбирай погрешно ,нямах предвид ,че всички са манекени на Мишлин,но аз също споделих и от наблюдения и малко размишления,че имат заоблени форми-или Уран е съвпад с Плутон ,или Уран е във Везни /Стрелец,а онези с Уран в Козирог са съвпад с Нептун ,или Уран е в Рак,Лъв (това имах предвид като общо ). ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #37 -: Март 01, 2014, 11:21:53 pm »
Рени, може и от там да идва разликата - моята генерация е с Уран в Козирог, все пак. Някои имат и рецепцията Сатурн/Уран, та може би и това допринася за това действие на асцендента - наистина все пак е важно и къде е управителят.  :)

"Улавяш" ме ти мен  .
'Що ли ?!? Откъде идва това -не знам. ::) :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #38 -: Март 01, 2014, 11:42:34 pm »
Хаххаах, теб те чета метафорично и образно и поради тази причина, до известна степен интуитивно. Като се говори с човек с Меркурий в Риби, това винаги е по-полезният подход.  ;)


Не се лови на таз' въдица с Меркурий в Риби  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #39 -: Март 01, 2014, 11:54:06 pm »
Рени, Девата се спъва иначе във формалната логика.  :29:

Иначе Флора, по време на втория си възврат ли започна да пътуваш в чужбина и да живееш там?


На 12 г.се спъва ,на 24 я разпъва,на 36 г затъва ,на 48 г  вече потъва -да не излизаме извън темата :72:


„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #40 -: Март 02, 2014, 12:02:30 am »
Цитат
Не се лови на таз' въдица с Меркурий в Риби  :72:

Абе то и аз съм с мерк в рибки ( и силен нептун ), но Ренивата логика поякога също ми убягва. :012:

Цитат
Иначе Флора, по време на втория си възврат ли започна да пътуваш в чужбина и да живееш там?

Oффф, не, заблудила съм се за минутите на наталния юпи и съм направила грешни карти( рибешки мерк  :57:) . Ще изтрия горния пост, после ще пусна и картите.  :012: Но иначе не, ввтория възврат го изкарах вече в чужвина, бях вече 5 години там преди да се случи.
« Последна редакция: Март 02, 2014, 02:35:26 am от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #41 -: Март 02, 2014, 12:17:15 am »
Направих ги уж точни  :012: :012: И каква стана тя- нищо от предните не съвпада, коренно различни са  :91:  :57:  Сега излиза, че акцентите са по домове 1,2 , 3. Ще прикача и двете карти за по-нагледно.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #42 -: Март 02, 2014, 12:18:02 am »
Цитат
Абе то и аз съм с мерк в рибки ( и силен нептун ), но Ренивата логика поякога също ми убягва.

Flora,тя и на мен ми убягва ,ама аз и не я търся. :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #43 -: Март 02, 2014, 12:24:33 am »
Втората карта ли е вярна и ако да ,някой или нещо/ситуация са ти помогнали /"подарили" статус ,не знам дали е личен или обществено-професионален ?1? Би трябвало да си Изтеглила по някакъв начин "печелившо " билетче,не съм виждала натала ти и не знам в коя сфера ,дано да си човек ,който улавя "почукалата " му възможност. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Възврат на Юпитер
« Отговор #44 -: Март 02, 2014, 01:32:21 am »
Втората карта ли е вярна и ако да ,някой или нещо/ситуация са ти помогнали /"подарили" статус ,не знам дали е личен или обществено-професионален ?1? Би трябвало да си Изтеглила по някакъв начин "печелившо " билетче,не съм виждала натала ти и не знам в коя сфера ,дано да си човек ,който улавя "почукалата " му възможност. ;)

Рени, двете карти са верни  :)  Само че първата е на първия възврат ( когато съм била на 12г . 1998-ма е било), а втората е на втория възврат, който се случи преди горе-голу 4 год през 2010-та.  :)  Повече инфо мога да дам по първата, защото периода е приключил. Дано наистина някой ми "подари" това, за което говориш от втората карта в идните години, макар че при мен подари означава яко заслужено. Юпитер уж ми е силен в натала и добре поставен, но е връх на тао ( квадрат със сатурн и хирон) и понякога не ми носи това, което очаквам  :012: ( аз аз явно очаквам доста, но и давам много)  :) При възвратите нещо ми се е давало и след това взимало ( по сатурн). Четох веднъж, че този аспект ( квадрата юпитер-сатурн) означава, че нативът е имал много шансове в предишни животи, които е пропилявал с лека ръка. Бих казала, че има логика, защото в този живот ми се дават само доста заслужени и леко изтрадани шансове. И да, смея да твърдя, че мога да ги използвам добре и да се възползвам от ситуацията, но трябва да имам сатурново търпение , за да ги дочакам. 

:)

Прикачавм и натала, мисля че го има по разни други теми, но не ми се търси сега.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name