Автор Тема: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ  (Прочетена 8479 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #45 -: Април 15, 2024, 12:18:34 pm »
Рени,личността не е хипотетична.Часът е даден от нейната майка.
Моят час също ми е казан от майка ми.И аз ли съм хипотетична.
Слънце на асц е силно акцидентално.То показва нещо там.Защо Слънцето може да изгаря планета,а да не може да изгаря точката на асц.си мисля.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #46 -: Април 15, 2024, 12:53:09 pm »
Акрукс,не те плюя,ти го правиш.Не разбирам това,не разбирам онова,не твърдя обратното,но не е нужно всеки път да го пишеш.Уважавам мнението ти,но ти прекаляваш на моменти и издребняваш.В сезонната карта споменавам избори и ти веднага-опозиция.И какво ,ще има ли избори?
И никога не си признаваш вината,нито се извиняваш.Само си помисли.

Ето ми точно коментара относно изборите:

Избори ще има през пролетта , началото на юни, но за европейски депутати. За народни представители няма как да се случат избори през пролетта, а и според гласуваните промени отпадна онази част със служебните правителста, до новите избори си действа последното избрано правителство.  :)

От предишните служебни правителства и множество избори съм запомнила, че се организираха и провеждаха в рамките на 3 месеца, затова написах, че няма как да се случат през пролетта, а не че въобще няма да има избори. Писала съм за това НС, че няма да изкара дълго, че ще има редовно правителство колкото да гласуват годишния бюджет:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=716587167137527&set=pb.100063587500141.-2207520000&type=3

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #47 -: Април 15, 2024, 01:18:07 pm »
Рени,личността не е хипотетична.Часът е даден от нейната майка.
Моят час също ми е казан от майка ми.И аз ли съм хипотетична.
Слънце на асц е силно акцидентално.То показва нещо там.Защо Слънцето може да изгаря планета,а да не може да изгаря точката на асц.си мисля.

Сафо, ти във времето си проверила как и дали работи картата ти с часът даден от майка ти. На тази жена проверила си във времето, дали това, което се случва с живота й е отразено в картата. Това, което ти споделяш за нея или е твое мнение, поглед или това не е нейната карта. Затова използвах хипотетично, предполагаш, че това е часът на раждане и ние тълкуване върху тези данни.

Цитат
Защо Слънцето може да изгаря планета,а да не може да изгаря точката на асц.си мисля.
Тук съм пас.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #48 -: Април 15, 2024, 03:51:19 pm »
Акрукс,сезонната карта само за пролетта ли е в действие?
Ти си с няколко тронови планети,вероятно си права според астрологията. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #49 -: Април 15, 2024, 03:54:54 pm »
Рени,вероятно вече издребнявам,но роднините на жената се оплакват непрекъснато от нея(пред мен).И аз съм пас .Мълча си и слушам.
Само соларна карта разгледах ,когато майка и почина.Беше показателна .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #50 -: Април 16, 2024, 11:49:26 am »
Акрукс,сезонната карта само за пролетта ли е в действие?
Ти си с няколко тронови планети,вероятно си права според астрологията. :)
Тогава какъв е смисълът да се правят и разглеждат карти за Лято, Есен и Зима? Ще си гледаме пролетната за всички сезони  :)
Това с планети на трон не разбрах защо го споменаваш. Марс при теб също е на трон по знак, а имаш и Венера в екзалтация, аз нямам нито една планета в екзалтация, а Слънцето ми е в падение. И с астрология съм започнала да се занимавам миналия век, преди да го има интернет, за да опозная по-добре себе си, да разбера защо ми се случва това, което се случва (не го пожелавам на никого!!), а не да се правя на "топ астролог" (последното е вестникарски жаргон, с което нямам нищо общо защото не списвам вестници).
Така ли си отработваш Лунното затъмнение върху Уран У10, като се дърлиш в астрофорума като махленска клюкарка? Ако имаш нещо да ми казваш, ела ми го кажи в очите (в твоя град съм все още).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #51 -: Април 16, 2024, 11:56:27 am »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #52 -: Април 16, 2024, 12:06:19 pm »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
Рени, за някои картата на пролетно равноденствие е годишна, за други картата на Новолунието в Овен, за трети Новолунието във Водолей (китайската нова година), аз например съм правила и разглеждала карта за настъпването на Нова година, с координати на столицата, може да се провери дали е показала за цяла една година случилото се (едва ли). 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #53 -: Април 16, 2024, 12:41:38 pm »
Акрукс,картата на пролетно равноденствие е в сила до следващото пролетно .По нея астролозите тълкуват годината
Не се дърлям и какво да ти казвам в очите,че не те разбирам?
Не си права в случая и аз си отстоявам позицията .Това е .Ясно и просто.
Нищо не може да се "отработва",така че,каквото-такова.Ако се интересуваш от лунацията върху моя Уран в 5ти дом,при сина ми има събития. :)
« Последна редакция: Април 16, 2024, 12:55:27 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #54 -: Април 16, 2024, 01:13:33 pm »
Картата на Пролетното равноденствие е една от годишните карти, по които се прогнозира за годината във всички сфери.
Рени, за някои картата на пролетно равноденствие е годишна, за други картата на Новолунието в Овен, за трети Новолунието във Водолей (китайската нова година), аз например съм правила и разглеждала карта за настъпването на Нова година, с координати на столицата, може да се провери дали е показала за цяла една година случилото се (едва ли).

Акрукс, някои, може  разглеждат само една карта,  но  всички, които искат да правят или правят годишни прогнози разглеждат : карта на първото новолуние за годината, карта на Пролетното равноденствие, на затъмнението, картата на цикъла Юпитер- Сатурн.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #55 -: Април 16, 2024, 03:30:33 pm »
Акрукс,картата на пролетно равноденствие е в сила до следващото пролетно .По нея астролозите тълкуват годината
Не се дърлям и какво да ти казвам в очите,че не те разбирам?
Не си права в случая и аз си отстоявам позицията .Това е .Ясно и просто.
Е, в крайна сметка изборите ще са пролетта, 9-ти юни е пролет, лятото започва на 20 юни.

Познала си, че пролетта освен за евродепутати ще има избори и за народни представители, Браво Сафо!
И хубаво е човек да си отстоява позицията, но не и по начина, който го правиш.
Напомних написаното от мен за съставянето на последното 49-то народно събрание, че няма да изкара дълго, докога ще има редовно правителство. Не ми е в стила да се бия по гърдите (подчертавам в червено), че съм познала нещо, а още по-малко да натяквам на някого, че е имал грешно предположение. Обясних защо съм написала, че не съм очаквала толкова бързо да се организират нови избори, за да се случат пролетта. Искаш да ти целувам ръка и искам прошка ли, какво искаш не мога да те разбера???
Заговезни мина, а и тогава по-младите искат прошка от по-възрастните  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7343
Re: ГОКЛЕНОВИТЕ ЗОНИ
« Отговор #56 -: Днес в 05:39:47 am »
Всъщност,тя не е диагностицирана.
Венера,Слънце,Марс в гокленови зони .
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Работи,защото я уредиха роднини,омъжи се,защото я сватосаха роднини,сега се е квакнала в чуждо жилище и брат и не може да я изгони,понеже е жалостив.Жена му го напусна ,децата му се изнесоха,любовницата го заряза ,като заяви да си живее със сестра му.Абсолютна мърда.

Цитат
Нито е дейна,нито амбициозна,седи и чака да и падне нещо от небето.И то се случва отвреме/навреме.
Сафо, сигурна ли си в знака на АСц ? Да не би да е в Телец ?
Рени,от книгата,която ми препоръча и понеже нативът е дневно раждане-цитирам:
"Основната метафора за небесно тяло в падение е човек,който е паднал в кладенец:той може да вика и да плаче,но никой не го чува.В социални ситуации планета в своето собствено падение обикновено представлява някой,който е неуважаван или с нисък социален статус.Също така може да си представим,че показва неща с ниско качество или дори психологически импулси,които не са достъпни и трудно се изразяват добре.В допълнение,възможно е да сочи нещо,което е социално необичайно или алтернативно,защото е пренебрегвано и не е във фокуса на преобладаващото обществено мнение."
Сатурн е дневен управител на знак Близнаци и е в падение в Овен.
Цитата от Уилям Лили:"Когато е слаб по достойнства,той е завистлив,алчен,ревнив и недоверчив,мръсен,външно преструващ се,бавен,преуспяващ,презира жените,лъжец,злонамерен,мърморко;никога не е доволен,все роптае."
Марс е диспозитор на Сатурн,а той е изгорен,и аз вече съм убедена,че жената е с асц Близнаци.