Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022462 пъти)

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Общи хорари
« Отговор #7245 -: Април 07, 2019, 01:29:15 am »
Благодаря akruks, дано си точна, както винаги и сега. Много ми се иска да се случи. Ще пиша непременно през юни. :72:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7246 -: Април 11, 2019, 06:04:32 pm »


Здравейте,

Моля ви за помощ.
Въпросът, който зададох е " Баща ми ще дойде ли на 4 Май да ремонтира банята ни?"

Ситуацията е следната.
Преди 2 седмици, мъжът ми каза на майка си и баща си, че ще правим ремонт на банята и баща ми ще дойде на 4.Май и те са казали ОК. Ние купихме плочки и други пособия за ремонта и сме готови.
Обаче свкърва ми ей сега ми вика "Ами то не знам дали ще е подходящо да идва на 4.Май. Тя приятелката на големият ми син има точно тогава рожден ден, аз имам на 8ми май рожден ден, мъжът ми си взе отпуска,за да ходи да им помага на двамата за ремонта и ние ще сме много хора, ще се бутаме, не знам как ще стане тая работа."
Е и аз питам, какво ще им пречим толкова, тях нали няма да ги има през тези дни защото ще помагат в апартамента на големият им син и приятелката му.
И аз естествено много се ядосах, защото съм ангажирала и баща си, който ще пътува 550км, за да дойде до тук и вече си е направил плановете и за други обекти.
Много ще ви бъда благодарна, ако ме информирате за събитията.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7247 -: Април 11, 2019, 07:48:55 pm »

Здравейте,

Моля ви за помощ.
Въпросът, който зададох е " Баща ми ще дойде ли на 4 Май да ремонтира банята ни?"

Ситуацията е следната.
Преди 2 седмици, мъжът ми каза на майка си и баща си, че ще правим ремонт на банята и баща ми ще дойде на 4.Май и те са казали ОК. Ние купихме плочки и други пособия за ремонта и сме готови.
Обаче свкърва ми ей сега ми вика "Ами то не знам дали ще е подходящо да идва на 4.Май. Тя приятелката на големият ми син има точно тогава рожден ден, аз имам на 8ми май рожден ден, мъжът ми си взе отпуска,за да ходи да им помага на двамата за ремонта и ние ще сме много хора, ще се бутаме, не знам как ще стане тая работа."
Е и аз питам, какво ще им пречим толкова, тях нали няма да ги има през тези дни защото ще помагат в апартамента на големият им син и приятелката му.
И аз естествено много се ядосах, защото съм ангажирала и баща си, който ще пътува 550км, за да дойде до тук и вече си е направил плановете и за други обекти.
Много ще ви бъда благодарна, ако ме информирате за събитията.
Да

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7248 -: Април 12, 2019, 11:49:38 am »
Въпросът, който зададох е " Баща ми ще дойде ли на 4 Май да ремонтира банята ни?"

И аз естествено много се ядосах, защото съм ангажирала и баща си, който ще пътува 550км, за да дойде до тук и вече си е направил плановете и за други обекти.
Много ще ви бъда благодарна, ако ме информирате за събитията.
Не, баща ти няма да пътува, нека си гледа неговите обекти, откъдето ще изкара пари, а свекърва ти да си оправя банята, не я мисли- никой няма да ти признае след време.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Общи хорари
« Отговор #7249 -: Април 12, 2019, 10:34:14 pm »
Да

Благодаря.

Не, баща ти няма да пътува, нека си гледа неговите обекти, откъдето ще изкара пари, а свекърва ти да си оправя банята, не я мисли- никой няма да ти признае след време.

Благодаря на всички, които ми отговориха.

За сега уж ще правим ремонта. Мъжът ми се качи вчера при тях и те казали ОК-но докато не го видя с очите си няма да повярвам. Даже била му казала че девер ми и приятелката му, щели да ходят в Банско за нейния рожден ден на 4ти май. А на мен защо не ми го каза докато пътувахме в колата, ами ми каза че тя щяла да си празнува рд тука? Как така изведнъж пред мъжът ми се е сетила. Но това е нашета баня на 1ви етаж, тяхната няма да се ремонтира.
Той самия ми сподели, че вижда че майка му се заяжда с мен напоследък много.
Ама каква файда, като не прави нищо по този въпрос.
Тая жена, ще ме остави ли на мира, изобщо?
Задавам си този въпрос постоянно. Какво иска от мен? Май не ме иска в тази къща. Просто не знам какво да направя. Не мисля, че ще мога да издържа още дълго време.
« Последна редакция: Април 12, 2019, 10:43:32 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7250 -: Април 17, 2019, 08:51:51 am »
Предстои ми изпит през месец май... Ще го издържа ли успешно? час-08:51

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7251 -: Април 17, 2019, 10:54:56 am »
Може би ще бъде тежък изпит. Ако има подготовка преди него - ще го вземеш, но ще се наложи импровизация. Може и да смянят  темите в казуса, да очакват повече убедителност в примери, презентация от твоя страна, творчество, не само механика в излагането на информацията. Обратното - може пък и да са много педантични за дреболии.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7252 -: Април 17, 2019, 11:36:00 am »
Да се обоснова - гледам трети и девети дом, управителните им, Меркурий, Юпитер, Венера. Виж Меркурий какви кофти аспекти прави особено с Луната . Разум с емоции. Може да има уплах много, стрес, да не изложиш информацията добре.
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7253 -: Април 17, 2019, 12:24:21 pm »
Здравейте!
С партнъора ми си мислим за детенце, дали ще ни се случи това щастие тази година?
Въпросът ми точно беше: ще забременея ли тази година?
Благодаря ви много!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7254 -: Април 17, 2019, 12:36:33 pm »
Здравейте!
С партнъора ми си мислим за детенце, дали ще ни се случи това щастие тази година?
Въпросът ми точно беше: ще забременея ли тази година?
Благодаря ви много!
Има отделна тема за бременност и раждане на дете, където се разглеждат рождените карти с прогресия, дирекция, соларна революция, тъй като тази тема не е подходяща за хорарен въпрос, а и картата ти към въпроса не е такава, каквато трябва да бъде.

HappyFish

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7255 -: Април 17, 2019, 12:39:34 pm »
Извинете!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Общи хорари
« Отговор #7256 -: Април 18, 2019, 12:10:48 am »
Здравейте,

След като сама не се махам от въпросната ми работа, изпитанията ми там не спират.... Този път съм призована като свидетел по едно дело, нямам пряко отношение по казуса, но се интересувам -
"Какво ще е развитието по делото за мен и ще се наложи ли да напусна работа или ще ме отстранят?"

Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7257 -: Април 18, 2019, 07:04:08 am »
Предстои ми изпит през месец май... Ще го издържа ли успешно? час-08:51
Луната у3 дом в сх.опозиция Меркурий у1 и сигн.на изпити.Дотук отг.-Не.Но,Меркурий ще сменя знак,от риби ще премине в овен,в заимна рецепция Марс на ац.Сатурн силен на к9.Отговорът ми е ДА.Моля да дадеш обратна връзка.На скоро точно обсъждахме тези последни градуси на планети как действат.Северен възел на к3,което също е помощ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7258 -: Април 18, 2019, 02:04:19 pm »
Здравейте,

След като сама не се махам от въпросната ми работа, изпитанията ми там не спират.... Този път съм призована като свидетел по едно дело, нямам пряко отношение по казуса, но се интересувам -
"Какво ще е развитието по делото за мен и ще се наложи ли да напусна работа или ще ме отстранят?"

Благодаря!
Развитието на делото за теб няма да е фатално, дори в извесетн смисъл ще е благоприятно, а що се отнася до работата- там може да има някакви промени, да имаш противопоставяне с ръководството, но до напускане няма да се стигне.

Amurche

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Общи хорари
« Отговор #7259 -: Април 18, 2019, 02:11:58 pm »
Луната у3 дом в сх.опозиция Меркурий у1 и сигн.на изпити.Дотук отг.-Не.Но,Меркурий ще сменя знак,от риби ще премине в овен,в заимна рецепция Марс на ац.Сатурн силен на к9.Отговорът ми е ДА.Моля да дадеш обратна връзка.На скоро точно обсъждахме тези последни градуси на планети как действат.Северен възел на к3,което също е помощ.


Благодаря ви!
Изпита ми е на 16 и 17 май... Надявам се наистина да мине успешно. Ще ви кажа как е приключило всичко.