Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021926 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #7275 -: Май 07, 2019, 06:43:24 pm »
Благодаря и на двете ! Давам вече ов .Реших да опитам ,просто не мога да се примирявам, винаги опитвам до последно. И аз реших, че има начин да успея, теоретично открих как, но на практика- не успях. Да, понесох загуба и вече казах ,че не става .Сега трябва да възстановя моите повреди, но не е ясно как ;D Не е да съм нямала работа с недоброжелатели и не съм аз човека, който ще откажат ,ако са такива. Та да, не успях, но  теоретично вече зная как ,просто би отнело много време .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7276 -: Май 07, 2019, 07:20:46 pm »
Хорарът ми е с няколко въпроси. Първият е дали ще мога да изпълня една поръчка, защото изглежда 99 процента абсурд, невъзможно. Вторият ми въпрос -въпросният клиент- възложител,дали е поставено лице и крие нещо. Мисля че е възможно да е изпратен от конкурент, като троянски кон, хем проучване ,хем да съсипе моята техника. Не мога да дам повече подробности -за малко пари е, не е нещо сериозно, но пък това, което иска от мен може да съсипе окончателно част от техниката ми .Та въпрос 1 -ще успея ли ако е възможно и въпрос 2 -поставено лице ли е.Може би ще откажа
Луната в двоен знак и въпросите са два  :)
Клиентът не е много открита личност, затова поражда съмнения, породили втория въпрос, но неговото професионално поприще е в друга област, тъй че няма да ти крадне техниката. Поръчката може да изпълниш и ще получиш парите.
« Последна редакция: Май 07, 2019, 07:23:47 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #7277 -: Май 07, 2019, 07:35:51 pm »
Не, не, отказах вече, защото е ,като да съживя покойник, а в случая загубата на много, много време, ниска цена и неясно обещание за възкресение не заслужават. Загубих няколко часа ,опитах ама не -няма да успея да му взема парите  :012: Както каза Сафо, Уран скоро след въпроса помогна на Меркурий да разбере как да го направи, но уви У2- джобчето остана празно, както забеляза Единствената  :) Сатурн -времето не беше на моя страна, базовият материал бе разпаднат от тежеста на времето, но аз научих нещо ново  ;D 
« Последна редакция: Май 07, 2019, 07:48:49 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7278 -: Май 07, 2019, 07:52:53 pm »
Не, не, отказах вече, защото е ,като да съживя покойник, а в случая загубата на много, много време, ниска цена и неясно обещание за възкресение не заслужават. Загубих няколко часа ,опитах ама не -няма да успея да му взема парите  :012: Както каза Сафо, Уран скоро след въпроса помогна на Меркурий да разбере как да го направи, но уви У2- джобчето остана празно, както забеляза Единствената  :) Сатурн -времето не беше на моя страна, базовият материал бе разпаднат от тежеста на времето, но аз научих нещо ново  ;D
В случая по-правилният въпрос трябваше да е "Ще приема ли поръчката" , а не дали ще я изпълниш, от което се подразбира, че вече е приета

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #7279 -: Май 07, 2019, 08:04:03 pm »
Ами аз я приех с условие, че е почти невъзможно, тъй че въпросът е коректен дали ще успея. Аз се опитах 4 часа някъде да се справя, нo не успях и тогава вече казах на човека .Просто съм се изразила неточно в този пост, който визираш, но той не е първият.
« Последна редакция: Май 07, 2019, 08:16:10 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7280 -: Май 07, 2019, 08:18:26 pm »
Ами аз я приех с условие, че е почти невъзможно, тъй че въпросът е коректен дали ще успея. Аз се опитах 4 часа някъде да се справя, нo не успях и тогава вече казах на човека .Просто съм се изразила неточно в този пост, който визираш, но той не е първият.
Да, не е първият, но аз първо гледам картата и коментирам, и едва тогава чета останалите коментари по въпроса/ите.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #7281 -: Май 07, 2019, 08:33:24 pm »
Ще ме накараш пак да опитам хич не мога да се отказвам  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #7282 -: Май 07, 2019, 11:36:25 pm »
Преди месеци бях писал за едни хора, които ми бяха скроили една измама и бях питал дали няма да направят още нещо.
Стана така, че се опитаха да ми разберат IP адреса (незнайно за какво ли им е толкова, а аз го смених бързо), а днес получих заплаха от тях посредством техен познат, че "щяло да стане страшничко". Не знам как да го разбирам, но лошото е, че знаят къде живея и не знам какво да мисля.  Може ли по хорара, който пускам, да се види, ще ми направят ли нещо до края на лятото?
Знам, че бяхте писали, че едва ли има някой, който ще си прави труда да ми стори нещо, но щом получавам заплахи, явно си правят труда.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7283 -: Май 08, 2019, 02:25:45 am »
Преди месеци бях писал за едни хора, които ми бяха скроили една измама и бях питал дали няма да направят още нещо.
Стана така, че се опитаха да ми разберат IP адреса (незнайно за какво ли им е толкова, а аз го смених бързо), а днес получих заплаха от тях посредством техен познат, че "щяло да стане страшничко". Не знам как да го разбирам, но лошото е, че знаят къде живея и не знам какво да мисля.  Може ли по хорара, който пускам, да се види, ще ми направят ли нещо до края на лятото?
Знам, че бяхте писали, че едва ли има някой, който ще си прави труда да ми стори нещо, но щом получавам заплахи, явно си правят труда.
реално не, действат само виртуално, тъй че си пази данните, ако търгуваш онлайн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Общи хорари
« Отговор #7284 -: Май 08, 2019, 04:57:12 am »
реално не, действат само виртуално, тъй че си пази данните, ако търгуваш онлайн
Благодаря,  Акрукс!
По кое в хорара съдиш, че само виртуално и по кой дом ги разглеждаш?

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Общи хорари
« Отговор #7285 -: Май 08, 2019, 06:37:06 pm »
Преди няколко дни зададох първия си хорарен въпрос, след като изчетох коментарите в тази група и информация от интернет за хорарните карти. Използвам равнодомната домова система за всякакъв вид карти, но не знам дали по Плацидус е по-добре...
Въпросът, който зададох наум, беше "Ще забременея ли този месец?"
« Последна редакция: Юни 06, 2019, 08:54:58 pm от treio »

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Общи хорари
« Отговор #7286 -: Май 08, 2019, 09:06:39 pm »
По-добре е...
връщай се назад да си дочиташ как се построява хорарна карта
Това е карта в момента на задаване на въпроса. Просто е с транзити, защото преди нея разглеждах наталната ми карта с транзитите, та затова...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7287 -: Май 08, 2019, 10:14:55 pm »
Преди няколко дни зададох първия си хорарен въпрос, след като изчетох коментарите в тази група и информация от интернет за хорарните карти. Използвам равнодомната домова система за всякакъв вид карти, но не знам дали по Плацидус е по-добре... С равнодомната ми е по-лесно някак. Въпросът, който зададох наум, беше "Ще забременея ли този месец?". На терапия съм заради овариална дисфункция. (Писах  скоро в темата за прогресивна луна и за соларни карти- все заради забременяване ви досаждам) :)
Ето какво се получи по равнодомната. У1дом(р) секстил у5дом и квадрат венера, Луна тригон У1дом(р), юпитер(р) в 1 дом тригон венера в 5дом и квадрат У5дом. Около 30 май ще дам обратна връзка  :)
У 1 са Марс и Плутон..........и как са секстил с управителя на 5 дом,който е Юпитер и Нептун?Марс у1 дом в опозиция на Юпитер у5 дом в 1ви.Отговорът ми е НЕ.Няма да забременееш ТОЗИ месец.
« Последна редакция: Май 08, 2019, 10:17:05 pm от Сафо »

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Общи хорари
« Отговор #7288 -: Май 09, 2019, 06:55:31 am »
Транзитите не са проблем, а домовата система.
Ако може карта по Пласидус или остави данните- време и място на задаване на въпроса.
По Пласидус е втората карта. Въпросът е зададен на 5 май 2019, 21:18, София

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7289 -: Май 10, 2019, 05:34:08 am »
Купихме кола преди около седмица и днес сме на диагностика.Разбира се,като при всяка стара кола има разни неща за смяна,но въпросът ми е :В добро състояние ли е колата(като мотор/двигател по-скоро)?към обяд ще зная отговора.