Автор Тема: Пълнолуние и Лунно затъмнение в Козириг 17.07.2019г.  (Прочетена 14087 пъти)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Пълнолуние и затъмнение на 24°04' Козирог
...Не е лесно през най-горещия месец от годината да се обърнем към емоциите, да ги подредим и дори да им придадем известен хлад. Точно това ще изисква от нас пълнолунието в знака на Козирога. За щастие или за жалост това ще са най-болезнените ни емоции – тези свързани с рода, с дома, с майка ни. Това ще емоциите, които се носят по женска линия в рода и сега ще трябва да бъдат видени, за да бъдат излекувани.

Реално това пълнолуние ще се яви като една своеобразна диагноза, която ще ни каже от какво страдаме, а ние ще трябва да положим усилия и да се излекуваме.

Решението често ще се свързва с дистанцията, с възможността да видиш една ситуация отстрани и да прецениш какво обективно се случва. Ако си потопен в една ситуация и в емоциите  й, то няма как да си обективен.

Пълнолунието включва знаците Рак и Козирог. Винаги, когато имате пълнолуние в кардиналните знаци, можем да очакваме сериозна промяна на енергията, защото са засегнати някои от най-важните сфери в живота ни. Този път това е балансът между личния и социалния живот. Важни решения ще трябва да вземем в тази посока.  Те ще са свързани с новите отговорности в живота ни, които го променят така, че някак си той трябва да потече в ново русло.

Едновременно с това ще е много трудно да се разделим със старата енергия. Дори този процес може да е свързан със силна емоционална болка.
Източник:https://xyli-leonis.com/2019/07/13/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B3/
При мен попада в 6-ти дом.Точен съвпад с Прогресивно Слънце.При сестра ми точен съвпад с Прогр.Слънце,но в 8Д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
К 3 на картата на пълнолунието е съвпад с Луната ми в 1 дом. Майка ми се обади сутринта по тел. ей така, да ме чуе🤓Лунацията е в моя 9 дом, няма мажорни аспекти към нат. планети. При сина ми е в съвпад с нат. Нептун във 2 дом и опозиция съвпада Марс/Венера. Очаква финансови постъпления.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266

хаха, къв е този мустакат мускетар🤭😂

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
На една моя позната, солара започва с пълнолуние в 10 нат.,2 сол дом.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
При мен също в 6ти дом, много ме дразнят някои хора на работа, включая и началника ми тъй като тр. уран ми е на МЦ. Опитвам се да се разсейвам но не успявам за дълго.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Върху Слънцето ми е. Не се чувствам особено добре.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Лунаци в 3д, квадрат с Луната ми на К7 (съвпад с АЦ на лунацията).
К7 на лунацията съвпада с мой Плутон.
Ретро Мерк съвпад с мой МЦ.
К 12 на лунацията съвпада с мой Меркурий У9 и У11.

Подготвям документи за виза за чужбина за интервю.
Яд ме е, че К7 на ЛЗ съвпада с мой Плутон, много ме е яд, защото имам притеснения за задкулисие.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Пълнолуние и затъмнение на 24°04' Козирог
...Не е лесно през най-горещия месец от годината да се обърнем към емоциите, да ги подредим и дори да им придадем известен хлад. Точно това ще изисква от нас пълнолунието в знака на Козирога. За щастие или за жалост това ще са най-болезнените ни емоции – тези свързани с рода, с дома, с майка ни. Това ще емоциите, които се носят по женска линия в рода и сега ще трябва да бъдат видени, за да бъдат излекувани.

Реално това пълнолуние ще се яви като една своеобразна диагноза, която ще ни каже от какво страдаме, а ние ще трябва да положим усилия и да се излекуваме.

Решението често ще се свързва с дистанцията, с възможността да видиш една ситуация отстрани и да прецениш какво обективно се случва. Ако си потопен в една ситуация и в емоциите  й, то няма как да си обективен.

Пълнолунието включва знаците Рак и Козирог. Винаги, когато имате пълнолуние в кардиналните знаци, можем да очакваме сериозна промяна на енергията, защото са засегнати някои от най-важните сфери в живота ни. Този път това е балансът между личния и социалния живот. Важни решения ще трябва да вземем в тази посока.  Те ще са свързани с новите отговорности в живота ни, които го променят така, че някак си той трябва да потече в ново русло.

Едновременно с това ще е много трудно да се разделим със старата енергия. Дори този процес може да е свързан със силна емоционална болка.
Източник:https://xyli-leonis.com/2019/07/13/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BF%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B3/
При мен попада в 6-ти дом.Точен съвпад с Прогресивно Слънце.При сестра ми точен съвпад с Прогр.Слънце,но в 8Д.

Магика,

Може ли малко информация за цикъла от 13.07.2018, където беше Частично Слънчево затъмнение до другата година 21.06.2020г Слънчево затъмнение.
Мисълта ми е, това Лунно затъмнение 17.07.2019г на кое Слънчево отговаря, на това от 2.07.2019г ли?
Чета за някакъв 3 годишен цикъл, но не ми е ясна последователността.
Благодаря.

Иначе при мен ЛЗ е в 9-ти дом, търсим си апартамент.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Върху натален Меркурий (в рак на горе-долу този градус).
Малко ми е все тая. По-скоро ми беше гадно тия дни, не точно днес.


1-7ми дом при мен.

Не знам дали е от пълнолунието, ама сънувах някакъв супер странен сън.
Включваше рушене на една постройка, което е Сатурнова тема :)
I deserve the best.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Ооо... fortunades, тук Стреличка да помага за циклите. Аз съм далече от тези неща...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
К 3 на картата на пълнолунието е съвпад с Луната ми в 1 дом. Майка ми се обади сутринта по тел. ей така, да ме чуе🤓Лунацията е в моя 9 дом, няма мажорни аспекти към нат. планети. При сина ми е в съвпад с нат. Нептун във 2 дом и опозиция съвпада Марс/Венера. Очаква финансови постъпления.
вчера бях свидетел на скандали на няколко пъти, на непознати хора, жени😲освен това по телефона една и съща жена/клиентка на мъжа ми звъня пет пъти, едва го понесох, изключително досадно ми беше 😬

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Затъмнението е в 5д при мен и спуска тригон към Меркурий У1, У10 в 1д.
Тези дни много разговори по телефона, свързани с имоти.
Меркурий в картата на затъмнението е ретрограден- резултатите ще се забавят

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
И аз не знам, какво да мисля за това затъмнение... При мен е в 5 дом, а на 23 гр. в Козирог е Северния ми лунен възел. Дали пък няма да донесе нещо либовно ?  :72:
Тъй, де време ми е и аз да се почувстам човек....

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Върху Слънцето ми е. Не се чувствам особено добре.
как си? В кой дом е Слънцето ти?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Почети съвпад с МЦ, 3гр и секстил Юпитер в 11ти на 23,35гр. Предположения? Сега се сетих, че започвам нещо ново като дейност и процес на изучаване- в 9ти дом.
« Последна редакция: Юли 19, 2019, 06:23:33 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг