Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от crazylady - Днес в 06:39:12 pm »
Приемам забележката,  Сафо. За това "или" го сложих в скоби, като уточнение. Въпросът е в първата част.
2
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:06:33 pm »
crazylady,аз също щях да дам положителен отговор на въпроса ти,че ще продължиш да работиш...но ,това "или"ме притесни .Не е коректно да се задават въпроси ,к
оито съдържат
"Или".Ако отговорът е положителен,то на кой от двата въпроса?
Венера,тоест,ти на к12,лош дом и в аспект с Луната .Марс ,той ,не вижда Меркурий(твоята работа).Марс е сх.съвпад със Сатурн,което не е добре,някой го притиска .
Но,щях да кажа Да .
3
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от crazylady - Днес в 04:25:30 pm »
Аз също допускам, че може да размисли, но тъй като това не е частна фирма, позицията може да зависи и от друг. А във възвратната карта на Марс, която веднага направих, както ме посъветва, Марс попада в 12 дом. Но за него ще пиша в темата за Марс.
4
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от akruks - Днес в 03:15:21 pm »
Напоследък забелязвам, че като се похваля за нещо, съдбата ме опровергава. Скоро питах за приятелка, сега имам аналогична ситуация. Нещата на работата вървяха много добре, и в един момент рязко се обърнаха. Имам съмнения за външни фактори, които го предизвикаха, които са с цел да бъда компроментирана и мястото да бъде дадено на друг, тъй като текат рокади. Въпросът ми е: Ще продължим ли да работим добре с Х - прекият ми ръководител (или смята да ме освободи)?
ОВ по този хорар: освободиха ме от работа - тихо и бързо. Нов човек не дойде, който да обуча и да му предам нещата.
жалко, че не съм дала верен отговор, което доказва, че трябва да продължа да си гледам работата по 6д. , понеже 10д ме подведе; тук 6д (работата) и 2д (парите) са представени от ретро Меркурий, а Луната е извършила квадрат малко преди да зададеш въпроса, мислех си, че те е подминало загубата на работа и пари, но ретро Мерка действа със забавяне, връща назад... Може пък да те върне на работа, кой знае? ::)
PS ЛЗ върху Плутон в 12д и СЗ в 6д. квадрат Сатурн са оказали влияние. Може да си построиш карта за възврат на Марс, какъвто ще имаш скоро.
5
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от crazylady - Днес в 12:27:20 pm »
Напоследък забелязвам, че като се похваля за нещо, съдбата ме опровергава. Скоро питах за приятелка, сега имам аналогична ситуация. Нещата на работата вървяха много добре, и в един момент рязко се обърнаха. Имам съмнения за външни фактори, които го предизвикаха, които са с цел да бъда компроментирана и мястото да бъде дадено на друг, тъй като текат рокади. Въпросът ми е: Ще продължим ли да работим добре с Х - прекият ми ръководител (или смята да ме освободи)?
ОВ по този хорар: освободиха ме от работа - тихо и бързо. Нов човек не дойде, който да обуча и да му предам нещата.
6
Астрология / Re: Хорари за работа
« Последна публикация от Evonimus - Днес в 11:05:24 am »
Покрай прекратяването на работата ми имам идеята да продавам картини и принтове в етси или по друг начин онлайн и питах "Ще имам ли успех продавайки картини?"

Късен асцендент. Упр ми е ретро Меркурий, също не звучи мн добре, иначе е в точен съвпад с Венера, която е упр. на 5тия ми дом, който може би се свързва с изкуство и това, че ще ми носи удоволствие предполагам. Луната/въпросът е и Упр. на моя 2ри дом - финансови сделки, печалби, не знам. Последния аспект на Луната е опозиция с упр на 10ти дом Нептун а също преди това има и опозиция с упр. 6ти Марс, и тригон със съвпада Уран и Юпитер, Уран упр на 9ти желания, мечти. Юпитер упр. на 7ми не знам гледаме ли го тук..
7
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 10:58:29 am »
Току-що прочетох,че Лили Иванова е родена на 24 април.
Барбара Стрейзънд,Краси Радков
8
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:34:16 am »
Имам Марс на 15* Овен.Стационарно/директната фаза на Меркурий,ще е в съвпад с него.На к12
Счупи ми се косачката,а тревата расте като полудяла.Надявам се да се размина с това.
9
Астрология / Re: Цикъл Меркурий-Венера
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:26:20 am »
Ретрограден Меркурий съвпад Венера в 17*на овен.
Ще срещнем ли стари познати,ще даваме ли пари за ремонт,ще бъбрим ли повече от нужното,ще пътуваме ли ненадейно и за кратко,ще видим ли любим човек?
10
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Papy - Днес в 12:50:30 am »
По въпросът на qwe-сидералната карта дава малко по-ясен поглед според мен, ето приблизително как изглежда. Сатурн става есенциално силен, стелиум в близнаци, но в 8-ми-не описва съвсем състезателен тип
Страници: [1] 2 3 ... 10