Автор Тема: Кармична/Съдбовна любов  (Прочетена 6268 пъти)

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #30 -: Юли 06, 2021, 11:04:30 pm »

Не съм ви гледала хороскопите ,но виж твоята Нодалната ос,Плутон,Сатурн какви аспекти има с негови планети и обратното,там се крият отговорите защо сте се срещнали,а осъзнаването  е началото на приемането :)

"Плутоновите сили - да потиска другите, да бъде потискан или да се бори срещу подтисничество.

 Именно позицията на Марс в хороскопа ще покаже по какъв начин успяваме да се справим с плутоновите енергии в живота - Марс в Телец реагира чрез задържане -> запазване на статуквото -> контрол на ситуацията"
Стреличке, като истинска плутонианка как си описала нещата  :)

 Също не съм им гледала картите на двамата, понеже на мъжа я няма- Рени е построила само женската и на срещата им, за което благодаря! И пиша тук когато имам време и възможност, а не защото някой преди това е писал нещо, на което да удрям контра. Сега, като са ме блокирали за месец във Фейсбук, ще имам повече време за форума тук, моята страница ще мине без новолуние, пълнолуние и други неща, които бях подготвила, да сме живи и здрави!
В крайна сметка е добре да има различни мнения, всеки е с различен опит и поглед на нещата,

akruks, това е картата на мъжа.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #31 -: Юли 06, 2021, 11:05:10 pm »
Защо са те блокирали от фейсбук ?За групите разбирам-сигурно ходиш ,като досадна Дева да ги прецизираш с детайли ,уточнения и контри, ама за блокиране от фейсбук трябва да си терорист революционер, антиваксър ,педофил и прочие значим словоблудник .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #32 -: Юли 07, 2021, 12:15:26 am »
Защо са те блокирали от фейсбук ?За групите разбирам-сигурно ходиш ,като досадна Дева да ги прецизираш с детайли ,уточнения и контри, ама за блокиране от фейсбук трябва да си терорист революционер, антиваксър ,педофил и прочие значим словоблудник .
блокират наред , не само мен- дебнат кой какво харесва и какви коментари пише под публикации на определени сайтове, от есента е така, когато ме блокираха навръх рождения ми ден- вече всички знаем кой обслужва бг фб - "младите, умните и красивите" , на които рано сутринта ми излезе платена реклама- да сме гласували за тях, ще правят цифрова България  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #33 -: Юли 07, 2021, 01:09:22 am »
Изкуственият интелект напредва със свръх скорост и засича всичко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #34 -: Юли 07, 2021, 01:36:45 am »
akruks, това е картата на мъжа.
макар без час се вижда, че неговото Слънце попада в твоя 8-ми дом, което те кара да не го приемаш като враг, бърка ти в душичката буквално, а ти го приемаш фатално
реално неговите чувства и емоционален свят са засегнати фатално- Венерата му получава напрегнат аспект от твоя Плутон
иначе имате много чувствени хармонични връзки, нямате ги тежките кармични аспекти като квадратури от Сатурн и светилата, дори напротив- неговия Сатурн е хармоничен по знак с твоите светила, а твоя в хармоничен аспект с негово Слънце, и мисля, че може да изградите добър съюз, стига да преодолееш неясните сигнали на твоя Нептун, който те кара да се чувстваш зависима от неговото Слънце

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #35 -: Юли 07, 2021, 07:27:53 am »
И аз да се включа не по темата.
Мислите, че ние сме на 112-то място?
Светът е на 112-то място по свобода на словото.
Няма Северна Корея, Русия или Китай.
"Свободният" Запад е най-ограничаващ и ограничен. Тотален контрол.
От непопулярни мнения по актуални теми, което е ясно, до невинни инициативи, които ще достигнат до моите приятели, само ако платя на мрежата - всичко се заглушава.
Абе те Тръмп баннаха. Нали уж са демократи. Даже не знаят какво значи тази дума.
Фейсбук дори се намеси в Спаси мечката. Още ли се считате за свободни?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #36 -: Юли 07, 2021, 07:35:16 am »

Не съм ви гледала хороскопите ,но виж твоята Нодалната ос,Плутон,Сатурн какви аспекти има с негови планети и обратното,там се крият отговорите защо сте се срещнали,а осъзнаването  е началото на приемането :)

"Плутоновите сили - да потиска другите, да бъде потискан или да се бори срещу подтисничество.

 Именно позицията на Марс в хороскопа ще покаже по какъв начин успяваме да се справим с плутоновите енергии в живота - Марс в Телец реагира чрез задържане -> запазване на статуквото -> контрол на ситуацията"
Стреличке, като истинска плутонианка как си описала нещата  :)

 Също не съм им гледала картите на двамата, понеже на мъжа я няма- Рени е построила само женската и на срещата им, за което благодаря! И пиша тук когато имам време и възможност, а не защото някой преди това е писал нещо, на което да удрям контра. Сега, като са ме блокирали за месец във Фейсбук, ще имам повече време за форума тук, моята страница ще мине без новолуние, пълнолуние и други неща, които бях подготвила, да сме живи и здрави!
В крайна сметка е добре да има различни мнения, всеки е с различен опит и поглед на нещата,

Аkruks,ами за плуто с две думи след като премине транзита е валидно клишето-"това,което не можем да променим,трябва да го преживеем"
съвпада с всичките ми лични планети,като най -силен асп.беше брутален,но се оцелява,той затова плуто ни е на асц. по рождение
и ти ще преживееш блокажа във фейса,какво е един месец на фона на вечността
« Последна редакция: Юли 09, 2021, 07:15:07 am от strelicka »

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #37 -: Юли 07, 2021, 11:49:02 pm »
akruks, това е картата на мъжа.
макар без час се вижда, че неговото Слънце попада в твоя 8-ми дом, което те кара да не го приемаш като враг, бърка ти в душичката буквално, а ти го приемаш фатално
реално неговите чувства и емоционален свят са засегнати фатално- Венерата му получава напрегнат аспект от твоя Плутон
иначе имате много чувствени хармонични връзки, нямате ги тежките кармични аспекти като квадратури от Сатурн и светилата, дори напротив- неговия Сатурн е хармоничен по знак с твоите светила, а твоя в хармоничен аспект с негово Слънце, и мисля, че може да изградите добър съюз, стига да преодолееш неясните сигнали на твоя Нептун, който те кара да се чувстваш зависима от неговото Слънце
Хармония понятие относимо единствено за скандалите и мълчанието. Дали заради неясния час, но ние сме като олиото и водата - абсолютно различни - религия, култура, ценностна система, образование, светоусещане, дори и вкус към храна. Замислям се зависимоста от какво е поредена… може би физическо…

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #38 -: Юли 11, 2021, 05:21:50 pm »
Дали е сексапилна тази жена ,ъглови планети.И използва думи и изрази ,за да разчувства. :)
Рени,сигурно и благодарности не очакваш,но благодаря,че построи картите. :-*

Сафо, да, Марс и Венера в 1-ви дом, придававт сексапил. Ако Марс е по-силен, секса видимо си личи в осанката, ако Венера е по-силна, страстта. Венера на ъгъл винаги рафинира, омекотява и съблазнява и другите откликват веднага на такъв натив.  С Марс е обратно.
Значи правилно си разчела коментара ми по картата. Благодаря.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #39 -: Юли 11, 2021, 05:27:18 pm »
 AlphaTauri, разбира се, че винаги първо се тълкуват наталните карти на участниците в една синастрия и се проследяват прогностични карти и на двамата,  без значение кой и какви методи се използват. Аз с това започнах. Последната брънка е синастричната карта. Всеки може да си направи синастрична карта с който си поиска и всеки може да си разказва "приказки от 1001 нощ".  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кармична/Съдбовна любов
« Отговор #40 -: Юли 12, 2021, 02:43:46 am »
Хармония понятие относимо единствено за скандалите и мълчанието. Дали заради неясния час, но ние сме като олиото и водата - абсолютно различни - религия, култура, ценностна система, образование, светоусещане, дори и вкус към храна.

Написала съм за аспектите, че са хармонични, а не за отношенията ви- тях само ти и човека остреща си знаете!