Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601462 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3990 -: Април 22, 2019, 12:48:50 pm »
Ами емиграция в презокеанска държава не е за пренебрегване, но по принцип лайното си е лайно навсякъде ,така че само това няма да спаси положението.. иначе е хубаво, са хванали положението навреме и той е още ученик .Братовчедка ми е родена с ден разлика, но в съвсем друга година и също е с Венера и Слънце в 12 дом,но за щастие освен никоtична зависимост, от която се отърва отдавна ,няма подобни залитания -живее в презокеанска, островна държава и практикува йога, та в този смисъл- може да е спасително проявление на натала тази емиграция. Трябва да му дишат във врата- буквално ,щото с тази склоност към фантазии да не му отключи някое психо отклонение дрогата, че тогавa- ни острови, ни суша ще го оправи .Да слушат психолога ,дано да е квалитетен психолог-психиатър .. явно и те имат вина ,не са се опитвали по-рано да разбераат какво става и защо са тези лъжи-фантазии .Прогресивна дирекционна Луна, Меркурий ,ако направят скоро някой аспект със Сатурн да се заземи малко размътеният му мозък .Агресивен е, за да се защити ,защото се чувства неразбран, ама Дано да не е глупав ,че е ако е глупав tрудно ще му помогнат  .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #3991 -: Април 22, 2019, 04:49:47 pm »
Ех,Ребека..........в нашата рода сме от глупав по-глупав! ???
Този везнишки стелиум в 12 дом си мисля до затвор ще го докара.......по-добре да обмисля това с чужбина като предложение да им дам.Питаха ме кога ще се оправи,щото без да питат ,мълча.Да го пратят в чужбина,та после аз да нося отговорност поне,някой трябва да е ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Натални карти
« Отговор #3992 -: Април 22, 2019, 05:04:23 pm »
Да не се обиди, че написах ,ако е глупав -извинявай ,ама не си избираме роднините,така че ,ори и така да е ..Имах предвид, че е нужнно и неговото осъзнаване на ситуацията за активна подкрепа, защото насила хубост не става. Те и да го пратят първо трябва да е поизлекуван емоционалния мотив да го прави. Това е следствие, те не могат да излекуват следствието без да разберат източника и да работят в посока утвърждаване на психическото равновесие и самочувствие .Чак тогава примерно- в чужбина.. ти ,като му гледаш прогресии и тнт. какво виждаш че ще помогне ? Не е нужно да им казваш нещо, като трябва да се консултират с астролог. Рени сигурно ще ти пише нещо, то други май не останаха разбиращи доброволци тук  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #3993 -: Април 23, 2019, 10:34:45 am »
Мне, не мисля, че е глупав, мисля, че има много интересен характер. Става бандюга, защото иска изява и признание, а не знае как и къде да ги намери, има въображение и енергия, не проявява стандартни интереси, защото са му тривиални, скучни. Трябва му нестандартен мачовски спорт, например мотори, парапланеризъм, скално катерене, спелеология, нещо такова. И да пробват тука в нашенските трудови комуни зазависими. Проблемите тръгват от семейството, колкото и да е странно, може и да е глезен, но не е приет, одобрен, някак си няма чувство, че е закрилян и обичан според неговите нужди. Има и известна липса на амбиция, в смисъл-практична амбиция, което също до някаква степен е можело с възпитанието да се корегира, ама не би

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Натални карти
« Отговор #3994 -: Април 23, 2019, 11:15:49 am »
Този везнишки стелиум в 12 дом си мисля до затвор ще го докара.......по-добре да обмисля това с чужбина като предложение да им дам.Питаха ме кога ще се оправи,щото без да питат ,мълча.Да го пратят в чужбина,та после аз да нося отговорност поне,някой трябва да е ::)
Щях да питам на 13г ли е започнал да затъва, че тогава у-л на АС по профекция е Плутон (от чрд 2016), който е диспозитор на знака, в който е Луната ( в падение). Сатурн е в заточение и квадратира троновата Венера У1, когато я е квадратирал по транзит, откъм 3д, се е поддал на влияние на съученици (съседски момчета), защитата му е била слаба. Плутон У2 е в секстил с Венера У1- моралните му ценности не са увредени, тъй че момчето не е разглезено и изтървано, семейната му среда е много добра- Уран У4 в 4д е в своя знак. Нептун У5 екзалтация в 9 градуса (апостолския градус) Водолей. Марс У6 (навиците) е в Риби, в знака, чийто диспозитор е Нептун У5 - може да го насочите към спорт, в който се практикува тай-чи, айкидо е добър вариант, не е агресивно бойно изкуство, а е много полезно за здравето и душевния баланс, от какъвто има нужда неговото Слънце, в падение в знака Везни. Като стане на 20г може да замине (защо не и да следва) в чужбина, тогава е с проф. АС - К9, управител Меркурий, силен в своя знак Дева, където е в екзалтация. За повече инфо може да разгледаш термите, в които попадат планетите.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Натални карти
« Отговор #3995 -: Април 23, 2019, 08:13:47 pm »
Здравейте, в картата вижда ли се каква е причината вече 35г да съм все сама, без любовна връзка и без каквито и да било по-задълбочени партньорства. Кои са лошите аспекти в картата и как бих могла да ги отработя  :-*

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #3996 -: Април 23, 2019, 08:21:20 pm »
Елементарно - всички планети са ти така построени, в източната половина, което значи всичко постигаш сама   :cheer:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Натални карти
« Отговор #3997 -: Април 23, 2019, 08:25:52 pm »
Елементарно - всички планети са ти така построени, в източната половина, което значи всичко постигаш сама   :cheer:

Реално така съм си постигала нещата до момента - сама. Тоест да не очаквам каквито и да било партньорства  :17:

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Натални карти
« Отговор #3998 -: Април 23, 2019, 08:38:41 pm »
Толкова от мен засега. Ще погледна картата ти детайлно по-късно.  Има по-знаещи и можещи колеги в този форум - очаквай и други мнения.   :29:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Натални карти
« Отговор #3999 -: Април 23, 2019, 08:42:08 pm »
Толкова от мен засега. Ще погледна картата ти детайлно по-късно.  Има по-знаещи и можещи колеги в този форум - очаквай и други мнения.   :29:

Много благодаря! Отчаях се вече  :'(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4000 -: Април 23, 2019, 10:40:34 pm »
Да не се обиди, че написах ,ако е глупав -извинявай ,ама не си избираме роднините,така че ,ори и така да е ..Имах предвид, че е нужнно и неговото осъзнаване на ситуацията за активна подкрепа, защото насила хубост не става. Те и да го пратят първо трябва да е поизлекуван емоционалния мотив да го прави. Това е следствие, те не могат да излекуват следствието без да разберат източника и да работят в посока утвърждаване на психическото равновесие и самочувствие .Чак тогава примерно- в чужбина.. ти ,като му гледаш прогресии и тнт. какво виждаш че ще помогне ? Не е нужно да им казваш нещо, като трябва да се консултират с астролог. Рени сигурно ще ти пише нещо, то други май не останаха разбиращи доброволци тук  :012:
Направиха и това.Астрологът беше казъл,че има данни/потенциал за юрист-консулт.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4001 -: Април 23, 2019, 10:53:02 pm »
Мне, не мисля, че е глупав, мисля, че има много интересен характер. Става бандюга, защото иска изява и признание, а не знае как и къде да ги намери, има въображение и енергия, не проявява стандартни интереси, защото са му тривиални, скучни. Трябва му нестандартен мачовски спорт, например мотори, парапланеризъм, скално катерене, спелеология, нещо такова. И да пробват тука в нашенските трудови комуни зазависими. Проблемите тръгват от семейството, колкото и да е странно, може и да е глезен, но не е приет, одобрен, някак си няма чувство, че е закрилян и обичан според неговите нужди. Има и известна липса на амбиция, в смисъл-практична амбиция, което също до някаква степен е можело с възпитанието да се корегира, ама не би
Папи,благодаря!Чувства се необичан,въпреки прекаленото вглеждане в него.... от страна на майката,мисля,имаше големи очаквания и амбиции спрямо него.Парапланеризъм е интересна идея.Когато беше по-малък рисуваше самолети,сглобяваше,имаше някакъв интерес.Ще му подхвърля като идея,да не идва от родителите.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4002 -: Април 23, 2019, 10:56:49 pm »
Щях да питам на 13г ли е започнал да затъва, че тогава у-л на АС по профекция е Плутон (от чрд 2016), който е диспозитор на знака, в който е Луната ( в падение). Сатурн е в заточение и квадратира троновата Венера У1, когато я е квадратирал по транзит, откъм 3д, се е поддал на влияние на съученици (съседски момчета), защитата му е била слаба. Плутон У2 е в секстил с Венера У1- моралните му ценности не са увредени, тъй че момчето не е разглезено и изтървано, семейната му среда е много добра- Уран У4 в 4д е в своя знак. Нептун У5 екзалтация в 9 градуса (апостолския градус) Водолей. Марс У6 (навиците) е в Риби, в знака, чийто диспозитор е Нептун У5 - може да го насочите към спорт, в който се практикува тай-чи, айкидо е добър вариант, не е агресивно бойно изкуство, а е много полезно за здравето и душевния баланс, от какъвто има нужда неговото Слънце, в падение в знака Везни. Като стане на 20г може да замине (защо не и да следва) в чужбина, тогава е с проф. АС - К9, управител Меркурий, силен в своя знак Дева, където е в екзалтация. За повече инфо може да разгледаш термите, в които попадат планетите.
Акрукс,благодаря!Да,около 13годишен беше,когато започнаха проблемите.И да,замесени са съученици и съседи.Ще разгледам термите,благодаря за насоките.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Натални карти
« Отговор #4003 -: Април 23, 2019, 11:36:34 pm »
Здравейте, в картата вижда ли се каква е причината вече 35г да съм все сама, без любовна връзка и без каквито и да било по-задълбочени партньорства. Кои са лошите аспекти в картата и как бих могла да ги отработя  :-*
Транзитен Уран ще мине през 7 дом скоро,ще раздвижи картата.Хубаво би било да се вижда дата и година на раждане,когато питате за неща,които са важни за вас.

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Натални карти
« Отговор #4004 -: Април 24, 2019, 01:11:42 am »
Транзитен Уран ще мине през 7 дом скоро,ще раздвижи картата.Хубаво би било да се вижда дата и година на раждане,когато питате за неща,които са важни за вас.
Благодаря, Сафо!
Наиситна бих искала да отработя негативите в картата и да постигна най-накрая някакъв мир със себе си.
« Последна редакция: Април 25, 2019, 08:37:31 pm от Alena »