Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:34:16 am »
Имам Марс на 15* Овен.Стационарно/директната фаза на Меркурий,ще е в съвпад с него.На к12
Счупи ми се косачката,а тревата расте като полудяла.Надявам се да се размина с това.
2
Астрология / Re: Цикъл Меркурий-Венера
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:26:20 am »
Ретрограден Меркурий съвпад Венера в 17*на овен.
Ще срещнем ли стари познати,ще даваме ли пари за ремонт,ще бъбрим ли повече от нужното,ще пътуваме ли ненадейно и за кратко,ще видим ли любим човек?
3
Астрология / Re: Натални карти
« Последна публикация от Papy - Днес в 12:50:30 am »
По въпросът на qwe-сидералната карта дава малко по-ясен поглед според мен, ето приблизително как изглежда. Сатурн става есенциално силен, стелиум в близнаци, но в 8-ми-не описва съвсем състезателен тип
4
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 18, 2024, 07:15:40 pm »
Сафо, Юпитер, Зевс, управителя на Риби се свързва освен с вода ,бури и гръмотевици с власт върху времето. Телец-земеделие, косвена причина за предизвикания дъжд. Уран-иновации,самолети,дрън,дрън,нали изстрелват ракетите с аерозоли от самолети. А за цикълът Марс/Сатурн бих казала Израел/Иран/Палестина и цялата им древна битка за земи, религия, а включването на САщ и сие Петрол,пари,абе Близкия Изток е необятна тема.
5
Съновник / Re: Сънувах...
« Последна публикация от Evonimus - Април 18, 2024, 06:03:48 pm »
Е само от една Венера в 12ти дом ли няма да върви в любовта? Някъде май бях чела, че можело майката да е имала таланти, които не е развила с това разположение. Сетих се за една приятелка с Венера в 12ти, и на нея до сега нещо не й върви, при нея прави и квадрат с Луна. Ама то и на мен толкова ми върви, моята е в 10ти, в съвпад с Плутон

Днес сънувах колега измислен на паркинг убива някъв, с друг колега скриват тялото в нещо и набутват в кола, която няма десни врати. Знам че колегата ще иска да излезе през пункта на работа с мен в колата, че с жена ще привлече по-малко внимание. Аз явно го укривам, с това съм и съучастник. После влизаме в бар. Някви като мафиоти, до мен момиче ми прави знак да погледна нагоре - за да ме заснеме камерата, един от нашите си подава ръката и се запознава с главния там, казвайки името си с тежък гръцки акцент - Ставрос. Запознавам се и аз и главния ми вика, че и той като мен си изкарвал снимките в стил 1989-а година, полароид.

Втория ми сън бях бездомна, говорех с възрастна жена, която ми разправяше за дъщеря си на времето. Търсих къде да спя. Един вход, после навън в парка намерих място.
6
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Сафо - Април 18, 2024, 05:36:45 pm »
Ребека,защо този късметлийски цикъл с наводненията?Марс/Сатурн е в риби.
Самолети за дъжд-с това ли го свърза?
Майка се изненада приятно от неочаквано голямо повишение на пенсията.Стелиум в дева има,Сатурн в 22*.
7
Мистика / Re: Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.
« Последна публикация от Evonimus - Април 18, 2024, 05:27:24 pm »
Относно чувството за не на място тук може да има и други причини. И аз съм си мислела че искам да си ходя вкъщи... все едно тук не е в къщи. Марса ми прави квадрат Юлв, но не бях търсила причина в астрологията до сега.
Не е прераждане, но веднъж имах много разтърсващ сън, че съм умряла. Изках отговори и притиснах ядпсана един от рецепция и той накрая ми каза че съм умряла. Шепнеше "тихо, не викай, да не чуят другите" .. явно някои от хората там дори не знаеха, че са умрели. Огледах се и видях много несъответствия, които ми "потвърдиха" и осъзнах, че наистина съм умряла. Бях леко разочарована, осъзнавайки, че няма връщане назад и всичко е свършило безвъзвратно. Но изпитах и успокоение и си помислих, че тоя свят явно наистина не е бил за мен. В съня ми след смъртта хората говореха на различни езици и ги разбираш без проблем. Също си събираха урината за някви еко цели, превръщаха я в енергия или нещо такова
8
Мистика / Re: Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.
« Последна публикация от Лисана - Април 18, 2024, 01:54:35 pm »
Може би няма някой, в такъв форум, който да няма интерес и да изключва темата с минали животи и опитност. Бях се засилила да правя регресия преди години, но се отказах. Достраша ме от момента със загубата на контрол в ситуациите, в които това преживяване ще ме отведе. Е, това само потвърждава същността на ЮЛВ в Дева, признавам, че имам страх от липса на контрол. Моите възли правят точен квадрат със слънцето ми и цял живот се чувствам не на място и като изпаднала от друга планета по погрешка тук. Околните също трудно ме възприемат, има някакъв инстинктивен първоначален отпор, без да сме говорили дори.
9
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 17, 2024, 08:07:12 pm »
Не мога да не свържа този съвпад с настоящите апокалиптични дъждове/наводнения в Дубай , които вероятно са предизвикани от метода за изкуствено посяване, предизвикване на дъжд . Самолети изстрелват в облаците ракети, чийто заряди представляват специални солни кристали.Наскоро четох, че ще въвеждат този метод и у нас, за да балансират щетите от сухотата по земеделските земи и посеви. Някоя от съседните ни държави вече имали положителни резултати от метода . Та да...още какви ли неподозирани влияния ще даде тази среща,цикъл на двамата в мунаден план.
10
Астрология / Re: Транзити на възлите
« Последна публикация от Рени - Април 17, 2024, 04:51:32 pm »
Тери, Сатурн в Риби има ли достойнства, за да удря спирачки - не. Освен това, Сатурн е приет от Венера, ако вървим по веригата.
Рядко Венера в тази фаза се среща с възела. По принцип северен възел с бенефик е добро попадение, но Венера на тъмно не знаем какви и как ще ги иска:)
Страници: [1] 2 3 ... 10