Последни публикации

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Лунации / Re: Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Март 27, 2024, 06:42:46 pm »
Марсова Лунация с ъглови малефици-някой ще се спомине,буквално удряме дъното.Скорпионски асц.-убийство,полиция,проблеми по границите,с вода,около тръбопроводи и централи,бензин,течни горива,разлив,пожар.Нощна карта,с Юпитер в 7ми дом,но упр.на 2ри(8ми от 7ми).По 6ти дом,където е Лунацията е здравеопазване -там недоволство,в болнични заведения.Профсъюзи.6ти дом е 8ми от 11-партии,коалиции,сдружения,министерства-абсолютен разпад.Стачки на работници.
Двата малефика в 4ти вървят към секстил с Уран в 7ми дом-изненади и обрати.
Упр.на асц по триплицитет са освен Марс,Венера и Луна.Нови правила и мерки,свързани с деца,детски градини,медицински лица.
Къде ще е видимо затъмнението и колко ще е като продължителност?
Слънцето и Луната не са ранени от малефици,но самият факт,че Марс и Сатурн са в 4ти ,не  вещае нищо добро.Голяма е вероятността за срутване,падане,пропадане,камъни,мост,път,сграда.
Ще "влезем"в световните новини.Пълен абсурд!
22
Лунации / Новолуние и Слънчево затъмнение 8 април 2024г.
« Последна публикация от akruks - Март 27, 2024, 03:55:13 pm »
Новолуние и Слънчево затъмнение в19°24' на зодиакален знак Овен, 8 април 2024г. в  21:21 часа

В картата с координати на българскаа столица попада в дом 6, в съвпад с Хирон, семисекстил с Юпитер, съвпад с ретро Мерк, а диспозитора на затъмнението Марс е в съвпад със Сатурн в 4д.

При мен ще е в 8.д съвпад Юпитер опозиция Венера.
23
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от akruks - Март 27, 2024, 03:28:19 pm »
Имам Марс на 15* Овен.Стационарно/директната фаза на Меркурий,ще е в съвпад с него.На к12
Юпитер ми е на 15* в Овен
24
Астрология / Re: Хорарни въпроси- практикум
« Последна публикация от akruks - Март 27, 2024, 03:24:42 pm »
Като посока обаче недоумявам,източна е...северо/изток.
Нептун У2 за Х. е в посока североизток. Наскоро пуснах тук табличка с посоките, мисля в Общи хорари.
Може също да се вземе под внимание у-ля на знака, където попада сигнификатора – Юпитер У2 в Телец, в негов 4д. /вкъщи, долу ниско/ , у-л Венера съвпад Сатурн в Риби /влажна земя, градинка
За такъв вид хорари е добре и локус фортуна да се гледа, нейният у-л също
25
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от crazylady - Март 27, 2024, 02:08:46 pm »
В новия ми солар, Меркурий ще е на 27* в Овен, току що преминал нат К7. Ще е управител на солАС/МЦ. До есента съм и в подпериода му.
26
Астрология / Re: Меркурий
« Последна публикация от Сафо - Март 27, 2024, 12:51:48 pm »
Имам Марс на 15* Овен.Стационарно/директната фаза на Меркурий,ще е в съвпад с него.На к12
27
Астрология / Re: Хорарни въпроси- практикум
« Последна публикация от Сафо - Март 27, 2024, 12:19:40 pm »
Прибрахме се вкъщи и претърсихме къде ли не.Голяма връзка с ключове е,не е единичен.
Той ги намери пред къщи има озеленителна зона,на земята в тревата са изпаднали от чантата му сутринта ,преди да излезем се е мотал там.До тях намери и джобно сгъваемо ножче с дървена дръжка.Връзката с ключове е от селската къща,щяхме да ходим до там по нощите,ако не ги беше намерил.
Мисля,рецепцията Юпитер/Венера. ги "върна",помогна да ги открие,или по-скоро да се досети,че там е бил сутринта.
Благодаря ,че се включихте Акрукс и Ребека!
Не бях определила правилно домовете,така подлъгах и вас.
Като посока обаче недоумявам,източна е...северо/изток.
28
Астрология / Re: Хорарни въпроси- практикум
« Последна публикация от Ребека - Март 27, 2024, 10:27:05 am »
Ами ,че по 7 ,да. Меркурий ми е сигн.на търсената вещ.Той е у2 в картата,това не се променя. Просто сигн.на мъжът ти е у7,не у1.За мен и в двата случая търсената вещ е Меркурий.И да ,не знам на чия кола,но кола.
29
Астрология / Re: Хорарни въпроси- практикум
« Последна публикация от akruks - Март 27, 2024, 10:16:19 am »
Не...ако го разгледаме по 7ми дом?Бяхме в колата,когато построих картата,но наум попитах -Х пита къде са ключовете?
Определено е по 7д, като назован по име, а и като твой брачен партньор  :)
В този случай търсената вещ е описана от Юпитер в негов 4д., съвпад с Уран (вкъщи, близо до техника от рода на компютър, телевизор, но може да е всякакъв електрически уред, свързан с домакинството) и Нептун в негов 2д. – по тази планета и знак са алкохол, бензин, лекарства, самата планета там показва разсеяност, това е домът на неговите материални придобивки и притежания, ако гледаме ключа по Марс – в негов 1д. , това са неговите лични вещи. Да не е забравил ключа на ключалката от външната страна на вратата, на малката доста често се случва и сутрин търси по чанти и рафтовете в коридора, а той си виси на вратата отвън  ;D
30
Лунации / Re: Пълнолуние и полусенчесто Лунно Затъмнение-25.03.24г.
« Последна публикация от Сафо - Март 27, 2024, 06:53:53 am »
При мен е в 5ти дом,осите на лунацията припокриват наталните.
При мъжа ми съвпад Слънце/Луна.При сина ми е в съвпад с Меркурий в 10ти,опозиция Сатурн в 4ти.
Уведоми екипа си ,че напуска работа.Предложиха му увеличение на възнагр. и др.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 10