Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562101 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2505 -: Декември 06, 2018, 12:27:53 pm »
Сафо, от 06.05  :-*
Да,това е настоящит,който е още действащ.Не помня дали съм го коментирала,но у1 сол в 4 дом,Меркурий ,у 1 сол,1 нат.домове е в 8 сол дом,8сол. е на к5,сол МЦ на върху нат.Ац.Има още 5-6 месеца време,така че твоята година не е изтекла.Има време.По 8 дом са и чуждите пари,кредити,заеми,интервенции.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2506 -: Декември 07, 2018, 11:39:15 am »
Да,това е настоящит,който е още действащ.Не помня дали съм го коментирала,но у1 сол в 4 дом,Меркурий ,у 1 сол,1 нат.домове е в 8 сол дом,8сол. е на к5,сол МЦ на върху нат.Ац.Има още 5-6 месеца време,така че твоята година не е изтекла.Има време.По 8 дом са и чуждите пари,кредити,заеми,интервенции.
Права си, има още време. За кредитите - да, в момента погасявам стари задължения изоставени от години. Благодаря ти, че отдели време.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2507 -: Декември 11, 2018, 08:25:40 am »
Докато влезе в действие новият ми солар има цял месец, реално са два.
Така обаче съм подпукана от транзити и бързо случващи се събития , та ми се ще независимо мнение:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2508 -: Декември 11, 2018, 09:26:13 am »
Докато влезе в действие новият ми солар има цял месец, реално са два.
Така обаче съм подпукана от транзити и бързо случващи се събития , та ми се ще независимо мнение:
Корея,мисля бях коментирала предишният ти солар.Имаше ли нещо,което се осъществи по него,ако може да споделиш.
За този:При мен когато сол.АЦ е попадал в 5 нат.дом,а Дц в 11 нат.,ММ е безчинствал яко. ;)При теб нещата стоят по-различно .Сол.Ац в 5нат.скорпион,8 сол. на асц.,Слънце усол.МЦ на ИЦ.Като бременост,раждане изглеждат нещата.Възможно е някаква интервенция също,предвид това,че Марс у1сол е в 6 сол.дом съвпад Уран.
МС в знак лъв,любов,деца,съвпад к3-договори,пътуване за удоволстие,с деца.Слънце на ИЦ,ще останеш в къщи известно време поради някаква причина,статус-домакиня.Скорпион се свързва и с гин.проблеми.Луна на к7сол.упр.на 9сол. и 1 нат.домове, секстил натална-партньорство,брак,договори,пътувания,посещение на специалисти по темите на луна,тоест-майчинство,бременност,гин.кабинети.Плутон у1сол съвпад нат.Венера в 7нат.,сол.Венера на к7.подчертана оста на взаимоотношенията,любов,брак,но по 7дом са и лекарите.Проблеми с яйчницни вероятни.
« Последна редакция: Декември 11, 2018, 09:28:26 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2509 -: Декември 11, 2018, 12:24:09 pm »
И аз съм февруарска персона,обаче с Марс у1сол. и 8сол. домове в 1 сол.съвпад с Уран взех да се замислям за немисленото досега. :012:  Да ходя да поизпъна бръчки около очи,уста.....като гледам ефекта ще е поразителен,но при всички случаи няма да ми хареса. :)Написах" учи".Да не взема да си туря края сама,че прогнозата ми е за по-натам,няма да е успешно сега.
« Последна редакция: Декември 11, 2018, 12:44:16 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2510 -: Декември 12, 2018, 10:59:45 am »
И аз съм февруарска персона,обаче с Марс у1сол. и 8сол. домове в 1 сол.съвпад с Уран взех да се замислям за немисленото досега. :012:  Да ходя да поизпъна бръчки около очи,уста.....като гледам ефекта ще е поразителен,но при всички случаи няма да ми хареса. :)Написах" учи".Да не взема да си туря края сама,че прогнозата ми е за по-натам,няма да е успешно сега.
Ще дълбаеш в дебрите на окултното/астрологията, видимото и невидимото, науката и мистиката, и няма да ти е лесно, нито до показност- Марс е заточен в Телец, а Слънцето в дома на изолацията. Повече ще си ориентирана към творчество и неговото представяне пред публика, от това да си променяш визията, ще търсиш иновативен подход да изразиш себе си, пред това да дърпаш бръчки. Партньорство, любов, приятелства, кариера, израстване- това са ти приоритети през годината.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2511 -: Декември 12, 2018, 11:42:16 am »
Ще дълбаеш в дебрите на окултното/астрологията, видимото и невидимото, науката и мистиката, и няма да ти е лесно, нито до показност- Марс е заточен в Телец, а Слънцето в дома на изолацията. Повече ще си ориентирана към творчество и неговото представяне пред публика, от това да си променяш визията, ще търсиш иновативен подход да изразиш себе си, пред това да дърпаш бръчки. Партньорство, любов, приятелства, кариера, израстване- това са ти приоритети през годината.
Благодаря Акрукс че се появи да си налегна парцалите малко,че какво ли не ми мина през ума-от удушване до това кучето да ми прехапе шията. :) :-*
Благодаря!

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2512 -: Декември 12, 2018, 10:53:44 pm »
И аз съм февруарска персона,обаче с Марс у1сол. и 8сол. домове в 1 сол.съвпад с Уран взех да се замислям за немисленото досега. :012:  Да ходя да поизпъна бръчки около очи,уста.....като гледам ефекта ще е поразителен,но при всички случаи няма да ми хареса. :)Написах" учи".Да не взема да си туря края сама,че прогнозата ми е за по-натам,няма да е успешно сега.
Активна, инициативна, но и импулсивна. :) Година, в която ще поставиш ново начало на нещо, ново начинания, работа, творчески проект. Ще има пътувания, контакти. Изпъкват отношенията с приятелите, приятелска подкрепа, реализиране на някаква мечта,идеал. Но може и да си спечелиш неприятели. Няма да мине и без някоя друга трудност, криза, изпитание, примерно разрив в някои близки отношения. Престой в болница или друга форма на изолация, грижа за теб или за близък, риск от нараняване.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2513 -: Декември 13, 2018, 06:02:08 pm »
Активна, инициативна, но и импулсивна. :) Година, в която ще поставиш ново начало на нещо, ново начинания, работа, творчески проект. Ще има пътувания, контакти. Изпъкват отношенията с приятелите, приятелска подкрепа, реализиране на някаква мечта,идеал. Но може и да си спечелиш неприятели. Няма да мине и без някоя друга трудност, криза, изпитание, примерно разрив в някои близки отношения. Престой в болница или друга форма на изолация, грижа за теб или за близък, риск от нараняване.
Радост,Благодаря!Заради съвпадът Марс/Уран в 1сол. мисля ще има интервенция,или инцидент.И да,на свекърва ми и предстои операция за смяна на става.Благодаря за включването!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2514 -: Декември 14, 2018, 09:12:32 pm »
Ежедневието ти ще бъде натоварено с работа,ще изникват неочаквани ,непредвидени ангажименти,но поне няма да е скучно.Ще общуваш ,ще се вълнуваш,възможно е да разбереш нещо важно,или да прозреш.МЦ,ИЦ ще сменя знак ,промени в дома,при роднини,леки битови неуредици.Срещи с приятели и групи.Може да има случка при партньор/ка на твоя приятел/ка.Натоварен соларен д5 ,в натален 7.Някакви деца на познати,непознати емоционално ще те вълнуват.
Сънища-прозрения.
Сафо, благодаря за тълкуването на предстоящия ми солар, припокрива се и с моите виждания и очаквания.
Цитатът е тълкуването ти за стария.
Най- хубавото е, че срещнах любовта по време на този солар, общуването е на макс, понеже през по- голямата част от времето той е зад граница. Емоционална и вълнуваща втора половина на солара, в работата също ми е много по- спокойно с изнасянето на Сатурн от 6-ти дом.
И сънища- прозрения имах, но най - вече сбъдване на това, което си пожелах .
Доста срещи с приятели имаше, да, както и най- много нерви хабях с битовизми и неуредици , свързани с ежедневието. Те не са свързани с финанси , по- скоро криворазбрано чувство за дълг и отговорност.
 
Това е цитат от тълкуването на Акрукс:
“Любов на работното място, пази се от интриги сред колегите, да не пострада репутацията, както и от измами по отношение на чуждите пари- кредит, наследство, парите на партньора. Може да предприемеш лечение, свързано с това да имаш дете, или ако работиш с деца да има трансформация в творческия подход.”
Любовта не се случи на раб. място, гинекологично лечение наистина имаше - там беше пълна мистерия точно като за нат. Нептун в 6-ти, при уж най- прехвален доктор, и докато беше много зле работата, после нищо ми нямаше- така и не  разбрах в крайна сметка нищо от всички изследвания и лечение, симптомите си седят и вероятно ще продължа с второ мнение през следващата година.То обаче няма общо със забременяване, не бих се лекувала или правила ин витро, ако стане по естествен път добре, ако не- още по- добре. Нямам никакво желание и бих се прежалила единствено заради партньора.
Отдолу е настоящият солар
« Последна редакция: Декември 14, 2018, 09:18:49 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2515 -: Декември 15, 2018, 12:28:31 pm »
Акрукс, връщам си думите назад....  ;D Бебе е факт... Правих тест и е положителен.  :012: Сега остава дали ще се осъществи сватбата....
При мъжът ми не виждам нищо интересно обаче... А желанието му е да стартира собствен бизнес...  ???
« Последна редакция: Декември 15, 2018, 04:31:09 pm от gerivas »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2516 -: Декември 15, 2018, 03:47:48 pm »
Геривас Браво!Честито! :38:
Ако не те затруднявам,би ли пуснала лунара в съответната тема.
« Последна редакция: Декември 15, 2018, 03:54:59 pm от Сафо »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2517 -: Декември 15, 2018, 04:30:18 pm »
Геривас Браво!Честито! :38:
Ако не те затруднявам,би ли пуснала лунара в съответната тема.
Мерси много! Готово, пуснах я  :012:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2518 -: Декември 16, 2018, 12:37:46 pm »
Солара на сестра ми за новата година ето какво мисля:
-Венера във втори дом, дава добро финансово положение
-Слънце и Сатурн в 3 ти дом , обучение според мен. Възможно и някакви положителни промени с мен. 3 ти дом са и братята/сестрите
-Плутон в 4-ти , скоро ще завършат апартамента й , може би това дава Плутон-а.
-Луна в 5-ти , притеснява ме , Луна в 5 ти не дава според мен , щастливи любовни връзки.
-Марс в 6-ти , ще даде промяна на работата
-Уран в 7 ми , дава внезапна нестабилна връзка.
6 ти и 7 ми дом , ми се струва промяна на работата като цяло.
Юпитер-а в 3 ти или някакво страхотно обучение или много добра новина свързана с мен

Ще се радвам ако някой се включи

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2519 -: Декември 16, 2018, 08:21:45 pm »
Солара на сестра ми за новата година ето какво мисля:
-Венера във втори дом, дава добро финансово положение
-Слънце и Сатурн в 3 ти дом , обучение според мен. Възможно и някакви положителни промени с мен. 3 ти дом са и братята/сестрите
-Плутон в 4-ти , скоро ще завършат апартамента й , може би това дава Плутон-а.
-Луна в 5-ти , притеснява ме , Луна в 5 ти не дава според мен , щастливи любовни връзки.
-Марс в 6-ти , ще даде промяна на работата
-Уран в 7 ми , дава внезапна нестабилна връзка.
6 ти и 7 ми дом , ми се струва промяна на работата като цяло.
Юпитер-а в 3 ти или някакво страхотно обучение или много добра новина свързана с мен

Ще се радвам ако някой се включи
Здравей Грег.Да допълня и мои предположения.В картата няма въздух,много вода и огън,ще бъде емоционална,подвластна на страсти през тази година.Важни съвпади-Юпитер на к3,пътуване в чужбина,обучение,комуникации с чужденци,Юпитер е у6 сол,работа сързана с пътуване зад граница,командировка.Юпитер в аспект с Венера у1,у8 домове във втори-възможност за покупка на автомобил.Луна в 5 сол на к6 нат.МЦ съвпад нат.Луна,проблем при жена,шеф,майка(може да има интервенция).,смяна на статуса при сестра ти.Марс на к6 и е у2 сол дом,пари за здраве,за ежедневие,покупка на неща по марс,железни,за баня принадлежности може,душове,такива неща.Слънце у11 сол.в 3 дом,общуване,пътуване с приятели,желания за комуникации,при брат(тоест Ти)у9 при теб,обучение,дела,посещение на специалисти,очни например.АЦ във везни,у1,у8 домове Венера във 2ри скорпион,финансово насочена,ще получи пари от банка,партньорства,завещания.Има ли намерение за кредит?Венера не е ок в скорпион,но пък е с хубави аспекти.От работа с чужденци може да спечели.К4 съвпад нат.Меркурий,опозиция нат.Луна,пътуване ,общуване от дома,или с родител,ще има умуване,местене,преместване,Плутон у2 лун. в 4 лун.пари за дома отиват,за нещо по жилището.Материално ориентирана година,ревност,емоции скорпионски, но представени изящно и маниполативно по венера,може да има здравосл.проблеми в някакъв момент,заради Марс в 6 дом,Луна в 5 и венера в скорпион-пикочопроводни пътища,яйчници.Ще иска да се освободи от някой партньор,приятел.