Автор Тема: Ретрограден Юпитер  (Прочетена 58673 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #105 -: Януари 08, 2016, 11:04:13 pm »
Заради знаковите квадрати?
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #106 -: Януари 09, 2016, 01:44:37 am »
Юпитер ретро в дева, сатурн в стрелец, познайте какъв купон е за близнаци и риби
Това е загрявка за купона през април, когато и Марс е в стрелец, Сатурн е ретро,  ретро Юпитер в квадрат с тях, а Нептун  от другата страна също ги квадрати!
« Последна редакция: Януари 09, 2016, 08:51:02 pm от akruks »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #107 -: Януари 09, 2016, 08:59:14 am »
Това е загрявка за купона през април, когато и Марс е в стрелец, Сатурн е ретро, а ретро Юпитер в опозиция с тях и Нептун ги квадрати!

Юпи е в каре

iliana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #108 -: Януари 09, 2016, 07:29:48 pm »
Здравейте  :), преди време бях се захванала с това, да уча тази прекрасна, интересна наука - астрологията. За съжаление обстоятелствата около мен в един момент станаха много тежки-в емоционален план, а това от своя страна ме накара да спра да се ровя в моя хороскоп. За радост нещата се поуспокоиха в известна степен, тежките аспекти на транзитите (тр плутон и уран аспектиращи с опозиция и квадрат управителя на асц) поотминаха, а и Уран се мотае около асцендента ми, което може би пак провокира интереса ми към астрологията. С надежди за по-хубави времена гледам текущите транзити, но ще се радвам за мнение от ваша страна. Интерсува ме конкретно транзита на Юпитер, който три пъти ще премине през наталната Луна. Имам желание , а някакви идеи за заминаване в чужбина. Бихте ли ми дали мнение и предположение дали това ще бъде факт ? За целта качвам и картата с транзити. Ще бъда благодарна за ваши коментари.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #109 -: Януари 09, 2016, 08:49:48 pm »
Юпи е в каре
да, мерси за забележката относно неволната грешка- ретро Мерка го е написал, не аз
 :)
« Последна редакция: Януари 09, 2016, 08:51:21 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #110 -: Януари 09, 2016, 09:12:49 pm »
Интерсува ме конкретно транзита на Юпитер, който три пъти ще премине през наталната Луна. Имам желание , а някакви идеи за заминаване в чужбина. Бихте ли ми дали мнение и предположение дали това ще бъде факт ?
То само по един транзит не се прави крайно заключение, но понеже питаш в тази тема и конкретно за Юпитер, то щом не се е случило при престпя си в предния знак-лъв, когато е бил в тригон с Нептун У12 на К9 и съвпад с натален Юпитер У9 в 5д, сега малко вероятно да се случи, след като е в квадрат с Нептун и съвпад с Луна У4 в 6д- работа в твоето населено място. По  принцип си пуснала здраво корени в дома и семейството, в населеното ти място, свързано с родителите- Марс У1 в знак на Луната е в 4д на ИЦ, дори Плутон и Уран не са успели да те поместят. Меркурий У3, У6 в 5д е съвпад с Юпитер У9- да не преподаваш чужд език на деца?  Или творческа работа, която да издаваш, продаваш, представяш пред публика- Слънце У5 в 5д, където е Венера У2, У7

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #111 -: Януари 09, 2016, 09:23:38 pm »
Това е загрявка за купона през април, когато и Марс е в стрелец, Сатурн е ретро,  ретро Юпитер в квадрат с тях, а Нептун  от другата страна също ги квадрати!
И какво ще значи това?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #112 -: Януари 09, 2016, 11:24:02 pm »
И какво ще значи това?
при всеки различно ще значи, ако нямаш планети и основни оси в подвижните знаци, в тези градуси, няма от какво да се шашкаш, моят коментар беше отговор на коментара на рару

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #113 -: Януари 10, 2016, 08:51:48 am »
Аз имам много планети в Стрелец, подвижен знак, при това в много различни градуси - от 0 до 28 градуса. В такъв случай, как би ме засегнало мен?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #114 -: Януари 10, 2016, 03:51:54 pm »
Аз имам много планети в Стрелец, подвижен знак, при това в много различни градуси - от 0 до 28 градуса. В такъв случай, как би ме засегнало мен?
Весо, все едно от вчера си във форума/ите, че задаваш подобни въпроси. Марс на две години е в стрелец, Юпитер на 12г е в дева- анализирай си миналото, за да си подготвен за бъдещето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #115 -: Януари 10, 2016, 04:09:44 pm »
Тук по-подробно е разяснена споменатата тао-квадратура Юпитер-Сатурн/Марс - Нептун
2016 година
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 06:30:58 pm от akruks »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #116 -: Януари 10, 2016, 04:58:55 pm »
Весо, все едно от вчера си във форума/ите, че задаваш подобни въпроси. Марс на две години е в стрелец, Юпитер на 12г е в дева- анализирай си миналото, за да си подготвен за бъдещето.
Преди 12 години влязох в университета. За друго не се сещам. Възможно ли е и сега да запиша второ висше?  :012:
А относно статията, не прочетох нищо сериозно в нея, но ми се наби на очи накрая рекламата на книгата и откъде може да се поръча.  :-X :D :D

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #117 -: Януари 10, 2016, 05:31:09 pm »
Веско, ти нали беше със Слънце в Стрелец? Юпитер - диспозиторът му, ще го квадратира, а Сатурн ще направи съвпад. Юпитер от Дева може да даде неудовлетворение по отношение на квалификация и образование. Да си принуден да ги доразвиеш заради работа. Отделно, аспектът на Сатурн ще те принуди да утвърдиш авторитета си в направление според дома, през който минава. Възможно е някой да упражни върху теб правомощия и авторитет по некомфортен начин, но това май се случва по-скоро при опозиция. При съвпад ми се струва, че топката е в теб - ти ще се доказваш на другите.
Заради мунданната квадратура на двете планети мисля, че не можеш да добиеш представа какво те очаква, ако разглеждаш транзитите им по отделно.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #118 -: Януари 10, 2016, 05:37:40 pm »
Благодаря много, The_One!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #119 -: Януари 10, 2016, 06:20:48 pm »
Веско, ти нали беше със Слънце в Стрелец? Юпитер - диспозиторът му, ще го квадратира, а Сатурн ще направи съвпад.
Това отдавна се е случило при него и няма да се повтори- СЛънцето му няма и градус...