Автор Тема: Ретрограден Юпитер  (Прочетена 58827 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #195 -: Юни 11, 2017, 10:28:11 am »
Светлина за душата му, Алена!

юпитер освобождава от мъките...
Да, според това къде транзитно попада в натала.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #196 -: Юни 11, 2017, 01:21:20 pm »
Съболезнования, A.l.e.n.a!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #197 -: Юни 11, 2017, 01:27:00 pm »
Отървал се е човекът, след толкова мъки. Смъртта е само преход и раждане в отвъдния свят. Съболезнования!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #198 -: Юни 12, 2017, 12:35:31 am »
Да, точно така. Освободи се от мъките и близките му също. Мъително е да гледаш как страда близък и да си безпомощен. Години наред и да знаеш, че е безнадеждно.

Утре е погребението. За втори път през живота си ще съм на погребение. Какво да търся в картата си?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #199 -: Юни 12, 2017, 12:38:56 am »
Утре е погребението. За втори път през живота си ще съм на погребение. Какво да търся в картата си?

Транзитен Сатурн върху опозицията Слънце/Марс малко ли е? Но вероятно наскорошното пълнолуние е отпушило нещата. При теб е било близо до меридиана, където имаш и натален Марс.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #200 -: Юни 12, 2017, 12:50:39 am »
Така си го помислих и аз. Благодаря!
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #201 -: Юни 12, 2017, 11:17:13 pm »
Неочаквана бременност е донесъл Юпитер съвпад нат Уран на една почти наборка.
Интересното при нея е, че има ретро Венера съвпад Слънце в натала и сега по прогресии наближава точен съвпад.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #202 -: Юни 13, 2017, 10:45:04 am »
a.l.e.n.a, съболезнования и от мен! Да почива в мир душата му! Забелязала съм, че Юпитер почти винаги е замесен при такива събития. Ние малко знаем за прехода от материалното към духовното, но определено чуждите религии винаги го водят като освобождение за душата, което погледната през планетата на щастието Юпитер, може би означава точно това- край на мъките.

Корея, а Уран в натала кой дом управлява?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #203 -: Юни 13, 2017, 11:42:39 am »
Абе край-край на какви мъки, Юпитер е планета и на Вишуто образование, просто ще продължиш в нов левъл, следващо раждане обучение, та в тоя смисъл край на настоящи мъки и последващо начало на нови мъки в нова земна мръвка, оживена от същата многострадална душа  :012: Няма край мъката по тоя свят ей!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3335
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #204 -: Юни 13, 2017, 11:44:56 am »
Затова цялата цивилизация на египтяните е била насочена към това да спрат преражданията, ама не знам успели ли са и има ли смисъл въобще :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #205 -: Юни 13, 2017, 01:24:59 pm »
И аз да си се оплача, че от днес пак ми се "изпъчва" корема  ::) Надявах се поне третото минаване да е по-леко, но уви. Имам две колежки под знака на Венера, точно преди да се обърне Юпито и двете се бяха окръглили буквално за 2 дни и после ги наблюдавах как "спихват" бавно в продължение на 10-на дни.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #206 -: Юни 13, 2017, 01:57:41 pm »
Вие за всички смъртни грехове Юпитер набеждавате.  :29:

Между другото, Марс към нат. Луна също може да предизвика изблици на повишен апетит и невъздържаност. Особено ако човек е в състояние на стрес, хормонален дисбаланс. При хора с натална опозиция направо лакомия съм виждала, от всички спортове редовно практикуват гребане с лъжици. Ако не могат пълноценно да изразходват физическата си енергия, на прекаляване със секса или с храната ги избива.

Сега имам такъв транзитен съвпад, но се старая да не налазвам хладилника. А и съм свикнала да си налагам големи ограничения. В натала имам тригон, това е най–точният аспект в хороскопа ми. Напоследък даже се вталих и много се кефя как изглеждам с тъмносини легинси. Транзитният Юпитер в момента е в опозиция към стелиума ми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #207 -: Юни 13, 2017, 02:20:31 pm »
Какво е това легинси, звучи като вид потури. Ако е шалвар- не ми трябва, въпреки че моите отесняха със Сатурн в 1  ;D

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #208 -: Юни 13, 2017, 02:21:42 pm »
Аз винаги съм си мислела, че съвпадът на Марс с Луната ми по рождение ме спасява точно от тъпчене. До момента единствените периоди в живота ми на лакомия и качване на кила са от Юпитер на АСЦ и в момента квадратурите, които ми прави със стелиума. На опозиции нямам покачване на кила, но те и в натала ми не са много и няма натрупване т.е. по-поносимо е. Марс ми дава енергия, много съм скоклива, жизнена и трудно стоя на едно място, но не съм забелязала от него да ми се повишава апетита.  ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Ретрограден Юпитер
« Отговор #209 -: Юни 13, 2017, 02:30:25 pm »
Ами относително е, не е нужно тъпчене и Юпитер за качване на килограми ,ако се прецака нещо щитовидната или пък хормонален проблем забрави -нямаш енергия, защото приетата храна не се използва за такава, а тялото директно я складира. Тъй ,че когато се случи примерно при мен е ясно ,че въпреки шегите не съм бременна от хладилника ,а търся някакво заболяване, примерно хроничен стрес. Та и от гърч се дебелее, не само от чревоугоднически кеф  :012: