Автор Тема: Марс  (Прочетена 268911 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1530 -: Октомври 25, 2017, 08:38:07 pm »
Никога не съм казвала, че е измислица. Обаче ми беше интересно да видя, че има и други хора, които смятат, че ни пръскат и обгазяват с нещо отгоре. Една фанатично настроена жена от близкото обкръжение все ми го повтаряше, звучеше ми налудничаво.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Марс
« Отговор #1531 -: Октомври 25, 2017, 08:56:58 pm »
От догодина вкарват в училищата да се учи ромски, като избираем предмет и ще се търсят ромски учители, също турски, арменски и иврит. И в тази връзка от години се работи по една национална стратегия пусната от Министерството към всяко училище, която трайно вкарва т.нар. интеркултурното образование в училищата, наричайки го съвременно образование... Бавно се обезлича българското.

Учителя Петър Дънов го е казал, че българите ще останем 300 000.
« Последна редакция: Октомври 25, 2017, 09:00:06 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1532 -: Октомври 25, 2017, 09:07:02 pm »
Учителя Петър Дънов го е казал, че българите ще останем 300 000.
това за пръв път го срещам, а съм чела доста от лекциите му и съм останала с убеждение за обратното, че българите са водеща нация в духовно отношение  и ще пребъдат

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1533 -: Октомври 25, 2017, 10:35:52 pm »
Аз имах инциденти с колата при ингреса на Марс във Везни. От там ми квадратира Слънцето.
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #1534 -: Октомври 25, 2017, 10:58:57 pm »
Никога не съм казвала, че е измислица. Обаче ми беше интересно да видя, че има и други хора, които смятат, че ни пръскат и обгазяват с нещо отгоре. Една фанатично настроена жена от близкото обкръжение все ми го повтаряше, звучеше ми налудничаво.
Миналата седмица небето беше странно "раздрано" от множество разляти някак следи.
Сега се сетих, две деца ме питаха защо е такова, казах им, че е от самолети, а те отговориха, че самолетите оставят други следи.
Може да зависи от тип облачност, знам ли още какво, но наистина бяха особени следи, а и самолети не се виждаха.
Нищо не би ме учудило вече, даже и обгазяване със средства за затъпяване- с колегите установихме, че освен масова апатичност у децата, е налице и страшно затъпяване и незаинтересованост към ученето. От година на година става все по- зле.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Марс
« Отговор #1535 -: Октомври 26, 2017, 08:09:30 am »
Миналата седмица небето беше странно "раздрано" от множество разляти някак следи.
Сега се сетих, две деца ме питаха защо е такова, казах им, че е от самолети, а те отговориха, че самолетите оставят други следи.
Може да зависи от тип облачност, знам ли още какво, но наистина бяха особени следи, а и самолети не се виждаха.
Нищо не би ме учудило вече, даже и обгазяване със средства за затъпяване- с колегите установихме, че освен масова апатичност у децата, е налице и страшно затъпяване и незаинтересованост към ученето. От година на година става все по- зле.

Това не е от самолетите в небето, а от таблетите и смартфоните, дето са им включени главите нон стоп. Нямат навик да четат, не могат да възприемат информация от написан текст.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Марс
« Отговор #1536 -: Октомври 27, 2017, 01:22:27 am »
Алена, надявам се всичко да е наред с теб.

При мен ингреса на Марс във везни направи съвпад с ЮЛВ - научихме лошата диагноза на кучето.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #1537 -: Октомври 29, 2017, 11:14:59 pm »
От вчера Марс е във Везни. Малко по-мек и мързелив  ;)
Откакто Марс е във Везни, се простих с мързела.
Действа ми много енергизиращо и тонизиращо- вероятно защото съм с въздушни Марс и Слънце.
Направо се бях разложила за известен период, сега сякаш се събуждам от зимен сън :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1538 -: Октомври 29, 2017, 11:53:59 pm »
При мен сега по-скоро се усеща рязък енергиен спад, но той е с натрупване, от преумора през последните месеци.

Малко се движа, много работя, но на плазмодий още не съм заприличала.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1539 -: Януари 21, 2018, 03:51:09 pm »
Марс ще е анаратен в дните 25-27.01 в знак, където има достойнства, неаспектиран, източен, видим- кой най-силно ще усети влиянието на анаретност в тези дни, според вас ?

Тази година, според астрономите:"2018 година е изключително благоприятна за наблюдение на Марс, т.е планетата преминава през Велико противостояние, когато противостоянието на Марс със Слънцето съвпада с перихелия на планетата. Марс се вижда през цялата година, като от май до ноември видимия му диаметър е достатъчен голям за да се наблюдават и особености от релефа."
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1540 -: Януари 21, 2018, 04:08:56 pm »
Кой да го усети? Марсианци по натал или тия, при които по прогностика марсовото е излязло на дневен ред.

А за анаретните му градуси – в хороскопи, където засяга важна радикална точка в тия градуси. Но това по-силно се усеща сякаш при ретроградно преминаване, особено ако има и стационарност.

Без да зная, че вече е станал видим, още в началото на май го усетих. Имаше нещо сигнификантно. В радикса имам невидим Марс.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1541 -: Януари 21, 2018, 05:30:46 pm »
В 29* е звездата Толиман/Бунгула с юпитерово- венерина природа.
На много хора от моето поколение там е Нептун.
Марс ще направи квадрат с августовското затъмнение от миналата година.Инциденти,любовни драми,агресия,пари,страстите ще ескалират.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1542 -: Януари 21, 2018, 05:32:53 pm »
На мен ще ми е в опозиция с наталния Юпитер. А в комбинация с транзитен Юпитер на АС може и да поведа някой кръстоносен поход. Имам доста неоползотворена енергия в излишък.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1543 -: Януари 21, 2018, 07:21:25 pm »

Марс ще направи квадрат с августовското затъмнение от миналата година.Инциденти,любовни драми,агресия,пари,страстите ще ескалират.

Значи някакъв "край" , символичен или в пряк смисъл може да бъде активен на лични ниво, ако са настъпани лични точки, особено сигнификатори на края, а в мунданен план- финансово оцеляване, тип защита може да има пробив тук.Щом е активирана оста Лъв/Водолей по техните сфери- технически пробив или някой известен да се премести в Рая ?Енергията ни може да е твърде малко или твърде много.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1544 -: Януари 21, 2018, 07:46:34 pm »
Значи някакъв "край" , символичен или в пряк смисъл може да бъде активен на лични ниво, ако са настъпани лични точки, особено сигнификатори на края, а в мунданен план- финансово оцеляване, тип защита може да има пробив тук.Щом е активирана оста Лъв/Водолей по техните сфери- технически пробив или някой известен да се премести в Рая ?Енергията ни може да е твърде малко или твърде много.
Мда,Слънцето ми у4 е там във водолей,и други неща по прогресии,дирекции..има указания