Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114823 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #435 -: Юли 09, 2018, 11:42:32 pm »
имам един въпрос относно моят хорар-нов Възможно ли е наистина проблемът да е в моят дом -занулявания и подобни Уж не е от нас проблема ама и двете да изчаткат веднага без работа  ::)
В дома ви може да има прекалено много влага, покрай Нептун У4 в 4д, също така измама, кражба предполага планетата, а относно залуняване и от този род- техниката, след като е скъпа, би трябвало да си има предпазител (бушонче), което да я предпазва от токов удар, както и вграден преобразувател (трансформатор), каквито имат дори евтини модели компютър.
Следващия път ни питай преди да купуваш, а не при свършен факт. Ние се майтапим с Веско, ама добре прави, че пита преди да си бръкне в джоба.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #436 -: Юли 09, 2018, 11:58:38 pm »
То е ясно че сама лично аз не-нямам тех компетенция мисля дали ще успея да одушевя паметника мерси

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #437 -: Юли 10, 2018, 12:05:31 am »
Бека, не каза ли , че са английски машинки, там токът май  е с друг волтаж, да не са пререформяни, така че да стават за нашето електричество?
Не съм много сигурна , де...
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #438 -: Юли 10, 2018, 12:30:06 am »
Китайски-английски явно..-и аз го мислех, ама баща ми каза че е са еднакви  :017: Иначе цяла зима денонощно в същият разклонител има включен голям влагоасоббатор за влагата Акрукс

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #439 -: Юли 10, 2018, 08:40:16 am »
Не знам, Ребека.Уран е на к6 и Сатурн ще направи тригон с него.Последният аспект на луната е квадрат с Венера у6,у 7 дом.Трябва да помисля.
Там където живее твой брат/сестра питай за техник,може да помогне.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #440 -: Юли 11, 2018, 04:57:35 pm »
Давам ов -моята епопея продължава -вчера получих нов принтер- поне работи ,ама още не е съвсем на 6 ..разходи напред назад.+ някаква незнайна такса по 50 лв засега.. Два дни все едно играх покер -криех че е гръмнало и другото, докато получа и въведа в употреба първото.. Въпреки, че тоя принтер въобще не ми е нужен сам по себе си, аз си имам 2 вече. Така вчера правих големи совалки търсейки алтернатива за спасение на техниката при условие, че онзи се покрие отново и завинаг. По едно време имахме умерен писмен диалог в добър тон, нарочно укротих конете и като мина 8 и юпитер се врътна атакувах със сто съобщения в секунда с бесен тон.. на мен истинският бяс ми мина още преди 2 дни., но трябваше да разиграя сцената автенично, че се случва в момента. Естествено се покри ,тази сутрин успях да направя пробив -полу лошо, с добро.. на границата, ще кажеш че разиграваме военни действия .Та днес потегли още една част на път към него.. Твърди, че е абсурд да ми се случат и двете неща на мен Не знам кога ще е края но стана цяла епопея с трудни преговори и тая игра на котка и мишка ми стопи нервите. После ще докладвам.Между другото не знам дали се вижда в хорара но комуникацията е главно писмено -този телефон не вдига  :017:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #441 -: Юли 11, 2018, 09:36:04 pm »
Давам ов -моята епопея продължава -вчера получих нов принтер- поне работи ,ама още не е съвсем на 6 ..разходи напред назад.+ някаква незнайна такса по 50 лв засега.. Два дни все едно играх покер -криех че е гръмнало и другото, докато получа и въведа в употреба първото.. Въпреки, че тоя принтер въобще не ми е нужен сам по себе си, аз си имам 2 вече. Така вчера правих големи совалки търсейки алтернатива за спасение на техниката при условие, че онзи се покрие отново и завинаг. По едно време имахме умерен писмен диалог в добър тон, нарочно укротих конете и като мина 8 и юпитер се врътна атакувах със сто съобщения в секунда с бесен тон.. на мен истинският бяс ми мина още преди 2 дни., но трябваше да разиграя сцената автенично, че се случва в момента. Естествено се покри ,тази сутрин успях да направя пробив -полу лошо, с добро.. на границата, ще кажеш че разиграваме военни действия .Та днес потегли още една част на път към него.. Твърди, че е абсурд да ми се случат и двете неща на мен Не знам кога ще е края но стана цяла епопея с трудни преговори и тая игра на котка и мишка ми стопи нервите. После ще докладвам.Между другото не знам дали се вижда в хорара но комуникацията е главно писмено -този телефон не вдига  :017:
Може да е глухоням. :017:Имах такъв клиент,на мъжа ми клиент,но аз контактувах с него писменно.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #442 -: Юли 11, 2018, 10:26:26 pm »
Аа не е 2-3 пъти имахме жив разговор, може и само 2 срещу 300.. Ако беше щеше да каже.. като звъня- или не вдига или започва да пише.. колко пъти го карам да дигне, за да говорим- не да пишем ..Направо жив психотормоз изживявам с него.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #443 -: Юли 16, 2018, 08:56:56 pm »
Към настоящият момент след почти двуседмична епопея, по-точно елегия на психотормоза, може би, засега историята приключи с  положителен край.Вече нищо не смея дя кажа, за в бъдеще, че се наплаших, ама след подмяна и на други компоненти, плащане на пратки, сервизи и частти от моя джоб, въпреки че въобще не бях повредила нищо, вече нещата работят. До кога-не знам... но изхабих огромно количество енергия, което бе предназначено за новото начинание.. Направо ми мина желанието и смисъла, ама трябва да продължа..Контактите до последно бяха никакви или инфаркттни, сега се оправям отново сама, като разучавам всичко без каквото и да е упътване и насока,а този пак не отговаря. Живот и здраве, ако аз съм здрава и машините работят имам много идеи. Сложен, труден мач,хорара беше показателен -нищо категорично, очевадно тежко и трудно  .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #444 -: Юли 24, 2018, 09:35:51 pm »
Днес на работа разбрахме, че ни липсва 1 стек 0,2 л. Пещерска гроздова. Видяхме, че за последно са ни доставяли такъв артикул през декември миналата година, но стоковите разписки от миналата година от Лафка поискаха преди време да им ги пратим като архив и не можем да разбирам кой го е приел и дали тогава е бил приет правилно. Аз не съм го взел, колегата казва, че също не, а нямам и представа по кой дом да се гледа. Моля ви, помогнете!
Това, че Луната е без курс значи ли, че няма да бъде намерен?  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #445 -: Юли 24, 2018, 10:00:17 pm »
Днес на работа разбрахме, че ни липсва 1 стек 0,2 л. Пещерска гроздова.
Луната е имала последно съвпад с Юпитер У1, тъй че ти си го държал последно.
Не е продаден или откраднат, колегата ти също няма общо.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #446 -: Юли 24, 2018, 10:22:47 pm »
Луната е имала последно съвпад с Юпитер У1, тъй че ти си го държал последно.
Не е продаден или откраднат, колегата ти също няма общо.
Благодаря ти, акрукс!
Къде е тогава, не мога да разбера и да си спомня.  :017: Трябва да знаем да го плащаме ли, понеже ревизията ни е другата седмица и не искаме да се изложим, защото ще ни сметнат за крадци, а не сме.
Луната не е ли в различен знак от този на Юпитер?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #447 -: Юли 24, 2018, 10:24:40 pm »
Веско, да не би колегата да е приемал стоката и да е объркал нещо с документите? Преди него имало ли е друг колега на работното място? Последният аспект на Луната е тригон с Меркурий, който е в сянка, скоро ще тръгва в ретро движение. Другият човек е представен от Меркурий /някой от колегите/, не си бил ти. Да, има някакъв проблем със стоката - Марс/Кету във 2 дом, ретро Сатурн я управлява /като материален актив/, не вижда знака на Асцендента. И е в знака на падение на твоя сигнификатор.
Час на Венера – тя е в падение, в 3ти дом на колегата, Луната като сигнификатор на въпроса е направила квадрат с нея. Според мен друг човек е объркал стоковите разписки и се скатава, остава да се разбере кой колега е бил на смяна. Обаче с Луна без курс и ретро малефик в първи дом не съм сигурна дали ще стане ясно. Всъщност тук имаме огледална антисия Луна/Сатурн – Луната е в антис със Сатурн, Сатурн е в антис с Луната. Има нещо-скрито покрито в тази история, във връзка със стоката и стоковите документи. Но не мога да съдя дали е било преднамерено или поради неволна грешка, объркване, недоглеждане. Според мен не е било продиктувано от съображения на теб да ти навреди, по-скоро недоглеждане.

« Последна редакция: Юли 24, 2018, 10:30:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #448 -: Юли 24, 2018, 10:39:49 pm »
Веско, да не би колегата да е приемал стоката и да е объркал нещо с документите?
Възможно е, но няма как да разберем, самите стокови разписки от миналата година вече са върнати като архив. А преди него, който е да е бил, няма значение, защото той е приел с пълна ревизия и тогава всичко беше ок.
Сега обаче трябва да знаем, дали да го плащаме/ потърсим откъде да го купим по-евтино, понеже при нас цените са по-завишени или да продължим да го търсим. Претърсихме обаче навсякъде, то при тия 4 квадрата мястото не е кой знае колко много, макар да е пълно догоре със стока, но пък е подредено.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #449 -: Юли 24, 2018, 10:40:19 pm »
Благодаря ти, акрукс!
Къде е тогава, не мога да разбера и да си спомня.  :017: Трябва да знаем да го плащаме ли, понеже ревизията ни е другата седмица и не искаме да се изложим, защото ще ни сметнат за крадци, а не сме.
Луната не е ли в различен знак от този на Юпитер?
под последен съвпад се разбира действителен съвпад, независимо от знака, в който се намира в хорара, за да се установи в кои ръце е бил за последно търсеният предемт
Луната в хорара е в стрелец, но няма планета в стрелец, последно е имала съвпад в скорпион с твоя У1
Търсеният предмет У2 Козирог в твоя 1д- някъде при теб, в твоето лично пространство е