Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1021771 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7470 -: Септември 02, 2019, 01:28:16 pm »
Благодаря, Акрукс !
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7471 -: Септември 02, 2019, 08:15:58 pm »
Преди секунди прочетох статия, че 28 г. Иван е намерен мъртъв край бившето военно поделение. Въздържат се от коментар по случая.   :-X
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Общи хорари
« Отговор #7472 -: Септември 02, 2019, 10:54:03 pm »
Съжалявам за родителите му, но ще е поучително да се разбере дали е бил мъртъв по време на задаване на хорарният въпрос или с затихващи функции на живот, за да разберем, вече в дистанция и фокус на реалността, коя планета -какво отразява .Съжалявам ,че пак лешоядско, но би било голям урок -помагало за всички изучаващи, ако разберем и дата на раждане ..

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7473 -: Септември 03, 2019, 08:21:21 am »
Първоначално той не е ли бил в този район? Нали беше обиколено всичко? Само където търсихте посока на къде е хванал.   :017:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Общи хорари
« Отговор #7474 -: Септември 03, 2019, 05:16:48 pm »
Да, Ребека, мога да получа някаква информация в тази посока по-нататък и ще споделя.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Общи хорари
« Отговор #7475 -: Септември 04, 2019, 09:48:34 am »
Направена била аутопсия. Бил се е самоубил, като се е вързал за клон, бесил се е. Умира, след време от тежестта клона се прекършва и той пада. Последствията са няколко счупени ребра, но вече е бил мъртъв.   ::)
« Последна редакция: Септември 04, 2019, 02:23:59 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #7476 -: Септември 10, 2019, 03:45:32 pm »
Здравейте,
имам едно притеснение. Мъжът ми го викат на разпит като свидетел по дело на негов приятел. Той няма взимане даване с този човек по нещата, за които го обвиняват. Но странното е, че следователката настоява мъжът ми да се яви във Варна и му отказва категорично възможността да бъде разпитан тук в София (което по принцип може да стане). Въпросът ми беше дали след като се яви на разпит ще бъде задържан. Споменала съм го по име във въпроса.
Луната е без курс и почти сменила знака - това как да го приема - че нещата ще се променят и изяснят след като Луната смени знака (т.е. да изчакам вдругиден разпита и ще разбера) или че няма да се случи нищо? Иначе неговият управител в 12 дом не изглежда добре ако картата се тълкува.
Освен това утре му започва новата соларна година - в картата не виждам индикации за такива проблеми, но ще я кача по- късно в другата тема.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7477 -: Септември 10, 2019, 11:48:12 pm »
Здравейте,
имам едно притеснение. Мъжът ми го викат на разпит като свидетел по дело на негов приятел. Той няма взимане даване с този човек по нещата, за които го обвиняват. Но странното е, че следователката настоява мъжът ми да се яви във Варна и му отказва категорично възможността да бъде разпитан тук в София (което по принцип може да стане). Въпросът ми беше дали след като се яви на разпит ще бъде задържан. Споменала съм го по име във въпроса.
Луната е без курс и почти сменила знака - това как да го приема - че нещата ще се променят
Луната без курс показва, че не предстои промяна. Марс У12 обаче отива към квадрат с неговия У1 в 12д, Слънцето У10 вече го е квадратирал- определено има проблем с властите, но няма да го задържат, щом досега не са го направили.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #7478 -: Септември 11, 2019, 02:32:44 pm »
Akruks, благодаря ти много за отговора! Дано си права - утре ще кажа какво е станало.

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Общи хорари
« Отговор #7479 -: Септември 14, 2019, 12:42:33 am »
 :38: Нямаше проблем. Всичко е минало нормално, но ще трябва още един- два пъти да ходи. Благодаря ти Акрукс!  :-*

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Общи хорари
« Отговор #7480 -: Септември 23, 2019, 09:47:50 am »
Едно уточнение - казахме си 2, 3 реплики накриво и мисля, че се засегна. Оттогава мълчи, не знам да пиша ли аз, ако е обиден, или той ще пише пръв да се разясним..
ситуацията търпи развитие и въпроса може да стане излишен. Т.е. може да разбереш твърде скоро отговора. И все пак мисля,че себе обидил,но в момента е ок. Но дали е ок и е простил или е ок и напълно те е загърбил не мога да кажа заради ранния асцендент,но мисля също,че не той ще направи първата крачка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7481 -: Септември 23, 2019, 10:48:46 pm »
Едно уточнение - казахме си 2, 3 реплики накриво и мисля, че се засегна. Оттогава мълчи, не знам да пиша ли аз, ако е обиден, или той ще пише пръв да се разясним..
няма да пише пръв

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7482 -: Септември 24, 2019, 12:52:20 am »
Благодаря ви, наистина не ме търси.. Ако аз го потърся, дали ще е благоразположен да говорим, вижда ли се от хорара..
да, предстои хармонична комуникация и общуване

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Общи хорари
« Отговор #7483 -: Ноември 06, 2019, 10:05:59 am »
Здравейте,

Днес ми се случи нещо странно и ще се радвам, ако ми помогнете с коментар, макар че може да ви прозвуча шизофренично.

Изпуснах флашката, която попадна под бюрото на работата и заедно с това извадих нещо - син и кафяв конец оплетени, прежда и нещо като дъвка, омотано с моя усукана коса (аз съм дълга коса), голямо, колкото монета от 1 лв.

Въпрос: "Магия ли е това, което намерих?"

Как се процедира - изхвърля ли се в течаща вода или се изгаря?

Достъп до кабинета имат абсолютно всички колеги и служители. От известно време усещам силно замайване, главоболие, не мога да виждам добре точно, когато съм на или около бюрото. Преди няколко дни си прочетох молитвата на Св. Киприян, която е публикувана тук в сайта. Имам много тежки и кошмарни сънища...

Благодаря!

Тр. Марс ми е на К8, тр. Слънце в съвпад с Плутон в 8 дом, тр. Меркурий на К9, тр. Луна в съвпад с нат. в 12 дом.
« Последна редакция: Ноември 06, 2019, 10:14:36 am от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Общи хорари
« Отговор #7484 -: Ноември 06, 2019, 01:22:53 pm »
Романтика, не съм сигурна, но погледнах Лилит е в 21*на риби в аспект с Плутон. Освен това Меркурий в 12 дом, у7 е минал веднъж през този градус в директно движение и е бил тригон с Черна луна. У12 дом Плутон и Марс. Плутон е във втори съвпад Сатурн. Каквото и да си намерила не е хубаво, не носи положителна енергия-два малефика.Моят съвет е да отидеш при човек, който може да потвърди и развали направеното. За твое успокоение посещение на църква/храм и да ти прочетете молитва за здраве.