Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833564 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5235 -: Юни 02, 2018, 03:05:44 pm »
На съседната до мен маса седнаха немски туристи. Сервитьорката ги попита омлета дали да е с шуМка, или сирене,дори го написа на телефона, за да разберат.Те избухнаха в смях,а аз умрях от Срам.На вечеря попитах къде е управителката и другият персонал, казаха ми,че са напуснали още предищния ден. Няма смисъл да се оплаквам,положението е трагично.
Това с телефона- кога за последно си била на заведение, щото миналата седмица в Хепи до Мирела в столицата ми направи впечатление, че сервитьорите записваха на смарт-теллефони поръчките, а не на кочан с бележки, както някога.
В Созопол в един хотел на плажа отсядам три години поред около 22 септ. в почивните дни, миналата година ахнах, когато видях камериерките- църни млади мангалки, та ходих на плажа с всичкото си техническо оборудване. Схемата е следната- собственика назначава от бюрото на труда от малцинствата, онези доволни, че са си свършили работата- усвоили са по програма пари и са подсигурили работни места, собственика също доволен, че са му превели и на него пари от тази програма, плаща им сигурно опловин минимална от своя джоб, и хвалеше бибитко - познай дали ще му ида вече в хотела  :)
бях миналото лято в едно хотелче на Златните, от едно време е и само 2**, но спретнато и чисто, прясно боядисано беше, персонала студенти от Варна, млади и бели, отзивчиви момчета и момичета, в ресторанта готвеха вкусно и на народни цени, та може би ще отида там, макар да не е на плажа и по доста стълби се слиза до него.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Събития и транзити
« Отговор #5236 -: Юни 02, 2018, 04:49:41 pm »
Това с телефона- кога за последно си била на заведение, щото миналата седмица в Хепи до Мирела в столицата ми направи впечатление, че сервитьорите записваха на смарт-теллефони поръчките, а не на кочан с бележки, както някога.
В Созопол в един хотел на плажа отсядам три години поред около 22 септ. в почивните дни, миналата година ахнах, когато видях камериерките- църни млади мангалки, та ходих на плажа с всичкото си техническо оборудване. Схемата е следната- собственика назначава от бюрото на труда от малцинствата, онези доволни, че са си свършили работата- усвоили са по програма пари и са подсигурили работни места, собственика също доволен, че са му превели и на него пари от тази програма, плаща им сигурно опловин минимална от своя джоб, и хвалеше бибитко - познай дали ще му ида вече в хотела  :)
бях миналото лято в едно хотелче на Златните, от едно време е и само 2**, но спретнато и чисто, прясно боядисано беше, персонала студенти от Варна, млади и бели, отзивчиви момчета и момичета, в ресторанта готвеха вкусно и на народни цени, та може би ще отида там, макар да не е на плажа и по доста стълби се слиза до него.

 :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5237 -: Юни 02, 2018, 07:08:09 pm »
Вече сме разглеждали тази карта. Грег, а ти какво очакваш да чуеш?

Веднъж ще изяде хурката и ще се мобилизира, да се надяваме. Но картата му е на пасивен, бездеен човек. Единствено ако го настигнат много трудни обстоятелства, би се пораздвижил. Слаб хороскоп.

Освен ако не се размърда по квадратурата на Марс и Юпитер. Но според мен му трябва силен тласък отвън.
« Последна редакция: Юни 02, 2018, 07:16:56 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5238 -: Юни 02, 2018, 09:20:31 pm »
Няма промяна, сега ще кара някакъв негов приятел да му дава пари на заем , за това , че нашия решил да си живее живота...

Сред всички планети по есенция Марс води, но е в лош дом и малефик извън секта. Триплицитетните управители на доминиращата стихия не са му добре поставени. Силен 8 дом, но с планети в лъчите, без есенция. Управителят на 2 дом е слаб – перегрин, лош дом, опозиция със Сатурн. Дори и да го бива да борави с чужди ресурси, липсва далновидност и дългосрочна стратегия. Но умее да бъде пресметлив и да извлече краткосрочна изгода от нещо или някого.

Единствено Юпитер, разположен сравнително близо до МС, бди над него, съвсем да не пропадне. Но според мен това е неблагодарен човек и трудно би оценил подадена приятелска ръка. Откъм протекции в живота картата му също не е от най-добрите. А и ми се вижда като човек, който прави така, че дори желаещите да му окажат подкрепа в един момент могат да му обърнат гръб. Всичко му е в слаби домове, а един Юпитер в елевация, също без кой знае какви есенциални достойнства, пролет не прави.    Освен това за да получиш, трябва да умееш да даваш безкористно и без задни мисли.  А тук имаме малко проблемче.  ;)


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5239 -: Юни 02, 2018, 09:42:50 pm »
Да това ме учудва че иска да извлече изгода дребна но да изврънка нещо ...

Ще си остане с дребните изгоди, по Марс/Меркурий.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5240 -: Юни 02, 2018, 09:52:09 pm »
Защо мислиш така?

Анализ и синтез на хороскопа.

Миличка, аз съм "без астро теми". Трябва ли астрологически да се обосновавам?  :D
« Последна редакция: Юни 02, 2018, 09:54:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #5241 -: Юни 02, 2018, 10:50:51 pm »
Говорим за синтезирано разглеждане, не отделни хвърчащи аспекти.
Гледаш натала и разпознаваш човека. Обикновено с времето и опита идва тоя усет.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5242 -: Юни 03, 2018, 12:41:20 pm »
Това е картата на един от най-добрите ми приятели. Пускал съм я и преди , загуби си работата миналата година Септември, нова не иска да започне ... уж казва , че търси , но уви. Има много добра професия , добър е в работата си , но казва ,че не иска да работи , защото всички хора са тъпи.

Сега е заминал на поредната си почивка с последните пари , които има. На 32 години е, до края на месеца няма да има пари дори за храна ... самия той си го искаше като начин на живот.

Притесняваме ,че Урана върви точен квадрат Натални Слънце-Венера, Марс ще мине и той три пъти отгоре. Много познати , приятели имам , но такъв случай не съм виждал , тотално не желание за нещо сериозно в живота, само забавления и критика към другите...
Теб какво те засяга дали и доколко е сериозен, с Луна съвпад Хирон и Алдебаран не му е бил лек живота, с Марс в Скорпион действа задълбочено, на принципа всичко или нищо, а в крайна сметка делата са важни, а не приказките. Освен това Луната е У2 в 12-ти, укрива и скатава пари, няма да умре от глад, не го мисли. Слънцето в съвпад с Алтаир, тази звезда дава склонност към пътешествия, а това за часовника ти, че се е пошегувал, защо приемаш казаното така драматично? Нептун в 7д показва, че обикновено той е жертва на непочтени приятели, колеги, партньорства и с това, че за втори път му качваш картата и обсъждаш зад гърба го доказваш.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5243 -: Юни 03, 2018, 02:38:18 pm »
Приемам критиката, няма да го правя повече!

При нас нещата започнаха да ескалират с времето. Той започна да упражнява много психически тормоз върху мен, а бе просто от близки приятели , започнахме много да отдалечаваме. Различни виждания ...

Надявам се да се чуваме още , но понякога няма смисъл и за какво , почти нямаме общи теми на разговор. Като бях в София и излизахме заедно , се държа неадекватно (поредния път). Жалко е , че хора близки хора понякога стават разочарование - та ето Нептун в 7 ми дом :( Ние се познаваме повече от 10 години :(

Съжалявам още веднъж , че обсъждах хороскопа му публично. Изтрих картата и данните му.
« Последна редакция: Юни 03, 2018, 03:26:11 pm от greg07 »

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #5244 -: Юни 06, 2018, 08:12:48 pm »
При тр.Слънце/Меркурий през ИЦ ми съобщиха, че кучето ни умира /злокачествен тумор/.  :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5245 -: Юни 06, 2018, 09:43:31 pm »
Много съжалявам :( и ние имаме куче и си представям какво ти е :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5246 -: Юни 06, 2018, 10:21:04 pm »
При тр.Слънце/Меркурий през ИЦ ми съобщиха, че кучето ни умира /злокачествен тумор/.  :(
тр. Плутон в 6д на кучето, че туморите са по него

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5247 -: Юни 06, 2018, 10:25:44 pm »
При тр.Слънце/Меркурий през ИЦ ми съобщиха, че кучето ни умира /злокачествен тумор/.  :(
Santi,транзити към к1,к6,к9 имаш.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Събития и транзити
« Отговор #5248 -: Юни 06, 2018, 11:11:53 pm »
Тъй като всяка кучешка болест и смърт приемам твърде лично и болезнено ,прегледах няколко стр. от досието на Санти и не разбрах къде ги гледате транзитите ?Според картата му, която открих в тема за Солар Плутон е 12 дом- не 6ти  :017: а освен секстил на Уран към 1ви , др. не виждам , вие откъде гледате и що го виждате ?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Събития и транзити
« Отговор #5249 -: Юни 07, 2018, 07:28:29 am »
Тъй като всяка кучешка болест и смърт приемам твърде лично и болезнено ,прегледах няколко стр. от досието на Санти и не разбрах къде ги гледате транзитите ?Според картата му, която открих в тема за Солар Плутон е 12 дом- не 6ти  :017: а освен секстил на Уран към 1ви , др. не виждам , вие откъде гледате и що го виждате ?
Ребека,не съм гледала карта на Санти.Би трябвало да са задействани 6,9 и 1ви домове,техните управители.Миналата година и аз загубих куче,в солара ми беше много показателно.Бях притеснена за леля ми също(сестра на мама).