Автор Тема: Марс  (Прочетена 269202 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #1620 -: Август 24, 2018, 01:09:43 pm »
И аз не усещам нищо такова, върна се на К8, на градус от нат. Мерк У4,У12.
Щом вчера мих прозорци и чистих, даже обратното е- усещам прилив на енергия и желание за активност.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1621 -: Август 24, 2018, 01:15:46 pm »
- някой да го е хванал вирус...
- рязко да се увлечете по нещо много различно или интереса ви да променя посоката ?

Рени, порази ме нещо страховито и точно изследвах кой е "виновникът".
Не помня толкова жестоко да ме е тръшвал стомашен вирус. Буквално съм на легло от 2-3 дена и се движа само, ако е много належащо  :(

По втория параграф - не съм го измислила като посока, но го усетих, че ме влекат различни от досегашните ми интереси неща и зпочнах да оглеждам възможности. Струва ми се налудничаво след толкова години да си въобразявам, че мога да успея в нещо съвсем ново, но се моля звездите да са с мен и скоро да съм на прав път.  :engel016:

P.S. Тр. Марс е в 7ми в опозиция на нат. Марс и Сатурн, упр. на 10 дом. Мисля, че става ясно, а за тези като мен - постфактум  :012:
« Последна редакция: Август 24, 2018, 01:19:06 pm от lina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1622 -: Август 24, 2018, 01:49:23 pm »
P.S. Тр. Марс е в 7ми в опозиция на нат. Марс и Сатурн, упр. на 10 дом. Мисля, че става ясно, а за тези като мен - постфактум  :012:
Сатурн при теб управлява 7-ми и 8-ми дом,  а 10-ти дом се управлява от Марс
СЗ от юли е съвпад с твоя Марс У10 и с АС в знак Рак, свързан със стомаха, тр Марс сега е отключил лунацията с опозиция, а намалената енергия е от тр Юпитер У6 опозиция Слънце

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1623 -: Август 24, 2018, 02:07:28 pm »
Благодаря за споделеното.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1624 -: Август 25, 2018, 12:05:00 pm »
С Кету ще съвпадне – ЮЛВ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1625 -: Август 25, 2018, 12:18:25 pm »
Да, Лили.  :08:
Явно на мен ми се иска да е със СЛВ, ха, ха. Ще изтрия коментара си защото не е коректен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1626 -: Август 25, 2018, 12:32:13 pm »
Значи щом отново Марс ще съвпадне с ЮЛВ и с квадратура Уран нещо със задна дата може да ни провокира инстинктивно да искаме да го случим, но вече по нов начин или да не искаме вече да сме  твърде свързани/ да живеем с някой или нещо. Може някои от работите с които се занимаваме или с  хората, с които сме свързани да ни се струват твърде предизвикателни, агресивни, импулсивни и да искаме по някакъв начин да ги овладеем, а пък може и да скъсаме с тях.  Да атакуваме стари връзки, начинания, казуси, рискове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1627 -: Август 25, 2018, 01:43:10 pm »
Значи щом отново Марс ще съвпадне с ЮЛВ и с квадратура Уран
Уран в случая е диспозитор на знака, в който са Марс и ЮЛВ, което прави квадратурата не толкова агресивна (според мен)  , енергията ще тече конструктивно по утъпкани пътища, като в същото време ще гради здрави основи за бъдещето-  с другия диспозитор Сатурн и с този на СЛВ- Слънце, Уран е в голям земен тригон

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1628 -: Август 26, 2018, 08:07:39 am »
Марс е стационарно-ретрограден в периода 23-27.08 . Усещате ли се леко раздразнителни, нетърпеливи, гневни, недоволни, но и импулса ви напира да влезе в битка, спор, да демонстрирате компетентност, можене, авторитет; някой да го е хванал вирус, настинка; инцидент; занижено либидо, сексуално незадоволеност; рязко да се увлечете по нещо много различно или интереса ви да променя посоката ?

24.08- вирус с повръщане,стигна се до болница на системи за малкото ми слънчице

СЗ 11.08 .- в 1 дом
тр.Марс се обръща в неговия 6 дом в каре към Уран-всичко стана много бързо
В 6 д. са транзитни -Марс,Сатурн,Плутон,ЮЛВ
диспозитора на тр.Марс-ТР.Сатурн е ретро на К6
тр.Възли преминаха в 12-6 дом,в 6

добре,че тр.Юпитер е над Луната и го пази

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марс
« Отговор #1629 -: Август 26, 2018, 12:22:53 pm »
Марс е стационарно-ретрограден в периода 23-27.08 . Усещате ли се леко раздразнителни, нетърпеливи, гневни, недоволни, но и импулса ви напира да влезе в битка, спор, да демонстрирате компетентност, можене, авторитет; някой да го е хванал вирус, настинка; инцидент; занижено либидо, сексуално незадоволеност; рязко да се увлечете по нещо много различно или интереса ви да променя посоката ?

На 23.08 към края на почивката си лепнах летен вирус /от години не съм боледувал/ и още се тормозя с него. тр. Марс на К12, тр. СЛВ в 6 дом, тр. Меркурий в 6 дом, тр.Слънце У6 сменя знак и излиза от 6 дом.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1630 -: Август 27, 2018, 12:25:41 pm »
Днес чета уникална прогноза.  :57:
"Марс тръгва в директен ход и осъществява нашите мечти". И какво общо има един стационарен малефик с мечтите и радостите?
Следва папагалски откъс от прословутата Ръшман. "29 гр. Телец и Скорпион са градуси на фалита. Ако в наталната карта имате нещо в тези градуси, Марс ще подейства като пусков механизъм". 
Абе тия наши астролози изобщо творят ли нещо, създават ли, имат ли собствена изследователска практика? Или само възпроизвеждат какво са чели при Ръшман, Глоба, по безбройни рускоезични сайтове?  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1631 -: Август 27, 2018, 03:12:15 pm »
Днес чета уникална прогноза.  :57:
"Марс тръгва в директен ход и осъществява нашите мечти". И какво общо има един стационарен малефик с мечтите и радостите?
Следва папагалски откъс от прословутата Ръшман. "29 гр. Телец и Скорпион са градуси на фалита. Ако в наталната карта имате нещо в тези градуси, Марс ще подейства като пусков механизъм". 
Абе тия наши астролози изобщо творят ли нещо, създават ли, имат ли собствена изследователска практика? Или само възпроизвеждат какво са чели при Ръшман, Глоба, по безбройни рускоезични сайтове?  :lol_hitting:
Ръшман също цитира постоянно нейни учители, стари атсролози и т.н. в книгата си, ако е на въпрос. Марс управлява 8-ми дом, свързан с желанията- девиз на скоприона "аз искам", та от тази гледна точка е свързан със стремежите, желанията на човек.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1632 -: Август 27, 2018, 04:02:10 pm »
На мен ми е интересно откъде са произлезли въпросните "градуси на фалита". Тя в книгата си цитира ли източника на информация?

Изписват се тонове астро глупости, пък после се чудят, ако някой реагира. Е, повечето не реагират, защото или нищо не разбират, или никой не си прави труда да се замисли.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1633 -: Август 27, 2018, 05:08:50 pm »
На мен ми е интересно откъде са произлезли въпросните "градуси на фалита". Тя в книгата си цитира ли източника на информация?
Не цитира, написала е на стр. 81 ,че е виждала милионери с планети на 27,28,29 градуса във всички знаци, като най-често са в земни и водни, но е виждала също за 29гр Скорпион и Телец да сочат банкрут- тези два знака са склонни да отидат в двете крайности- голямо богатство или финансова катастрофа. Дава пример с Бет Дейвис, която има Венера и Марс, съответно на 28 и 29гр в Телец - години наред имала успех в киното, а после е фалирала и не можела да си намери роля, наложило се да си търси с обява работа.
Може да отчита в 29гр Телец звездата Алциона, макар че тя колкото и да е неопдвижна, в момента е в Близнаци 0гр 15'11"

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1634 -: Август 27, 2018, 05:27:05 pm »
А, тя виждала, но няма никаква астрологична обосновка – какво има в изброените градуси.
За края на Телец донякъде намерих обяснение – там са Плеядите. За края на Скорпиона имам да мисля още  :012: – там е Бунгула /Толиман/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui