Автор Тема: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ  (Прочетена 17554 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #30 -: Януари 09, 2014, 10:18:43 pm »
п.п. това е първият форум, в който не съм "скрита" - все още не съм имала време да се замисля защо - вероятно ми понася етиката тук, засега

къде ще се криеш бе, алоо, рожденичката  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #31 -: Януари 09, 2014, 10:19:20 pm »
И при мен всичко е скрито покрито  :93:
За Папи главата си залагам, че няма да нахлуе в личното пространство на някой друг и да рови из чужди кореспонденции. Убедена съм, че дори да и дам всичките си пароли, няма да влезе никъде.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #32 -: Януари 09, 2014, 10:21:14 pm »
Мисълта ми е, че ако ние не можем да сме открити, и не само по присъствието долу, ако не сме излекували нашите тайни, как даваме съвети на други хора, гости...т.н.

Съвети кой колко да е скрит не даваме :)
Даваме съвети за труд в полза на знанието и астрологията, а не за празни приказки приоритетно
Нали за туй сме се събрали, иначе астрологията като всичко друго, дето се учи-си е самостоятелна дейност, не колективна
така е, но щом търсиш чиста наука-статистика-трябва искрено споделяне. А сме "схващали" неистини в споделяното от стари "муцунки" по форумите.
Искам да кажа, че тук човек е анонимен, и невинаги е обективен, дори искрен когато споделя.Куца статистиката от това, ОВ. Както и да е. :)Много енергия за празна тема. ;) се оказа.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #33 -: Януари 09, 2014, 10:40:09 pm »
така е, но щом търсиш чиста наука-статистика-трябва искрено споделяне. А сме "схващали" неистини в споделяното от стари "муцунки" по форумите.
Искам да кажа, че тук човек е анонимен, и невинаги е обективен, дори искрен когато споделя

то в живота си е също точно така - в очите те гледа и те баламосва :)
затова е важно не само кой говори, но и кой слуша
аз по-често подминавам подобни откровения, но понякога вадя сабята :)
а да не говорим, че понякога човек баламосва без да си дава сметка
например на въпрос "искрен ли сте" - 100% хората отговарят с "да"
"имате ли много познати, които лъжат" - пак 100% "да"

туй е то - човешкия фактор
темата не е празна, ами си е с психологически привкус, и такива е хубаво да се нищят

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #34 -: Януари 10, 2014, 10:55:00 am »
И аз сега погледнах настройките за статуса. Не съм си отмятала скриването, което ме изненада, но може и да си е било чист мързел.
Освен това, Папи, май не си помня паролата за входа и го карам на бисквитки. Поради което от единия телефон обикновено съм неидинтифициран кибик. Да знаеш демек, че мога да приритам по някое време за помощ за парола :93:

De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #35 -: Януари 10, 2014, 11:01:48 am »
Ако си забравила парола, използваш бутона "забравена парола" на логин страницата :)
То ти праща мейл и можеш да си я смениш

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #36 -: Януари 10, 2014, 11:07:41 am »
На мен ми е забавно, че точно загадачният никнейм започна темата за скрито-покрито  :celebrate:

 Достатъчно лични неща съм споделяла и споделям тук, и в други форуми, в коментарите си в името на Астрологията :ecomcity:  Окуражих доста изплашени млади булки със Сатурн в 5д, като мен, че ще станат майки, да не се шашкат  :D
Откак се помня не спира интересът ми към мистично, тайните причини, науки, астрология и езотерика. Оттам и ника.
Откакто влизам във форумите нищо лично не ми се е случило, което да ме разтърси, затова-няма какво....Питала съм за изгубени котки и документи, там нямам опит. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #37 -: Януари 10, 2014, 10:45:13 pm »
Всъщност тая тема вярно се оказа важна
Не искам да съм открита-физически-публично
Бих се срещнала с всеки от вас, но поотделно
Не знам защо е така, някакъв антимасов рефлекс

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #38 -: Януари 10, 2014, 10:58:27 pm »
Всъщност тая тема вярно се оказа важна
Не искам да съм открита-физически-публично
Бих се срещнала с всеки от вас, но поотделно
Не знам защо е така, някакъв антимасов рефлекс
Супер, и аз така разбирам форумите и -приятелствата. мога да изслушам всеки/всичко, но не искам прекалено лично внимание,,нито-"от" нито -"към", просто житейски опит.
Всеки взема /дава/ нещо тук. И аз бих се срещнала приятелски. Но е трудно, разпръснати сме.
И две нощи няма да ни стигнат, на почивка да отидем освен... :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #39 -: Януари 10, 2014, 11:00:30 pm »
Представяш ли си  :93:
Астро-френдли уикенд
Домашните масово ще избеснеят, не стига, че се занимаваме с глупости, ами и екскурзийки

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #40 -: Януари 10, 2014, 11:04:37 pm »
Ами-да ставт широкоскроени. То нашето с астрологията е зависимост, нека проявят разбиране.

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #41 -: Януари 10, 2014, 11:07:07 pm »
винаги съм изпитвала ужас от интернет и каквито и да е форумни запознанства - ама, това сериозно
докато не ми се случи за първи път през 2010, мисля, с форумен другар - от тогава допускам и по-крупни събирания - е, не в крайности - но все пак, имам прогрес
управител на 3ти е Нептун, иначе Юпитер - първият в 12ти в широк съвпад с АС, другият във 2ри в съвпад със социалната Венера, която е титулована за 5ти и 10ти домове

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #42 -: Януари 10, 2014, 11:19:23 pm »
Емаа, супер :)-за люляка
Домашните-ако се случи нещо, дето не съм ги предупредила, ми шокат канчето
То аз на най-близките най-рядко им поглеждам картите, ама те си мислят, че съм им домашен астролог-като едно време-на царете
Моя си хороскоп толкова рядко гледам, че в момента не знам къде са ми прогресиите (без да ги смятам :) )

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #43 -: Януари 10, 2014, 11:19:31 pm »
Моите близки ми позволиха вътре в себе си аз да се занимавам с това, разбраха че нямат избор, /аз им позволих да се съгласят :57:/ Има и по-лошо в живота... Заета съм, не мисля за глупости. Някой искат съвет за операция-кога,други познати-приятели-хороскоп. Други, колеги, ама аз никъде не говоря вече, та-казват-занимаваш се с магии... :91:добре ли са ,питам...Не е истина, колко ги е страх някои хора да имат самостоятелно мислене. Нямат и представа какво е астрологията. Но това е техен проблем, не мой. важно е като човек и в отношенията си с тях каква съм.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: СКРИТИ ПОТРЕБИТЕЛИ
« Отговор #44 -: Януари 10, 2014, 11:25:39 pm »
Ъх, не е истина колко пъти са ми предлагали пари за хобитата
Не бях обръщала внимание-са последно с тия гривни, няколко човека се опитаха да си купят