Автор Тема: Видимото и невидимото  (Прочетена 35253 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #90 -: Юли 10, 2018, 07:25:33 pm »
Сега ми бутнахте фитила, утре да отида, то цялата ми мара втасала аз в огледалото на Козирев  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #91 -: Юли 10, 2018, 08:04:40 pm »
Сега ми бутнахте фитила, утре да отида, то цялата ми мара втасала аз в огледалото на Козирев  ;D
Бека, какво прави това огледало?  ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #92 -: Юли 10, 2018, 08:25:31 pm »
На някой май нищо особено има инфо в мрежата-получават видения за минало и бъдеще някои уж се лекували така контактуват с мъртви и тнт Явно и др хора си правят вече сами Отгоре се поставят някакви магнити отстрани е като алуминиева будка

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #93 -: Юли 10, 2018, 08:36:08 pm »
После пак ще чета, че ми пуши главата -примерно този, не е усъществил контакти със момчето но се е върнал в ерата на динозаврите и пр. Каза, че като спят близо до това после имат много цветни сънища ,видения наяве и др шизофренични екстри. Аз и без това да поспя за 10 мин и сънувам секс с мъртъвци -представяш ли си туй кво ши ми е  :D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #94 -: Юли 10, 2018, 09:18:05 pm »
о,това звучи малко страшничко!

Страшно е за "слепите". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #95 -: Юли 10, 2018, 09:35:12 pm »
Рени колно дни има да вляза в консервата

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #96 -: Юли 10, 2018, 09:38:54 pm »
От няколко дни е в сила действието на ускоряващия тригон Слънце Рак- Нептун Риби, при някои има ли "среща" с невидимото и въобще как работи интуицията ви?

Имах много странен и магичен сън, което не се беше случвало скоро. Мисля, че е предсказателен, но все още не мога да "хвана" посланието.

Спасих eдна лястовичка - за първи път видях толкова отблизо тази птица и усещането ми беше много странно. Почувствах и почит, и доза страх, взирайки се в очите ѝ...

Гледах няколко предавания посветени на разкопките в Царичина.... После се присетих и взех една стара 20-годишна книга посветена на невидимото, и извънземния разум и цяла нощ имах усещане, че общувам с извънземни... ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #97 -: Юли 10, 2018, 09:53:13 pm »
Аа сакън Романтике втаса я жено -секс с извънземни и мъртавци е по-зле от секс за пари  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #98 -: Юли 10, 2018, 10:13:25 pm »
Рени колно дни има да вляза в консервата

Няколко... ;)
Юпитер ти е в знака на Луна, а тези дни предстои и кулминацията Слънце- Плутон, паниката и "сенките" ще изчезнат и ще се заменят с перспектива и ще си като пречистена, ще си научиш урока да се застраховаш, за да не страда сигурността ти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #99 -: Юли 10, 2018, 10:36:12 pm »
Ще се опитам, стига пак да не ме отклони нещо.. благодаря, иначе относно неволите, те няма да ми върнат сигурността, те са началото но пътя на несигурността .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #100 -: Юли 11, 2018, 01:10:58 am »
Е, значи може да се намери човек, който да ни каже какъв ще е резултатът от полуфиналния мач Франция - Белгия.

Франция- Белгия

КАРТА
Петлите много черни бре  :012: Според мен ще бият, но ще е измъчена победа, играят скучно и предпазливо, най-много един гол да вкарат.
:d030:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #101 -: Юли 11, 2018, 09:07:33 am »
Страшно е за "слепите". :)
Рени, защо в кавички?Ванга беше сляпа.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #102 -: Юли 11, 2018, 09:18:58 am »
akruks, значи периодът е подходящ да правиш спортни залози. Че ако чакаш на милионите ...  :012:

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #103 -: Юли 11, 2018, 09:30:12 am »
Рени, защо в кавички?Ванга беше сляпа.

Умствено слепите,в преносен,а не в буквален смисъл.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Видимото и невидимото
« Отговор #104 -: Юли 11, 2018, 03:20:32 pm »
akruks, значи периодът е подходящ да правиш спортни залози. Че ако чакаш на милионите ...  :012:
Хич не им разбирам на тези залози, но не пречи да си пробвам късмета.  :cheer:
 Милиони не съм очаквала дори като пусках фишове на Евромилиони, надявах се някоя хилядарка да закача тогава, но най-много 17€ спечелих с първия си залог за 2€ - това беше моят късмет на начинаещия  ;D