Автор Тема: Венера  (Прочетена 165028 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #1080 -: Март 11, 2024, 05:50:18 am »
С Венера в 1*на риби съм,във възвратната карта е в 1ви дом,упр.на 3ти и 8ми домове.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1081 -: Март 12, 2024, 01:17:28 pm »
Сафо, върни се 2015 г по същото време и си припомни как си реагирала тогава на темите със знаци Телец, Везни, Близнаци, Водолей. Сега ще е сходно, но и с доза различия, защото Юпитер тогава не е бил в Телец, Венера е била или не хронократор ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #1082 -: Март 13, 2024, 07:53:34 am »
Рени,Венера не е била хронократор през 2015,сега обаче Юпитер е хронократор.
През 2015г.синът ми завърши средното си образование и имах емоции ,около организирането на тържеството му-балът.Тази година трябва да се дипломира със следващо.
Но,има добра новина при него във връзка с работата му.Юпитер е съвпад с Луната му,леко рзаходящ.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1083 -: Март 14, 2024, 02:04:09 pm »
Сафо, един от управителите на 5-ти дом ако е Венера, на всеки 8 г, ще те радва/ прави щастлива,  с нещо същата, когато е с добър статус мунданно. Може да станеш хазартна поне за малко, да се влюбиш за определен период в човек, в проект, предмет, хоби, любимо занимание да ти носи повече радост като резултат, да реагираш по-емоционално по сърдечните върпоси, както сподели и всичко, свързано с дете. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Венера
« Отговор #1084 -: Днес в 05:25:07 pm »
Тези дни се замислих дали предмет/и закупен/и по невидима Венера губят своята сила?

Става въпрос за предмети, които са под управление на Венера. Напр., бижута (в случая - розов кварц).

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1085 -: Днес в 05:29:19 pm »
Зависи за какво ще се ползва предмета- ако  е за дейности " на тъмно", Венера е в знак, където има достойнства ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“